
Forum Przemysłu Drzewnego 2022
Rynek drzewny dziś i jutro: potencjał, ceny, prognozy, zapotrzebowanie Warszawa

➡ Spotkasz się z przedstawicielami branży!
➡ Zdobędziesz lub uzupełnisz swoją wiedzę
➡ Zbudujesz nowe i utrwalisz dotychczasowe relacje biznesowe
➡ Poznasz najnowsze trendy
➡ Porozmawiasz o biznesie w sprzyjających warunkach
➡ Dowiesz się co inni robią w tym zakresie w jakim Ty działasz
Zatem obecność obowiązkowa 👍
dla przedstawicieli:
➡ lasów państwowych
➡ firm kupujących, przetwarzających i dostarczających drewno
➡ tartaków
➡ zakładów usług leśnych
➡ przemysłu: płytowego, meblowego, celulozowo-papierniczego, opakowaniowego…
➡ producentów pelletu i firm przetwarzających surowiec drzewny na cele energetyczne
➡ firm dostarczających technologie i usługi dla przemysłu drzewnego
Rejestracja, poranna kawa i czas na pierwsze rozmowy B2B
Otwarcie Forum
Sesja I Gospodarka drewnem w Polsce
Zrównoważona gospodarka leśna w obliczu potrzeb przemysłu drzewnego
mgr inż. Paweł Boski, p.o. Naczelnik Biura Marketingu, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
Analiza rozporządzenia KE w sprawie przeciwdziałania wylesianiu i degradacji lasów
Łukasz Wróbel, Ekspert w zakresie polityki surowca drzewnego, wieloletni pracownik Ministerstwa Klimatu i Środowiska
Zasady sprzedaży drewna – regulacje z punktu widzenia ochrony konkurencji i konsumentów
Przedstawiciel UOKiK (tbc)
Izby Leśne i potencjał lasów prywatnych w Polsce
Stefan Traczyk, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Leśników i Właścicieli Lasów
Analiza: co mamy teraz, co nas czeka
Rafał Szefler, Dyrektor, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Prognozy pozyskania drewna w kraju na przestrzeni najbliższych 10/20/30 lat w kontekście bieżących i spodziewanych programów ochrony środowiska UE
Janusz Dawidziuk, Dyrektor, Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Przerwa kawowa i czas na rozmowy B2B
Sesja II Innowacje, technologia i certyfikacja
Certyfikacja wyrobów drzewnych – potwierdzenie zgodności z regulacjami prawnymi oraz dobrowolnymi systemami.
dr inż. Ilona Olsztyńska, Business Development Manager, FPC of Construction Products/ Biomass&Biofuels /EUTR, SGS Polska
Certyfikacja wyrobów w systemie PEFC
dr inż. Krzysztof Jodłowski, Przewodniczący PEFC Polska
Case study: Gospodarka Obiegu Zamkniętego w zakładzie przemysłu drzewnego
Prelegent w trakcie potwierdzania
Potencjał drewna odpadowego albo drewna z recyclingu jako substytutu drewna pełnowartościowego
Prelegent w trakcie potwierdzania
Analiza etapów dostaw drewna wielkowymiarowego
dr inż. Łukasz Tymendorf, Wood Purchasing Manager, EGGER Group
Lunch
Sesja III Panel dyskusyjny
Aktualna sytuacja na rynku drzewnym – Polska i świat
Moderator:
Katarzyna Orlikowska, Redaktor Naczelna, Wydawnictwo Inwestor – Gazeta Przemysłu Drzewnego
Paneliści:
Kolacja networkingowa
Warsztaty: Ślad węglowy dla produktów drzewnych
Anna Rozkosz, Polska Rada Śladu Węglowego, Ekspert z zakresu innowacji, technologii energetycznych oraz zrównoważonego rozwoju
Lunch i zakończenie Forum
Zaproponuj temat i osobę której chciałbyś wysłuchać w trakcie Forum
mgr inż. Paweł Boski
Od lutego 2022 roku pełni obowiązki Naczelnika Biura Marketingu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Absolwent wydziału Leśnego SGGW w Warszawie oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z zakresu „Gospodarki finansowej w Lasach Państwowych”. W trakcie pracy zawodowej przez wiele lat pełnił funkcję Regionalnego Instruktora SILP w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie z zakresu „Rejestratora Leśniczego”, „Stanowiska Leśniczego” oraz aplikacji sprzedażowych „E-drewno” i „Portal Leśno – Drzewny” a także „Szacunków brakarskich” i podsystemu „Acer” odpowiadających za planowanie z zakresu pozyskania drewna. Członek stałego zespołu zadaniowego Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych do spraw serwisu merytorycznego Systemu Informatycznego Lasów Państwowych. Długoletni Inspektor ds. Ochrony PPOŻ oraz Społeczny Inspektor Pracy.
Praktyk i menedżerka z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży celulozowo-papierniczej oraz ekspercką wiedzą na temat branż energochłonnych w regionie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Belgii i Rosji. Od 12 lat aktywnie uczestniczy w pracach licznych organizacji i izb branżowych w Polsce i Europie.
Obecnie Wiceprezes Zarządu MM Kwidzyn sp. z o.o. oraz Prezes Stowarzyszenia Papierników Polskich.
Orędowniczka społecznej odpowiedzialności biznesu – Przewodnicząca Rady Fundacji Opiekuńczej MM Kwidzyn oraz członkini Rady Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i studiów podyplomowych z Psychologii Przywództwa na SWPS w Sopocie.
Prezydent Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego POLTAREX Sp. z o.o., którym zarządza od ponad 30 lat.
Wieloletni Członek Rady Naukowej Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu.
Z wykształcenia magister inżynier technologii drewna.
Dr inż. Stefan Traczyk urodził się 12 kwietnia 1966 r. w Garwolinie na Mazowszu. Jest żonaty i ma dwóch synów, a swe życie osobiste związał z Celestynowem gdzie czternaście lat był leśniczym, a w latach 2006 – 2014 (dwie kadencje) pełnił funkcję Wójta Gminy. W swej karierze zarządczej w latach 2016 – 2021 sprawował urząd Nadleśniczego Nadleśnictwa Jabłonna, a w latach 2017 – 2020 także funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Obecnie, od 2016 r., jest on członkiem Państwowej Rady Ochrony Przyrody, gdzie aktywnie działa w kilku komisjach. Od 2018 r. sprawuje także mandat radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
Doktor Stefan Traczyk swe wykształcenie ukierunkował w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska oraz zarządzania, a Studia Doktoranckie ukończył na Wydziale Leśnym SGGW w Warszawie, gdzie napisał rozprawę doktorską. Tematem obronionej w 2018 r. rozprawy były „Uwarunkowania użytkowania w lasach prywatnych na przykładzie powiatu radomskiego”. W swej karierze naukowej ukończył on wiele kursów i fakultetów na studiach podyplomowych na takich uczelniach jak: SGH w Warszawie (Warsztaty Menedżerskie), UW (Wydział Prawa i Administracji) (Akademia Liderów Samorządowych), ALK w Warszawie (Zarządzanie w administracji publicznej) oraz WSKSiM w Toruniu (Polityka Ochrony Środowiska – ekologia i zarządzanie). Ukończył on także Szkołę Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (edycja XVIII) i Seminarium Kierownicze Controllingu w Centrum Edukacji Gospodarczej INFOR oraz Szkolenie Kadry Kierowniczej zorganizowane na terenie Niemiec przez Carl Duisberg Gesellschaft e.V.
Prezes Stefan Traczyk w swej działalności społecznej i rozwoju osobistego, interesuje się samorządem lokalnym, środowiskiem naturalnym, fotografiką i kulturą krajów niemieckojęzycznych. Od 2006 roku jest Biegłym Sądowym z zakresu leśnictwa, jest również przewodniczącym Rady Instytutu Debat o Środowisku, prezesem Stowarzyszenia Celestynowska Inicjatywa Samorządowa oraz Stowarzyszenia Leśników i Właścicieli Lasów, łowczym Wojskowego koła Łowieckiego Nr 194 „Bażant”, a także członkiem Rady Patronackiej przy Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi.
Dr inż. Krzysztof Jodłowski – przewodniczący PEFC Polska od 2009 roku. Pracownik naukowy Instytutu Badawczego Leśnictwa, specjalista w zakresie technologii stosowanych w użytkowaniu lasu.
Pan Łukasz od ponad 4 lat jest związany z EGGER Biskupiec gdzie od podstaw tworzył, a obecnie zarządza Działem Zakupów Surowców Drzewnych. Wcześniej przez 11 lat pracował w IKEA Industry Wielbark zajmując się zarządzaniem łańcuchem dostaw surowca drzewnego. Z sukcesem zrealizował wiele projektów związanych z optymalizacją dostaw drewna do zakładu. Jest absolwentem Wydziału Leśnego SGGW oraz rocznych studiów w Szwecji. Ukończył studia podyplomowe z Zarządzania Łańcuchem Dostaw SGH, a w 2021 obronił pracę doktorską w Instytucie Nauk Leśnych SGGW.
Specjalista w dziedzinie planowania i optymalizacji prac z zakresu pozyskiwania drewna, autor oraz współautor opracowań i instrukcji z zakresu planowania krótkookresowego i obsługi dedykowanych programów komputerowych. Zajmuje się procesami szeroko rozumianej normalizacji drewna, jego pomiarami i właściwościami technicznymi.
Członek zespołu zadaniowego przy Dyrektorze Generalnym Lasów Państwowych ds. zmian w klasyfikacji jakościowo-wymiarowej drewna.
Od początku kariery zawodowej związany z Lasami Państwowymi. Od 2015 roku pracownik Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych – początkowo w Wydziale Użytkowania Lasu, obecnie w Biurze Marketingu.
Ilona Olsztyńska Kierownik ds. Rozwoju Produktów Certyfikowanych w Obszarze Regulowanym Prawnie, a także Auditor Wiodący w obszarach: weryfikacji i certyfikacji biomasy na cele energetyczne, systemów należytej staranności, KZR INiG, EUTR, FSC, PEFC, ISO 9001, ISO 14001 oraz Inspektor Zakładowej Kontroli Produkcji wyrobów budowlanych.
Została wpisana na listę auditorów/ekspertów Polskiego Centrum Akredytacji.
Członek komitetów technicznych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym: KT 215, KT 212 i KT100 oraz Rady Systemu KZR INiG przy Instytucie Nafty i Gazu w Krakowie. Członek Rady Głównej Polskiej Izby Biomasy.
Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości Politechniki Poznańskiej.
Autorka wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych w obszarze biomasy i paliw z biomasy, drewna i brakarstwa, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami i logistyki.
Ekspertka z zakresu innowacji i technologii energetycznych oraz rynku biomasy i zrównoważonego rozwoju.
Od 10 lat zaangażowana w tematykę pomocy publicznej, kalkulacji emisji GHG i zrównoważonego rozwoju, prawa ochrony środowiska oraz tematyki dekarbonizacji, również jako badaczka i analityczka.
Szkoli i doradza średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz administracji publicznej. Ma na swoim koncie przeprowadzonych kilkadziesiąt szkoleń z zakresu tematyki nowych technologii, kalkulacji śladu węglowego, dekarbonizacji, taksonomii finansowej oraz zrównoważonego rozwoju.
Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi z zakresu finansowania OZE (ventures i private equity). Członkini International Biomass Torrefaction Council Europe oraz Przewodnicząca Polskiej Rady Biowęgla i Biomasy.
Katarzyna Orlikowska, redaktor naczelna Gazety Przemysłu Drzewnego. Od 14 lat związana z Wydawnictwem Inwestor – wydawcą renomowanych miesięczników branżowych: „Gazeta Przemysłu Drzewnego” oraz „Meblarstwo – Komponenty i Technologie”. Obserwatorka branży, publicystka, mgr inż. technologii drewna.
PIGPD to jedna z największych ogólnopolskich organizacji samorządu gospodarczego w naszej branży. Istnieje od 1992 r. i zrzesza blisko 150 firm. Większość z nich to przedsiębiorstwa tartaczne, ale nie brakuje też producentów architektury ogrodowej, podłóg, palet, domów z drewna, maszyn i narzędzi, handlowców itd.. Są to zarówno podmioty zaliczane do największych w kraju, jak i małe oraz średnie firmy. Wszyscy oni są równoprawnymi członkami Izby.
Stowarzyszenie Papierników Polskich jest organizacją o charakterze naukowo-technicznym i menedżerskim, skupiającą członków indywidualnych oraz podmioty gospodarcze, których działalność jest związana z papiernictwem i dziedzinami pokrewnymi.
Celem działalności Stowarzyszenia jest:
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.spp.pl
Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli jest największą, niezależną organizacją zrzeszającą i integrującą producentów mebli oraz firmy z otoczenia branży meblarskiej w Polsce. Powstała w 1996 roku i od początku swojego istnienia ma głównie na celu integrację polskiej branży meblarskiej oraz jej promocję zarówno w kraju, jak i za granicą. OIGPM w sposób profesjonalny reprezentuje sektor meblarski przed Instytucjami Rządowymi i Samorządowymi oraz podmiotami, które chciałyby nawiązać współpracę z naszą branżą.
Obecnie w OIGPM zrzeszonych jest ponad 160 firm meblarskich z całej Polski, w tym te największe takie jak: Black Red White, Szynaka Meble, Kler, Meble Wójcik, Benix, Wajnert i wiele innych. Ponadto nasza aktywność spotyka się z uznaniem firm działających w otoczeniu naszej branży. Już kilka lat temu tacy liderzy produkcji materiałów i komponentów do produkcji mebli jak: Egger, Swiss Krono, Kronospan, Schattdecor czy Impress Decor postanowili wspierać nasze działania poprzez aktywne członkostwo w OIGPM. W związku z powyższym możemy z dumą przyznać, iż w 2021 roku reprezentowaliśmy ponad 50% potencjału całej polskiej branży meblarskiej.
Ostatnie dwa lata upłynęły branży meblarskiej w obawie o ewentualne negatywne skutki kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią Covid-19, co wywołało uzasadniony niepokój o przyszłość polskich firm meblarskich, zarówno w perspektywie krótkoterminowej (2020-2021 rok), jak i w kolejnych latach, już po ustaniu pandemii.
W tym czasie OIGPM w sposób ciągły wspiera swoich Członków, przekazując im wszelkie posiadane informacje, niezbędne do zarządzania w czasie obecnego kryzysu oraz w celu przygotowania się na najbliższą przyszłość.
Ponadto Partnerzy OIGPM stale wspomagają nas przekazując nam niezbędne dane oraz narzędzia, które ułatwiają funkcjonowanie firmom – Członkom naszej Izby, tworząc jednocześnie warunki do lepszej integracji i dialogu. Przynależność do Izby pozwala na przyłączenie się do szerszego ruchu w celu tworzenia warunków do dalszego wszechstronnego rozwoju firm meblarskich, a także lepszego współdziałania przemysłu z Instytucjami Rządowymi i Samorządowymi. W tym miejscu pragniemy podkreślić, iż OIGPM deklaruje w swoich działaniach pełną współpracę z Rządem, Premierem i Prezydentem RP oraz wszystkimi innymi Instytucjami w zakresie zgłaszania i wdrażania rozwiązań sprzyjających dalszemu rozwojowi naszego sektora.
Najważniejsze korzyści wynikające z przynależności do OIGPM:
-OIGPM jest prestiżową organizacją wspierającą polskich producentów mebli i tworzy klimat sprzyjający rozwojowi przedsiębiorczości.
-Izba reprezentuje interesy przedsiębiorców wobec organów władz państwowych i samorządowych, umożliwia przedsiębiorcom wywieranie wpływu na otaczającą nas rzeczywistość gospodarczą (lobbing gospodarczy).
-Izba oferuje dostęp do szerokiej gamy informacji i porad, w tym między innymi: uzyskiwanie informacji dotyczących firm, funduszy pomocowych, otrzymywanie kalendarium imprez targowych, seminariów, szkoleń, webinariów, udział w misjach gospodarczych i wiele innych.
-Izba wspiera nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, w tym również poprzez sieć kontaktów międzynarodowych. Pomoc w kojarzeniu firm Członkowskich z potencjalnymi klientami (w zależności od potrzeb i skali).
-Otrzymywanie ofert kooperacyjnych z kraju i zagranicy oraz otrzymywanie zapytań ofertowych, informacji o przetargach.
-Izba integruje środowisko członków i wspiera wymianę wiedzy, doświadczeń i kompetencji.
Polski Związek Pracodawców Leśnych zrzesza przedsiębiorców będących pracodawcami i prowadzących działalność gospodarczą w zakresie szeroko rozumianego leśnictwa.
To jedyna w Polsce organizacja o takiej formule prawnej, działająca na rzecz przedsiębiorców leśnych, branży usług leśnych i szeroko rozumianego leśnictwa. Status prawny jest podobny np. do takich organizacji pracodawców jak BCC czy Lewiatan.
Do podstawowych celów Związku należy ochrona praw i interesów społecznych i gospodarczych Członków Związku oraz reprezentowanie ich wobec organów władzy, a także wobec zleceniodawców i kontrahentów.
Polski Związek Pracodawców Leśnych chce również m.in. oddziaływać na kształtowanie rozwiązań prawnych uwzględniających interesy zrzeszonych w Związku podmiotów, inicjować działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w branży leśnej, a także tworzyć atmosferę społecznego zaufania do zrzeszonych w Związku podmiotów.
Ważnymi zadaniami PZPL są również organizowanie i wspieranie kształcenia Członków w sferze ich działalności zawodowej oraz integrowanie zrzeszonych Członków.
Stowarzyszenie Leśników i Właścicieli Lasów (SLiWL), jest organizacją pozarządową prowadzącą społecznie użyteczną działalność pożytku publicznego.
W swej pracy na rzecz obywateli, skupia się głównie na aktywności wspomagającej środowisko leśników i właścicieli lasów, a w szczególności działań na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej tych środowisk.
Sfera zadań publicznych realizowanych przez SLiWL obejmuje również działalność wspomagającą przedsiębiorczość oraz rozwój gospodarczy, naukowy i oświatowy. Wspieramy oraz upowszechniamy nowe rozwiązania gospodarcze i techniczne w dziedzinie leśnictwa i drzewnictwa. Prowadzimy doradztwo oraz fachowe wsparcie dla właścicieli lasów, a w szczególności naszych członków.
Mając na uwadze bardzo dużą skalę bezrobocia i brak możliwości stworzenia właściwych miejsc pracy wśród pracowników branży leśnej i drzewnej, Stowarzyszenie zajmuje się również promocją zatrudnienia i aktywizacji zawodowej.
Zważywszy na ogromne zaległości w naszym kraju w dziedzinie budowy społeczeństwa obywatelskiego, SLiWL obrało sobie również za zadanie upowszechnianie i wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych, a także działań wspierających rozwój demokracji lokalnej.
Związek Producentów Europalet UIC skupia pracodawców produkujących lub/i naprawiających europalety na podstawie licencji wydanych m.in przez Rail Cargo Austria – QBB. Obecnie nasze palety jako jedyne na rynku produkowane i naprawiane są według standardów kodeksu UIC 435, który od 60 lat gwarantuje ich najwyższą jakość.
Swoją działalność prowadzimy w porozumieniu i we współpracy z UIC – Międzynarodowym Związkiem Kolei i Rail Cargo Austria. Utrzymujemy też pozytywne relacje z SGS – niezależną jednostką kontrolną prowadzącą nadzory i kontrole opisane w Kodeksie UIC 435. Skutecznie edukujemy i informujemy rynek o standardach UIC oraz wspieramy firmy zainteresowane uzyskaniem licencji na produkcję i naprawy europalet.
Naszym nadrzędnym celem jest obrona dobrego imienia palety UIC EUR poprzez reklamę, edukację, szkolenia oraz wspieranie licencjobiorców.
Stowarzyszenie Dom Drewniany skupia najlepsze firmy zajmujące się produkcją domów z drewna – domów o konstrukcji szkieletowej i domów z bali. Skupia także producentów materiałów stosowanych do budowy domów o konstrukcji drewnianej.
Celem Stowarzyszenia jest:
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej opracowuje operaty urządzenia lasu, dokumentację geodezyjną (w pełnym asortymencie) i mapy numeryczne. Przetwarza obrazy cyfrowe z wykorzystaniem technik teledetekcji i fotogrametrii, tworzy systemy informacji przestrzennej (SIP).
Wykonuje prace z zakresu ochrony przyrody i krajobrazu: plany ochrony dla parków narodowych, rezerwatów przyrody i parków krajobrazowych, dokumentacje do ich utworzenia oraz inwentaryzacje przyrodnicze i programy ochrony przyrody w nadleśnictwach.
PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) to założona w 1999 roku światowa organizacja promująca zrównoważoną gospodarkę leśną poprzez certyfikację lasów i etykietowanie wyrobów pochodzenia leśnego. Wyroby z oznaczeniem PEFC dają gwarancję, że surowce, które zostały użyte do ich wytworzenia, pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, z recyklingu oraz ze źródeł kontrolowanych.
Drewno.pl jest najstarszym i największym w Polsce portalem branży drzewnej, którego strony każdego miesiąca odwiedza ponad 100 tys. użytkowników. Od 24 lat, codziennie dostarczamy informacje i wiedzę z zakresu obróbki i wykorzystania drewna. Współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi, szkołami zawodowymi, stowarzyszeniami branżowymi oraz ekspertami z zakresu drzewnictwa i leśnictwa. Organizujemy wydarzenia branżowe takie jak: konferencje, pokazy, warsztaty, plenery rzeźbiarskie, itp.
Drewno.pl, to także:
Reklama
Portal Drewno.pl to doskonałe miejsce reklamowe. W 2021r. portal Drewno.pl odwiedziło ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników, którzy dokonali blisko ponad 5,7 mln odsłon stron.
Nasz profil na Facebooku śledzony jest przez ok. 4600 osób, a na Twitterze przez ok. 400 osób. Prowadzona przez nas grupa na Facebooku – „Biznes w tartaku” liczy ok. 3300 członków.
Drewno.pl umożliwia swoim klientom przeprowadzenie różnorodnych kampanii reklamowych wykorzystujących banery, artykuły sponsorowane, filmy wideo, reklamę w newsletterze, wpisy w Katalogu maszyn, czy ofert zwykłe i sponsorowane na Giełdzie ogłoszeń. Każdorazowo staramy się dobierać ofertę zapewniającą najlepszą możliwą realizację oczekiwań reklamodawców.
Od 2002 roku wydajemy magazyn o kominkach, piecach, kuchniach na drewno i ogniu w ogrodzie „Świat Kominków”. Dostarczamy treści, które pozwalają zorientować się w asortymencie kominkowym dostępnym na polskim rynku jak i w różnorodności technicznych rozwiązań stosowanych w tego typu urządzeniach grzewczych. Całości dopełniają teksty dotyczące użytkowania i eksploatacji, kwestii paliw, odprowadzania spalin a także wszelkiego rodzaju osprzętu i akcesoriów. Nasze pismo ma szeroki system dystrybucji zarówno formy papierowej jak i jest dostępne w Internecie poprzez platformę issuu.com. Od 2006 roku przyznajemy nagrody Płomienia Roku dla najlepszych firm, produktów i wydarzeń. Tworzymy platformę www.kominki.org, najchętniej odwiedzany portal kominkowy. W naszym portfolio znajduje się też magazyn dla profesjonalistów z szeroko rozumianej branży kominkowej KOMINKI PRO.
Lokalizacja:
Warszawa
Szczegóły wkrótce!
Manager Działu Industry
Kontakt w sprawie merytoryki, współpracy i udziału
kom.: +48 505 659 477
e-mail: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu
Jesteś zainteresowany udziałem w
Forum Przemysłu Drzewnego❓
Chcesz wiedzieć więcej zanim spotkasz się z nami 🔜 21 i 22 czerwca 2022❓
Zostaw swoje namiary, oddzwonię i razem sprawdzimy czy to wydarzenie jest dla Ciebie ❗
Do usłyszenia, Jola Szczepaniak, powermeetings.eu