Potwierdzenie zapisu do bazy

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zgodnie z którym będziemy mogli informować Państwa o aktywnościach, newsach i wydarzeniach, które mogą Państwa zainteresować wówczas, gdy otrzymamy od Państwa zgodę.

Zależy nam, abyśmy po wejściu w życie nowych regulacji mogli wciąż dostarczać Państwu informacje dotyczące wydarzeń przez nas organizowanych. Liczymy, że Państwo także chcą pozostać z nami w kontakcie, dlatego też zachęcamy Państwa do potwierdzenia swojej woli na otrzymywanie informacji od powermeetings.eu poprzez dobrowolne wyrażenie zgody.

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.


  Wybierz branżę*

  Zaznacz wszystkie zgody w celu dalszego ich potwierdzenia

  Zgodnie z RODO:

  • Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne.
  • Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich aktualizacji i usunięcia, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności.
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane, by dostarczać Państwu dopasowane do Państwa potrzeb informacje o najważniejszych spotkaniach branżowych, konferencjach, seminariach, szkoleniach i innych wydarzeniach wspierających Państwa pracę oraz Państwa rozwój osobisty.
  • Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce Prywatności.
  • Aby dostarczać Państwu informacje o organizowanych wydarzeniach następujące dane będą przetwarzane: imię, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy, e-mail i numer telefonu.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest powermeetings.eu Renata Kałużna z siedzibą: Aleje Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: baza@powermeetings.eu oraz telefonem +48 22 740 67 80.

  Kliknij w poniższy link, aby wyrazić zgodę

  Zobacz również:

  PIGPD: Analiza skutków potencjalnego wyłączenia 20% obszaru polskich lasów

  URE: Nowy wzór wniosku o wpis do rejestru klastrów energii

  Wodór w ustawie prawo energetyczne – konsultacje publiczne

  Uproszczenia w Zielonym Ładzie weszły w życie 25 maja br.

  Kontakt

  Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

  powermeetings.eu
  Al. Jerozolimskie 27
  00-508 Warszawa

  kom.: +48 603 386 917

  NIP: 952-139-65-83
  REGON: 363385059

  Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

  Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
  Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu