FRIS czyli jak myślimy, jak działamy i co jest nam bliższe: Fakty, Relacje, Idea czy Struktury. Bogna Gąsiorowska omówiła z nami wyniki badania FRIS®

RIS czyli jak myślimy, jak działamy i co jest nam bliższe: Fakty, Relacje, Idea czy Struktury. Bogna Gąsiorowska omówiła z nami wyniki badania FRIS® Dzięki zespołowym warsztatom podsumowującym badanie mogłyśmy: – przekonać się, jak lepiej wykorzystać nasze naturalne predyspozycje – dowiedzieć się, jak inni postrzegają nasze zachowanie – poznać działania, w których się sprawdzamy – zastanowić się, jak być jeszcze lepszym w tym, w czym jesteśmy dobre Na co dzień szkolimy i przeprowadzamy analizy dla naszych klientów – aby profesjonalnie świadczyć nasze usługi – szkolimy i przeprowadzamy analizy w naszym zespole. Bogna Gąsiorowska, Dorota Wierzbicka-Kot Jolanta Kałużna – Szczepaniak Karin Lesiak Izabela Chojnacka-Naskręt – bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzone 3 godziny – to były świetne warsztaty.

Zobacz również:

Przewodnika CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy

Zostań Menadżerem Szczęścia – niższa cena udziału do 19.02

MASZ POTENCJAŁ, MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ.

Zostań CHO – czy te warsztaty są dla Ciebie?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu