Szanowni Państwo,

wydawałoby się, że wynajmowanie mieszkania w dzisiejszych czasach, jest domeną ludzi bogatych. Przecież trzeba mieć jakieś zaplecze finansowe, żeby w ogóle takie mieszkanie nabyć. A co, jeżeli powiemy, że inwestowanie w nieruchomości  może być znakomitym i łatwym źródłem dochodu pasywnego i nie jest zarezerwowane wyłącznie dla bogatych?

Potwierdzenie tej tezy, będziecie mogli znaleźć na organizowanym przez powermeetings.eu, seminarium pt. Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości wg Sławka Muturi. Praktyczne aspekty inwestowania i zarządzania najmem mieszkań, które odbędzie się 6 października 2018 roku w Warszawie.

Ekspert rynku nieruchomości – sam Sławek Muturi, udowodni każdemu, że inwestowanie w nieruchomości to inwestowanie w spokojne lata. Dzięki jego specjalistycznej wiedzy, wynajmowanie mieszkania, przestanie kojarzyć się z problemami z najemcami, a zacznie być elementem zdrowego podejścia do finansów.

W skład ławy eksperckiej wchodzą:

 • Sławek Muturi, Współwłaściciel Grupy Mzuri
 • Artur Bartnicki, Prezes Zarządu Mzuri Sp. z o.o.
 • Artur Kaźmierczak, Współwłaściciel Grupy Mzuri, Prezes Zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI, Członek Rady Nadzorczej Mzuri
 • Andrzej Katkowski

Zapisz się już dziś i przekonaj się na własne oczy jak, z odpowiednim planem i narzędziami, proste i dochodowe może być inwestowanie w nieruchomości.

Zostań rentierem i żyj jak chcesz!

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Program

Moderator seminarium

Renata Kałużna – Dyrektor Zarządzający, powermeetings.eu

9:30 - 10:00

Rejestracja gości i poranna kawa

10:00 – 11:30

Panel I: Pomysł, cel, strategia, realizacja – czy Ty także  możesz zostać Rentierem?

Sławek Muturi – Współwłaściciel, Mzuri

 • Co to jest wolność finansowa?
 • Jak Ty możesz osiągnąć swoją wolność finansową?
 • Pierwszy i drugi najlepszy moment na zakup mieszkania
 • Cel i strategia, motywacja i dyscyplina.
 • Od pomysłu do realizacji: Twoja droga do wolności finansowej
11:30 – 12:00

Przerwa kawowa

12:00 – 13:00

Panel II: Strategia zakupowa

Artur Kaźmierczak – Współwłaściciel,
Prezes zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI, członek Rady Nadzorczej, Mzuri

 • Dlaczego wciąż jest i zawsze będzie warto inwestować w mieszkania na wynajem?
 • Co to jest okazja inwestycyjna? Jak ją znaleźć vs jak ją wykreować
 • Źródła okazji inwestycyjnych. Towar ‘spod lady’ – czy tylko dla wybranych?
 • Kluczowe czynniki sukcesu w inwestowaniu w mieszkania na wynajem
 • Mity i półprawdy przy zakupie / sprzedaży mieszkania
 • Najczęściej popełniane błędy w inwestowaniu w mieszkania na wynajem
 • Co kupuję: ‘właściciela’, ‘emocje’, czy ‘mieszkanie’?
 • Budowanie portfela: lokalizacja vs cena vs przychody z najmu
 • Case studies, przykładowe strategie, przykładowe portfele
13:00 - 14:00

Przerwa lunchowa

14:00 – 15:30

Panel III: Wynajem i zarządzanie – i co dalej?

Artur Bartnicki – Prezes Zarządu, Mzuri

 • Cykl zarządzania najmem
 • Najemca nie jest Twoim wrogiem
 • Kluczowe czynniki sukcesu w zarządzaniu najmem mieszkań
 • Najczęściej popełniane błędy w zarządzaniu najmem mieszkań
 • Mity i półprawdy dotyczące zarządzania najmem
15:30 - 16:00

Panel IV

Artur Kaźmierczak – Współwłaściciel,
Prezes zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI, członek Rady Nadzorczej, Mzuri

 • Przykłady udanych inwestycji w mieszkania
 • Twoja strategia dziś i jutro
 • Inwestowanie indywidualne vs grupowe
16:00 - 16:15

Panel V: Case study – Andrzej Katkowski

Prelegenci

Sławek Muturi

Sławek Muturi

Współwłaściciel, Mzuri

Były konsultant w firmach Andersen oraz Deloitte. Równolegle do kariery zawodowej (Sławek osiągnął poziom partnera), kupował mieszkania na wynajem. To pozwoliło mu osiągnąć wolność finansową i przejść na emeryturę w maju 2009 roku w wieku 43,5 lat

Od tego czasu jego misją jest wspieranie wolności finansowej Polek i Polaków. Realizuje swoją misję poprzez: (1) dzielenie się swoją wiedzą (autor kilku książek, bloga fridomia.pl, prezentacje w całej Polsce, Europie, ale też w Azji, w Amerykach, w Afryce); (2) cywilizowanie polskiego rynku najmu mieszkań (nowe standardy rynkowe), (3) założył Mzuri – firmę zarządzającą mieszkaniami na wynajem (ponad 3000 nieruchomości pod opieką), (4) założył Mzuri Investments – firmę, która pomogła inwestorom zakupić ponad 800 mieszkań w okazyjnych cenach, (5) założył Mzuri CFI – platformę do grupowego inwestowania w nieruchomości na wynajem w formule Crowd Fund Investing

Pasją Sławka są podróże – odwiedził każdy – bez wyjątku – kraj na świecie. Co roku uczy się innego języka obcego (zna ich już 12). Każdą zimę spędza w tropikach, a co lato wykonuje inny zawód (ostatnio pracował w jednej z warszawskich kwiaciarni).

Renata Kałużna

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Artur Bartnicki

Artur Bartnicki

Prezes Zarządu, Mzuri

Artur Bartnicki jest prezesem zarządu Mzuri sp. z o.o. i odpowiada w Grupie Mzuri za całość funkcji zarządzania najmem. Artur rozpoczął karierę zawodową w konsultingu pracując przez 8 lat w Arthur Andersen i MDDP. Był zaangażowany w projekty z zakresu strategii i zarządzania dla największych firm w Polsce. Następnie zajmował stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Ofertą Grupy Kapitałowej w Orange, gdzie był odpowiedzialny za rozwój nowych usług oraz Dyrektora Zarządzającego w Sanvivo – firmie outsourcingu sił sprzedaży na rynku farmaceutycznym. Posiada tytuł MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Artur Kaźmierczak

Artur Kaźmierczak

Współwłaściciel,
Prezes zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI,
członek Rady Nadzorczej, Mzuri

Przed dołączeniem do Grupy Mzuri był partnerem w PwC, gdzie pracował od 2009 roku. Wcześniej był związany z Deloitte i Arthur Andersen. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, studiował także w Holandii na Uniwersytecie w Maastricht.

Artur Kaźmierczak jest członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A.

Prywatnie Artur jest mężem i ojcem córki. Zapalony wędkarz i miłośnik podróży. Emerytowany himalaista – dzisiaj czyta literaturę górską, ale odkąd urodziła mu się córka, sam już się nie wspina.

Andrzej Katkowski

Andrzej Katkowski

Pan Andrzej Katkowski poprowadzi ostatni panel dotyczący Case study. Na własnym przykładzie omówi praktyczne elementy inwestowania w nieruchomości. Celem panelu jest ukazanie ścieżki wiodącej do wolności finansowej.

Partnerzy

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner merytoryczny

Mzuri

Grupa Mzuri, na którą składają się Mzuri, Mzuri Investments i spółki inwestowania grupowego Mzuri CFI to bezdyskusyjny lider zarządzania najmem i inwestowania w najem w Polsce. Mzuri zarządza najmem ponad 3000 mieszkań, Mzuri Investments pomogło prywatnym inwestorom w zakupie ponad 750 mieszkań na wynajem  zaś spółki Mzuri CFI zebrały i zainwestowały w nieruchomości ok. 20 mln zł.

Patronat medialny

KRN
KRN

KRN

Patronat medialny

Budnet

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Jestem: 1 Dostawcą technologii i usług 2 Przedstawicielem zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników*
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

486.8 Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości
 • Koszt udziału jednej osoby w seminarium: 600,00 PLN brutto
 • Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w seminarium obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie seminarium typu:, kawa, herbata, woda.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem seminarium na konto: powermeetings.eu, Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed seminarium, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed warsztatami zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed warsztatami i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w seminarium, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z udziału w seminarium należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w seminarium nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie seminarium oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Poprzednie edycje

Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości wg Sławka Muturi

Mając na uwadze rozwój rynku nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem rynku mieszkaniowego – zapraszamy Państwa na wydarzenie organizowane z myślą o tych z nas, którzy są zaangażowani lub zainteresowani inwestowaniem w mieszkania na wynajem.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na spotkanie ze Sławkiem Muturi – legendą tego rynku, promotorem i inicjatorem wielu aktywności zmierzających do szerzenia wiedzy i świadomości, że każdy z nas może zostać rentierem.

Seminarium Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości wg Sławka Muturi. Praktyczne aspekty inwestowania i zarządzania najmem mieszkań. odbędzie się 6 października 2018 r. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

Spotkanie poprowadzą znani i cenieni praktycy – od kilkunastu lat zaangażowani w temat inwestowania w mieszkania na wynajem:

 • Sławek Muturi, Współwłaściciel Grupy Mzuri
 • Artur Bartnicki, Prezes Zarządu Mzuri Sp. z o.o.
 • Artur Kaźmierczak, Współwłaściciel Grupy Mzuri, Prezes Zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI, Członek Rady Nadzorczej Mzuri

Zapraszam do udziału, z pewnością warto!

Renata Kałużna,
Dyrektor Zarządzający powermeetings.eu

location

Lokalizacja

Warszawa

Kontakt

NASZE DOŚWIADCZENIE