Rośnie moc elektrowni biomasowych w Polsce!

W I półroczu 2017 moc zainstalowana elektrowni na odnawialne źródła energii wzrosła w Polsce o blisko 62,5 MW, a w największym stopniu przyczyniły się do tego inwestycje w elektrownie biomasowe, których moc wzrosła o nieco ponad 42 MW – wynika z danych URE.

Zespół powermeetings.eu zaprasza Państwa do udziału w VII edycji Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy – najważniejszego jesiennego spotkania branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z zakresu technologii spalania i współspalania biomasy.

Tegoroczna VII edycja Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy odbędzie się w dniach 19 i 20 października 2017 w Hotelu „Wodnik”, Słok k/ Bełchatowa.

Jest to już siedemnaste wydarzenie w tym temacie organizowane przez naszą firmę z największymi koncernami energetycznymi i ciepłowniczymi.

Forum jest dwudniowym spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, połączonym z prezentacją firm oraz zwiedzaniem Elektrowni w Bełchatowie, które gromadzi specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, bezpieczeństwa technologicznego oraz konserwacji kotłów do spalania i współspalania biomasy jak również badania jej jakości i certyfikacji.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Więcej informacji: https://powermeetings.eu/konferencja/forum-technologii-w-energetyce-spalanie-biomasy/

 

Źródło informacji wstępnej: http://www.wnp.pl/wiadomosci/304093.html

 

Zobacz również:

Rozwiązania Valmet do produkcji ciepła i energii z biomasy

Pakiet ‘fit for 55’ i jego wpływ na rozwój bioenergii w UE

Minister Ireneusz Zyska na Forum Biomasy w Koninie

Jakie są dostępne możliwości dofinansowania inwestycji w biomasowe instalacje❓

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu