Reprezentant KR Group w programie Konferencji REIT!

Daniel Więckowski, Manager działu podatkowego w KR Group potwierdził swoje wystąpienie podczas Konferencji REIT, która odbędzie się 19 września w Warszawie.

KR Group zostało sponsorem tej Konferencji.

KR Group to niezależna, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu.

Od 2000 roku zbudowaliśmy w Polsce silną pozycję na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac. W 2016 roku podjęliśmy strategiczną decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech.

Naszym usługom towarzyszy doskonałe zrozumienie realiów biznesowych, dzięki czemu w portfolio KR Group znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy.

Bogata wiedza naszych ekspertów w połączeniu z wieloletnimi doświadczeniami zdobytymi w największych firmach audytorskich i konsultingowych (w tym m.in. w „Wielkiej Czwórce”), umożliwia nam świadczenie usług dla firm niezalenie od ich wielkości, rodzaju czy sektora. Zapewniamy przemyślane rozwiązania, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Od lat współpracujemy z klientami, którzy są liderami swoich branż, takich jak m.in.: nieruchomości, handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, energetyka odnawialna i konwencjonalna, motoryzacja, FMCG.

Więcej na temat Konferencji REIT pod tym linkiem: https://powermeetings.eu/konferencja/srwn-reit/w-praktyce/

Zobacz również:

Co to jest Audyt Efektywności Energetycznej i Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa?

Jakich cen energii się spodziewać?

Anna Rozkosz podczas konferencji o Energii Elektrycznej

LIVE: Jak poradzić sobie z wyzwaniem stawianym przez politykę energetyczną w obszarze nieruchomości komercyjnych?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu