Szanowni Państwo,

w dniu 19 września 2017 roku Stowarzyszenie REIT Polska oraz powermeetings.eu organizują III konferencję na temat: „SRWN / REIT –  w praktyce”.

Jak z pewnością Państwo wiecie, misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji. Stowarzyszenie jest także aktywnym uczestnikiem procesu legislacyjnego.

Zbliżająca się konferencja jest kolejną, ważną inicjatywą, związaną z propagowaniem tematu funduszy SRWN w gronie najważniejszych przedstawicieli komercyjnego oraz mieszkaniowego rynku nieruchomości. Mając na uwadze zaawansowanie prac prowadzonych nad Ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości przez Ministerstwio Rozwoju, wydarzenie to może przyczynić się w sposób znaczący do rozwoju idei SRWN oraz zrozumienia jej mechanizmów i założeń.

 

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce należy do liczących się i atrakcyjnych rynków europejskich. Przez ostatnie 25 lat rozwijał się dynamicznie z minimalnym udziałem polskich inwestorów. W zgodnej opinii założycieli Stowarzyszenia, aktualny stan może ulec znaczącej poprawie poprzez wprowadzenie systemowych i sprawdzonych rozwiązań, z niewątpliwą korzyścią dla polskich inwestorów i polskiej gospodarki.

Do udziału w Panelach Dyskusyjnych oraz Wystąpieniach na Konferencji zaprosiliśmy praktyków zarówno z polskiego jak i zagranicznych rynków, aktywnie uczestniczących  w pracach nad ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości.  Są to reprezentanci szerokiego spektrum aktywnych uczestników rynku nieruchomości – od doradców, przez inwestorów i fundusze, po ekspertów rynku kapitałowego oraz oczywiście przedstawiciele Ministerstw i innych instytucji administracji. Jesteśmy dumni, że możemy pełnić rolę katalizatora i łączyć tak różne środowiska oraz stworzyć płaszczyznę twórczej wymiany poglądów i doświadczeń.  Podczas konferencji podzielimy się tymi wspólnymi działaniami.  Wydarzenie adresujemy do wszystkich działania animatorów rynku nieruchomości zainteresowanych jego rozwojem.

 

Zapraszamy i do zobaczenia 19 września 2017.

Małgorzata Kosińska

Prezes Stowarzyszenia REIT POLSKA

Aktualności

Simon Clubbs

Simon Clubbs, Director of Tax SEGRO, potwierdził swoje wystąpienie w trakcie konferencji.

Małgorzata Kosińska, Prezes Zarządu Stowarzyszenia REIT Polska

Moderatorem konferencji będzie Małgorzata Kosińska – Prezes Zarządu Stowarzyszenia REIT Poland. Małgorzata Kosińska pełni funkcję Prezesa organizacji REIT Polska zrzeszającej firmy i specjalistów z zakresu nieruchomości….

Znamy termin III edycji Konferencji SRWN/REIT.

Już dziś zarezerwuj termin 19 września 2017 i weź udział w III konferencji na temat: SRWN / REIT –  w praktyce.

Zobacz więcej

Program

19 września 2017
9:00 - 9:30

Rejestracja i poranna kawa

9:30 - 11:00

Międzynarodowe doświadczenia i kompetencje

11:00 - 11:30

Przerwa kawowa

11:30 - 13:00

Potencjał rozwoju w Polsce

13:00 - 14:00

Lunch

14:00 - 15:30

Wpływ SRWN / REIT na polski rynek nieruchomości

15:30 - 17:00

Koktajl

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Małgorzata Kosińska

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska

Małgorzata Kosińska

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska

Małgorzata Kosińska, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie REIT Polska. Wcześniej pełniła funkcję Prezesa Zarządu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach zarządczych, pozyskane w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, nabyte w międzynarodowych firmach, do których należą  Pirelli Pekao Real Estate, BPH TFI, BZWBK, DTC, Knight Frank, PwC. W firmach tych pełniła różne funkcje, w tym m.in. funkcję Członka Zarządu, Dyrektora Zarządzającego. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej uczestniczyła w wielu różnych projektach dotyczących nieruchomości komercyjnych oraz w prowadzeniu inwestycji na rynku mieszkaniowym. Prowadziła projekty w których odpowiedzialna była za porządkowanie wybranych aktywów i ich restrukturyzację, procesy inwestycyjne oraz due dilligence.  Między innymi podczas pracy w BPH TFI powierzono jej stworzenie funduszu, opracowanie jego strategii i struktury,  prowadzenie transakcji zakupu, a następnie zarządzanie  jego aktywami na kwotę ok 300 mln euro. W BZ WBK odpowiadała za utworzenie działu zarządzania nieruchomościami i zarządzanie portfelem aktywów banku w tym zakresie wraz z procesem sprzedaży nieruchomości należących do Banku w różnych częściach Polski. W DTC zarządzała portfelem nieruchomości o pow.  ok. 120 000 m2.  Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych SGH i Sheffield Hallam University.

Simon Clubbs

Director of Tax
SEGRO

Simon Clubbs

Director of Tax
SEGRO

Simon joined SEGRO in 2006.  He has more than 15 years’ experience in real estate taxation in both the UK and Continental Europe.  Prior to joining SEGRO, Simon worked for KPMG.  He is a member of the British Property Federation and European Public Real Estate Association tax committees and is a member of the Institute of Chartered Accountants in England and Wales (FCA).

Partnerzy

Organizator

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu w jak najlepszej wierze naszych członków, ich wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji.

Organizator

Od ponad 10 lat wiodący organizator profesjonalnych i prestiżowych wydarzeń branżowych w Polsce. Organizujemy kongresy, konferencje, szkolenia, seminaria i warsztaty dla różnych sektorów gospodarki oraz zapewniamy specjalistyczne wsparcie i doradztwo w kwestii organizacji imprez, PR i marketingu.

W ciągu ostatniej dekady stworzyliśmy szeroką sieć kontaktów i partnerów w sektorach: energetyki, węgla, paliw, chemii i nieruchomości. Naszym celem jest stworzenie miejsca do dyskusji o nowych trendach i zmianach mających znaczenie dla przemysłu, do nawiązywania nowych kontaktów, jak również do budowania relacji biznesowych pomiędzy naszymi ekspertami, partnerami i uczestnikami.

Programy naszych imprez są zawsze starannie dostosowane do potrzeb i interesów branży, a my jesteśmy dumni z naszej staranności w doborze tematów, prelegentów i partnerów, aby zapewnić najwyższą jakość wszystkich organizowanych przez nas wydarzeń. We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy opracowujemy i organizujemy wydarzenia podyktowane zmianami w otoczeniu legislacyjnym, przeobrażeniami rynkowymi oraz aktualnymi trendami.

Patronat Medialny

Patronat Medialny

Patronat Medialny

Patronat Medialny

Patronat Medialny

Patronat Medialny

Patronat Medialny

Zobacz więcej

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

 • Koszt udziału jednej osoby konferencji: 250 euro netto + VAT
 • Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i angielskim.
 • Opłata za udział w Konferencji obejmuje: uczestnictwo, materiały konferencyjne, poczęstunek typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Opłata nie obejmuje rezerwacji noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz
  z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Warunkiem wstępu na Konferencję jest dokonanie wpłaty przed spotkaniem na konto: powermeetings.eu, Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa;
  NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Konferencją, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Konferencją zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Konferencją i  później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w Konferencji, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z Konferencji należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Konferencji nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian
  w programie Konferencji oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Poprzednia edycja

location

 Lokalizacja:

Hotel RADISSON BLU CENTRUM

ul. Grzybowska 24
Warszawa

 

 

Położony idealnie w samym sercu Warszawy pięciogwiazdkowy Radisson Blu Centrum Hotel zaprasza zarówno gości biznesowych jak i turystów. Hotel mieści się w pobliżu głównej stacji kolejowej Warszawa Centralna oraz Pałacu Kultury i Nauki oraz zaledwie 20 minut jazdy od lotniska.

 • Hotel dysponuje 311 pięknymi pokojami zaprojektowanymi w różnych stylach
 • Bezpłatny dostęp do szerokopasmowego internetu
 • Latino Brasserie @ferdy’s oferuje gościom dania kuchni latynoamerykańskiej oraz polskiej
 • Restauracja Ogrodowa serwująca śniadanie w formie bufetu
 • Lobby Bar oferuje gościom przekąski, kawę oraz drinki
 • Wstęp do Klubu Odnowy Biologicznej (PR1ME Fitness & Wellness) z basenem, siłownią, sauną oraz łaźnią parową
 • Garaż podziemny

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży

powermeetings.eu