Tauron szykuje ofensywę na rynku gazu

Ponad 3,5 osób wzięło udział w internetowym badaniu TAURONA dotyczącym sposobów wykorzystywania gazu w domu i w firmie.

Prawie 90 proc. ankietowanych zadeklarowało, że w przypadku awarii sprzętu gazowego wzywa fachowca. Wśród nich 23 proc. szuka go w Internecie, ale aż 63 procent woli się zdać na usługi sprawdzonego specjalisty. Dla tej grupy klientów TAURON ma usługi Serwisanta Gazowego 24H. W przypadku awarii instalacji gazowej przyjazd fachowca jest gwarantowany w ciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia usterki. Serwisant Gazowy to również gwarancja profesjonalnej naprawy sprzętów gazowych w ciągu 24h od zgłoszenia. Rozwinięta opcja usługi, czyli Serwisant Gazowy 24H PLUS zawiera również pomoc szklarza, ślusarza i hydraulika. Z zebranych informacji wynika, że blisko 85 proc. spośród ankietowanych gotuje na gazie, a ponad połowa wykorzystuje błękitne paliwo również do tego, by ogrzać dom lub mieszkanie.

– Te dane potwierdzają zasadność zaangażowania się TAURONA w promowanie ogrzewania na gaz. Mamy bogatą ofertę pieców gazowych, która umożliwia dopasowanie systemu grzewczego zarówno do potrzeb jak i możliwości klienta. Gwarantujemy też bezpłatne doradztwo w doborze urządzeń –  zaznacza Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Pozyskane w internetowym badaniu informacje są dla TAURONA ważną wskazówką dotyczącą oczekiwań związanych z wykorzystywaniem urządzeń gazowych. Posłużą do opracowania nowych ofert dopasowanych do potrzeb klientów korzystających z gazu.

W badaniu postawiono na styl „pół żartem, pół serio”. Każdy, kto zdecydował się na wypełnienie ankiety, tworzył swój awatar. Taka przyjazna forma zachęciła do wzięcia udziału w badaniu zarówno mieszkańców dużych (ok. 46 proc.) i małych miast (ok. 35 proc.), jak i osoby mieszkające na wsi (blisko 18 proc.).

W podobnej konwencji utrzymany jest raport z badań. Można go znaleźć na stronie www.tauron24.pl/raport-gaz.

 

Źródło: http://media.tauron.pl/pr/360595/gazowe-produkty-taurona-odpowiadaja-na-potrzeby-rynku

Zobacz również:

NFOŚiGW krajowym operatorem Funduszu Modernizacyjnego

Wytwarzanie energii z małych instalacji OZE w 2020 – raport Prezesa URE

PSE i płatnicy opłaty mocowej muszą złożyć Prezesowi URE informacje dotyczące pobieranej od odbiorców końcowych opłaty mocowej

URE: Aukcja na premię kogeneracyjną w czerwcu 2021

Więcej informacji

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu