Szanowni Państwo,

wydawałoby się, że wynajmowanie mieszkania w dzisiejszych czasach, jest domeną ludzi bogatych. Przecież trzeba mieć jakieś zaplecze finansowe, żeby w ogóle takie mieszkanie nabyć. A co, jeżeli powiemy, że inwestowanie w nieruchomości  może być znakomitym i łatwym źródłem dochodu pasywnego i nie jest zarezerwowane wyłącznie dla bogatych?

Potwierdzenie tej tezy, będziecie mogli znaleźć na organizowanym przez powermeetings.eu, seminarium pt. Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości wg Sławka Muturi. Praktyczne aspekty inwestowania i zarządzania najmem mieszkań, które odbędzie się 19 maja 2018 roku w Warszawie.

Ekspert rynku nieruchomości – sam Sławek Muturi, udowodni każdemu, że inwestowanie w nieruchomości to inwestowanie w spokojne lata. Dzięki jego specjalistycznej wiedzy, wynajmowanie mieszkania, przestanie kojarzyć się z problemami z najemcami, a zacznie być elementem zdrowego podejścia do finansów.

 

W skład ławy eksperckiej wchodzą:

 • Sławek Muturi, Współwłaściciel Grupy Mzuri
 • Artur Bartnicki, Prezes Zarządu Mzuri Sp. z o.o.
 • Artur Kaźmierczak, Współwłaściciel Grupy Mzuri, Prezes Zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI, Członek Rady Nadzorczej Mzuri

Zapisz się już dziś i przekonaj się na własne oczy jak, z odpowiednim planem i narzędziami, proste i dochodowe może być inwestowanie w nieruchomości.

Zostań rentierem i żyj jak chcesz!

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Aktualności

Zanim zaczniesz inwestować. Q&A

W ramach przygotowania do seminarium ,,Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości”, wraz z Mzuri przygotowaliśmy małą rozgrzewkę :). Seria czterech pytań i odpowiedzi, wprowadzi Państwa w temat…

Zniżka dla klientów Mzuri!

Dla klientów Mzuri wynegocjowaliśmy specjalny rabat w wysokości 100 zł! Nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj. Promocja ograniczona czasowo.

Zobacz więcej

Program

19.05.2018
8:30 - 9:00

Rejestracja gości i poranna kawa

9:00 – 10:30

Panel I: Pomysł, cel, strategia, realizacja – czy Ty także  możesz zostać Rentierem? – Sławek Muturi

 • Co to jest wolność finansowa?
 • Różnica między wolnością finansową a bogactwem.
 • Czy każdy może być wolny finansowo?
 • Drogi do wolności finansowej
10:30 – 11:00

Przerwa kawowa

11:00 – 12:30

Panel II: Strategia zakupowa i finansowanie. – Artur Kaźmierczak

 • Dlaczego (wciąż) warto inwestować w mieszkania na wynajem
 • Inwestowanie indywidualne vs grupowe
 • Co to jest okazja inwestycyjna?
 • Źródła okazji inwestycyjnych
 • Kluczowe czynniki sukcesu w inwestowaniu w mieszkania na wynajem
 • Najczęściej popełniane błędy w inwestowaniu w mieszkania na wynajem
 • Przykłady udanych inwestycji w mieszkania
12:30 - 13:30

Przerwa lunchowa

13:30 – 15:00

Panel III: Wynajem i zarządzanie – i co dalej? – Artur Bartnicki

 • Cykl zarządzania najmem
 • Najemca nie jest Twoim wrogiem
 • Kluczowe czynniki sukcesu w zarządzaniu najmem mieszkań
 • Najczęściej popełniane błędy w zarządzaniu najmem mieszkań
 • Mity i półprawdy dotyczące zarządzania najmem
15:00 - 16:30

Panel IV: Case study

Prelegenci

Sławek Muturi

Współwłaściciel Grupy Mzuri

Były konsultant w firmach Andersen oraz Deloitte. Równolegle do kariery zawodowej (Sławek osiągnął poziom partnera), kupował mieszkania na wynajem. To pozwoliło mu osiągnąć wolność finansową i przejść na emeryturę w maju 2009 roku w wieku 43,5 lat

Od tego czasu jego misją jest wspieranie wolności finansowej Polek i Polaków. Realizuje swoją misję poprzez: (1) dzielenie się swoją wiedzą (autor kilku książek, bloga fridomia.pl, prezentacje w całej Polsce, Europie, ale też w Azji, w Amerykach, w Afryce); (2) cywilizowanie polskiego rynku najmu mieszkań (nowe standardy rynkowe), (3) założył Mzuri – firmę zarządzającą mieszkaniami na wynajem (ponad 3000 nieruchomości pod opieką), (4) założył Mzuri Investments – firmę, która pomogła inwestorom zakupić ponad 800 mieszkań w okazyjnych cenach, (5) założył Mzuri CFI – platformę do grupowego inwestowania w nieruchomości na wynajem w formule Crowd Fund Investing

Pasją Sławka są podróże – odwiedził każdy – bez wyjątku – kraj na świecie. Co roku uczy się innego języka obcego (zna ich już 12). Każdą zimę spędza w tropikach, a co lato wykonuje inny zawód (ostatnio pracował w jednej z warszawskich kwiaciarni).

Artur Bartnicki

Prezes Zarządu
Mzuri sp. z o.o.

Artur Bartnicki jest prezesem zarządu Mzuri sp. z o.o. i odpowiada w Grupie Mzuri za całość funkcji zarządzania najmem. Artur rozpoczął karierę zawodową w konsultingu pracując przez 8 lat w Arthur Andersen i MDDP. Był zaangażowany w projekty z zakresu strategii i zarządzania dla największych firm w Polsce. Następnie zajmował stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Ofertą Grupy Kapitałowej w Orange, gdzie był odpowiedzialny za rozwój nowych usług oraz Dyrektora Zarządzającego w Sanvivo – firmie outsourcingu sił sprzedaży na rynku farmaceutycznym. Posiada tytuł MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Artur Kaźmierczak

Współwłaściciel Grupy Mzuri,
Prezes zarządu Mzuri Investments i Mzuri CFI,
członek Rady Nadzorczej Mzuri

Przed dołączeniem do Grupy Mzuri był partnerem w PwC, gdzie pracował od 2009 roku. Wcześniej był związany z Deloitte i Arthur Andersen. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, studiował także w Holandii na Uniwersytecie w Maastricht.

Artur Kaźmierczak jest członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A.

Prywatnie Artur jest mężem i ojcem córki. Zapalony wędkarz i miłośnik podróży. Emerytowany himalaista – dzisiaj czyta literaturę górską, ale odkąd urodziła mu się córka, sam już się nie wspina.

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner Merytoryczny

Grupa Mzuri, na którą składają się Mzuri, Mzuri Investments i spółki inwestowania grupowego Mzuri CFI to bezdyskusyjny lider zarządzania najmem i inwestowania w najem w Polsce. Mzuri zarządza najmem ponad 3000 mieszkań, Mzuri Investments pomogło prywatnym inwestorom w zakupie ponad 750 mieszkań na wynajem  zaś spółki Mzuri CFI zebrały i zainwestowały w nieruchomości ok. 20 mln zł.

Patronat medialny

Patronat medialny

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

487.80
 • Koszt udziału jednej osoby w seminarium: 600,00 PLN brutto
 • Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w seminarium obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie seminarium typu:, kawa, herbata, woda.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem seminarium na konto: powermeetings.eu, Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed seminarium, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed warsztatami zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed warsztatami i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w seminarium, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z udziału w seminarium należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w seminarium nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie seminarium oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Nasze Doświadczenie

location

Lokalizacja

Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży