VII najważniejsze wiosenne spotkanie branży za nami!

W dniach 19 – 20 kwietnia 2018 w Mielcu i Połańcu odbyło się VII Forum Biomasy i Czystej Energii powermeetings.eu.

Partnerem Strategicznym tegorocznego Forum była Grupa EneaPatronat Merytoryczny nad wydarzeniem sprawowała firma SGS Polska, natomiast swym Patronatem Honorowym objęli Minister Energii – Krzysztof Tchórzewski, Wojewoda Świętokrzyski, Wojewoda Podkarpacki oraz Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Rangę wydarzenia, podkreślała obecność przedstawicieli Rządu, Ministerstw jak również kluczowych przedstawicieli branży w tym Generalnej i Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych, dużych koncernów energetycznych takich jak ENEA, PGE, TAURON, ENERGA, CEZ oraz ciepłowniczych jak VEOLIA, PGNiG Termika, Fortum, EC Andrychów, PEC Biała Podlaska, MPGK Krosno, SEC i wiele innych.

Forum jest wydarzeniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku, na którym spotykają się producenci i dostawcy biomasy, wytwórcy energii i ciepła, przedstawiciele łańcucha logistycznego, firm inspekcyjnych i certyfikacyjnych, dostawcy technologii, producenci kotłów i maszyn do produkcji biomasy i paliw alternatywnych.

Tradycyjnie zwieńczeniem wydarzenia była wieczorna kolacja, dająca możliwość dalszych rozmów i dyskusji w kuluarach.

Drugiego dnia Forum dzięki uprzejmości Grupy Enea liczna grupa uczestników z zainteresowaniem wzięła udział w zwiedzaniu Elektrowni w Połańcu

Dziękujemy wszystkim Partnerom wydarzenia za współpracę, Prelegentom za wkład merytoryczny oraz Uczestnikom za liczne przybycie, poświęcony czas i przemiłą atmosferę.

Z pozdrowieniami,
Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Zobacz również:

Nowelizacja ustawy o OZE A.D. 2021 wrzesień 2021

Kogeneracja Gazowa w przemyśle i ciepłownictwie wrzesień 2021

System EU ETS – regulacje, zmiany i nowe obowiązki wrzesień 2021

Fit for 55 czyli rewolucja dla klimatu

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu