Prezydent podpisał nowelizację ustawy o OZE

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelę ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii – poinformowała 14 sierpnia jego kancelaria. Główne założenie noweli to rezygnacja ze stałej wartości tzw. opłaty zastępczej i powiązanie jej z rynkowymi cenami świadectw pochodzenia energii z niektórych OZE.  Więcej na ten temat m.in. tutaj: https://powermeetings.eu/energetyka/informacje-wlasne/sejm-znowelizowal-ustawe-o-oze/

 

UWAGA!
29 sierpnia 2017 w Warszawie odbędzie się drugie z  cyklu seminarium organizowane przez powermeetings.eu dedykowane przyjętej nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii:

 

Nowelizacja ustawy o OZE

– wpływ projektowanych zmian na funkcjonowanie aukcyjnego systemu wsparcia

 

Wszystkich którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych bądź rezerwację miejsc mailowo na adres: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu lub telefonicznie pod numerem: +48 22 740 67 80.

Zapraszamy do udziału – z pewnością warto zapoznać ze szczegółową analizą wprowadzonych zmian legislacyjnych, a także ich wpływem na funkcjonowanie aukcyjnego systemu wsparcia.

W trakcie spotkania nie zabraknie również czasu na rzeczową i ekspercką dyskusję o skutkach uchwalonych zmian dla funkcjonowania poszczególnych technologii OZE.

 

Spotkanie poprowadzą znani i cenieni Eksperci, zajmujący się zagadnieniami objętymi przedmiotem spotkania w codziennej praktyce zawodowej:

  • Katarzyna Szwed-Lipińska – Radca Prawny, Wieloletni pracownik URE, Znany i ceniony Ekspert ds. Systemów Wparcia, Wykładowca Uczelni Łazarskiego – na kierunku MBA Energetyka
  • Mariusz Radziszewski – Ekspert ds. Energii Odnawialnej

 

 Link do www wydarzenia: https://powermeetings.eu/konferencja/nowelizacja-ustawy-oze/

 

 

 

 

Zobacz również:

XI Forum Biomasy, Pelletu i RDF w Ciepłownictwie i Energetyce 2022

Finansowanie inwestycji w przemyśle, ciepłownictwie i energetyce

Ślad węglowy w praktyce grudzień 2021

Rozwiązania Valmet do produkcji ciepła i energii z biomasy

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu