Zapraszamy na IV Forum Ochrony Środowiska!

Zespół powermeetings.eu zaprasza do udziału w:

 

IV Forum Ochrony Środowiska

30 listopada – 1 grudnia 2017, Kraków

 

Podczas spotkania omówiony zostanie wpływ aktualnie wprowadzanych oraz projektowanych regulacji środowiskowych na przemysł w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z ochroną wody, gleby i powietrza.

Naszym zadaniem jako organizatora będzie zapewnienie Państwu tematyki poruszającej najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu ochrony środowiska. Zatem duży nacisk w trakcie tegorocznego Forum położony będzie na omówienie wpływu na przemysł przez najnowszą ustawę dotyczącą nowego Prawa wodnego jak również przyjętych w tym roku przez Komisję Europejską konkluzji BAT.

Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom merytoryczny Forum zapraszamy również do aktywnej współpracy przy tworzeniu agendy wydarzenia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Na zakończenie pierwszego dnia Forum odbędzie się uroczysta kolacja, która dzięki swej niepowtarzalnej atmosferze będzie cenną okazją do dalszych rozmów branżowych, zapoznania się z przedstawicielami firm oraz podmiotów zaangażowanych w realizację projektów w obszarze ochrony środowiska, a także szansą na wzmocnienie kontaktów z partnerami biznesowymi.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętego przemysłu w tym przedstawicieli: elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, firm sektora chemicznego, paliwowego, cementowego i odpadowego, firm zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjne i badawcze.

Zapraszamy do uczestnictwa! Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w przypadku innych, dotychczas zorganizowanych przez Zespół powermeetings.eu projektach, również podczas tegorocznej edycji listopadowego Forum stworzymy miejsce do ciekawej, merytorycznej debaty w gronie specjalistów.

 

Link do strony wydarzenia: https://powermeetings.eu/konferencja/forum-ochrony-srodowiska/

 

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Przejdź do strony wydarzenia

Zobacz również:

Taryfy dla ciepła w praktyce czerwiec 2021

Zmiany na rynku energii elektrycznej 2021

Aukcje OZE 2021

Obliczanie emisji GHG paliw biomasowych maj 2021

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu