19 maja 2018 roku w Warszawie, odbyło się seminarium pt. ,,Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości wg Sławka Muturi. Praktyczne aspekty inwestowania i zarządzania najmem mieszkań”.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rozumieniem wolności finansowej Sławka Muturi oraz zastanowić się co owa wolność oznacza dla nich i w jaki sposób mogliby ją osiągnąć. Jedną z dróg do wolności finansowej – inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem – omówili Artur Kaźmierczak oraz Artur Bartnicki. Dzięki prelekcji Andrzeja Katkowskiego uczestnicy mogli poznać jeszcze jeden punkt widzenia osoby wolnej finansowo.

Pierwsza prelekcja, wygłoszona przez Sławka Muturi, podnosiła kwestie szeroko rozumianej wolności finansowej. Angażując uczestników, Sławek ocenił poziom wiedzy i świadomości na temat niezależności finansowej. Wykład miał charakter wprowadzający, pozwalający uczestnikom poznać podstawy tematu, który rozwinęli kolejni eksperci.

Artur Kaźmierczak, prowadzący drugi panel o strategiach zakupowych i finansowaniu nieruchomości, przedstawił uczestnikom możliwe strategie inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe, omówił proces wyszukiwania okazji inwestycyjnych oraz finansowania inwestycji. Nie zabrakło również przykładów inwestycji firmy Mzuri, które w praktyczny sposób zobrazowały całą prelekcję.

Trzeci wykład nt. wynajmu i zarządzania najmem, przeprowadzony przez Artura Bartnickiego, w obrazowy sposób pokazał uczestnikom, jak z powodzeniem wynająć mieszkanie. Artur opowiedział o cyklu zarządzania najmem, omówił najczęściej popełniane błędy, a także kluczowe czynniki sukcesu. Panel ten dał uczestnikom niemal gotową receptę na sukces w najmie mieszkania.

W ostatniej części spotkania, w trakcie swojego wystąpienia, Andrzej Katkowski zebrał wszystkie kwestie zaprezentowane przez poprzednich prelegentów w jedno studium przypadku. Andrzej opowiedział jak przed czterema laty zaczął przygodę w zakresie inwestowania i dokąd doszedł dzisiaj. Zarówno ta prelekcja jak i pozostałe żywo zainteresowały uczestników i wywołały sporo pytań i dyskusji.

Seminarium przebiegło w bardzo miłej, wręcz przyjacielskiej atmosferze. Mamy szczerą nadzieję, że uczestnicy wynieśli ze spotkania istotne informacje, które pomogą im w drodze do wolności finansowej.

W związku z dużym zainteresowaniem, już dziś zapraszamy Was na kolejną edycję seminarium, zaplanowaną na połowę września. Termin oraz więcej szczegółów na stronie internetowej wydarzenia.

Partnerzy

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner merytoryczny

Mzuri

Grupa Mzuri, na którą składają się Mzuri, Mzuri Investments i spółki inwestowania grupowego Mzuri CFI to bezdyskusyjny lider zarządzania najmem i inwestowania w najem w Polsce. Mzuri zarządza najmem ponad 3000 mieszkań, Mzuri Investments pomogło prywatnym inwestorom w zakupie ponad 750 mieszkań na wynajem  zaś spółki Mzuri CFI zebrały i zainwestowały w nieruchomości ok. 20 mln zł.

Patronat medialny

KRN
KRN

KRN

Patronat medialny

Budnet

Kontakt

NASZE DOŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo,

wymogi dotyczące poprawy jakości powietrza oraz ciągle rosnąca liczba pojazdów elektrycznych w Europie, przywodzi na myśl, że i Polskę czeka epoka elektryczności w motoryzacji. Wychodząc naprzeciw nowym trendom, powermeetings.eu zaprasza do udziału w międzynarodowym kongresie E-mobility-Ecosystem. How to earn on electromobility., który odbędzie się w dniach 25 oraz 26 października 2018 roku w Warszawie.

Zarys tematyczny konferencji przedstawia się następująco:

25 października 2018 (czwartek)

Elektromobilność– moda czy konieczność?

 • Milion samochodów elektrycznych w 2025 roku – hasło polityczne czy realny cel?
 • Rola samorządów
 • Stacje ładowania w trasie

Nowe trendy i technologie w motoryzacji i transporcie

 • Transport przyszłości
 • Rozwój rynku baterii

Jak zarobić na elektromobilności – modele biznesowe

 • Ekonomia vs ekologia
 • Stacje ładowania w modelach biznesowych hoteli, galerii handlowych i zarządców budynków

Symbioza elektromobilności z energetyką

 • Energetyka dla elektromobilności czy elektromobilność dla energetyki
 • Zarządzanie popytem na energię
 • Bezpieczeństwo energetyczne
 • Integracja OZE za pomocą baterii samochodowych

26 października (piątek)

Trzy panele warsztatowe

Wśród zaproszonych prelegentów i gości, widnieją nazwiska reprezentantów największych firm energetycznych, motoryzacyjnych, deweloperskich oraz dostawców systemów, urządzeń i technologii co czyni konferencję międzysektorowym wydarzeniem.

Do udziału zapraszamy m.in. przedstawicieli ministerstw i urzędów, koncernów motoryzacyjnych, koncernów paliwowych, dostawców urządzeń i rozwiązań z zakresu elektromobilności oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Kontakt z organizatorem

Ewelina Zajączkowska
Project Manager

tel.: +48 22 740 67 80
faks: +48 22 672 95 89
e-mail: Ewelina.Zajaczkowska@powermeetings.eu