Potwierdzenie zapisu do bazy

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zgodnie z którym będziemy mogli informować Państwa o aktywnościach, newsach i wydarzeniach, które mogą Państwa zainteresować wówczas, gdy otrzymamy od Państwa zgodę.

Zależy nam, abyśmy po wejściu w życie nowych regulacji mogli wciąż dostarczać Państwu informacje dotyczące wydarzeń przez nas organizowanych. Liczymy, że Państwo także chcą pozostać z nami w kontakcie, dlatego też zachęcamy Państwa do potwierdzenia swojej woli na otrzymywanie informacji od powermeetings.eu poprzez dobrowolne wyrażenie zgody.

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.


Wybierz branżę*

Zaznacz wszystkie zgody w celu dalszego ich potwierdzenia

Zgodnie z RODO:

  • Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne.
  • Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich aktualizacji i usunięcia, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności.
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane, by dostarczać Państwu dopasowane do Państwa potrzeb informacje o najważniejszych spotkaniach branżowych, konferencjach, seminariach, szkoleniach i innych wydarzeniach wspierających Państwa pracę oraz Państwa rozwój osobisty.
  • Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce Prywatności.
  • Aby dostarczać Państwu informacje o organizowanych wydarzeniach następujące dane będą przetwarzane: imię, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy, e-mail i numer telefonu.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest powermeetings.eu Renata Kałużna z siedzibą: Aleje Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: baza@powermeetings.eu oraz telefonem +48 22 740 67 80.

Kliknij w poniższy link, aby wyrazić zgodę

Zobacz również:

Ministerstwo Klimatu i Środowiska opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie ceny referencyjnej energii z OZE w 2021 r.

Czy wodór i technologia P2G zoptymalizują system energetyczny? Kolejne rekomendacje ACER i CEER

Jak regulować sieci wodorowe i transport wodoru? ACER i CEER przedstawiają rekomendacje

Rząd przyjął projekt zmiany ustawy o efektywności energetycznej

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu