Zapraszamy na seminarium o Rynku Mocy!

Prace nad ustawą wprowadzającą Rynek Mocy w Polsce są obecnie na etapie procedowania w Sejmie. Zgodnie z zapisami ustawy nowe przepisy mają zacząć obowiązywać już od 1 stycznia 2018 r.

Głównym celem przygotowywanej ustawy o Rynku Mocy jest zapewnienie bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej do odbiorców końcowych w horyzoncie średnio i długoterminowym. Projekt ustawy ma również na celu stworzenie dodatkowych zachęt finansowych dla wytwórców, które ustabilizują poziom ich przychodów oraz pozwolą na utrzymanie rentowności nawet przy niskim stopniu wykorzystania ich jednostek. Wzmocnią też impuls inwestycyjny dla budowy nowych jednostek wytwórczych.

Wyżej wymienione założenia odbywać się będą poprzez aukcje mocy a pierwsza z nich, na dostawy energii w latach 2021-23, ma odbyć się już w przyszłym roku.

Odpowiadając na potrzeby rynku i chcąc jak najlepiej przygotować Państwa do prawidłowej interpretacji nowych przepisów Zespół powermeetings.eu postanowił zorganizować specjalistyczne seminarium:

 

RYNEK MOCY – najnowsze regulacje i ich wpływ

na funkcjonowanie rynku energii w Polsce

 

które odbędzie się 8 lutego 2018 w Warszawie.

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich uczestników rynku, na których wpływ mają powyższe uregulowania. Jesteśmy przekonani, że w trakcie konferencji podobnie jak w przypadku naszych innych wydarzeń nie zabraknie merytorycznej dyskusji, która pozwoli Państwu na lepsze przygotowanie się do nadchodzących zmian.

Zapraszam do udziału, z pewnością warto.

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

 

Więcej informacji o seminarium: https://powermeetings.eu/konferencja/rynek-mocy-pakiet-zimowy/

Przejdź do strony wydarzenia

Zobacz również:

Ministerstwo Klimatu i Środowiska Patronem Honorowym Forum

Przedstawiciel Urzędu Regulacji Energetyki wystąpi w trakcie jesiennego Forum Biomasy

Biomasa ze źródeł lokalnych – doświadczenia z produkcji i logistyki

Obliczanie emisji GHG z paliw biomasowych w trakcie X jesiennego Forum Biomasy

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu