Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy sponsorem konferencji REIT

Miło nam poinformować, że Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Sp.k została sponsorem Konferencji REIT! Kancelarię w trakcie wydarzenia będzie reprezentował Pan Zbigniew Drzewiecki, adwokat, za­łożyciel i wspólnik zarządzający.

Drzewiecki Tomaszek („DT„), założona w 1992 r., jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm prawniczych. Zespół 8 partnerów i ponad 50 prawników oferuje pełen zakres usług. DT posiada biura w głównch polskich miastach; Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, Bydgoszczy i Kielcach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

DT jest członkiem International Bar Association (IBA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Znaków Towarowych (INTA), Polsko-Niemieckiej Izby Gospodarczej, Polsko-Brytyjskiej Izby Gospodarczej oraz TerraLex – światowej sieci wiodących firm prawniczych.

DT jest rekomendowana przez Chambers & Partners, Legal 500, IFLR, Forbes, Rzeczpospolitą m.in. w zakresie nieruchomości, IP, postępowania sądowego i arbitrażu, prawa handlowego.

2015 r. DT otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną przez The Lawyer – Law Firm of the Year in Poland, W 2016 i 2017 r. Zbigniew Drzewiecki został nominowany do nagrody the European Managing Partner of the Year. W 2017 r. DT została również nominowana w kategorii Law Firm of the Year: Central Europe Award.

 

Więcej na temat konferencji REIT: https://powermeetings.eu/konferencja/srwn-reit/w-praktyce/

Zobacz również:

Ślad węglowy w praktyce grudzień 2021 nieruchomości

IV edycja konferencji Energia elektryczna w nieruchomościach - strategia zamawiania, prognoza cen i optymalizacja kosztów

Energia Elektryczna – strategia zamawiania, prognoza cen i optymalizacja kosztów

Co to jest Audyt Efektywności Energetycznej i Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa?

Jakich cen energii się spodziewać?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu