Przemysł przykłada dużą wagę do ochrony środowiska!

Ewentualne odstępstwa od granicznych wielkości emisji, Dyrektywa MCP, case study z przystosowania zakładów przemysłowych do standardów ochrony środowiska, systemy i testy oceny toksyczności ścieków oraz monitoringu metali on-line w ściekach czy nowe prawo wodne i wynikające z tego wyzwania i obowiązki dla przemysłu a także zanieczyszczenie powierzchni ziemi: zasady, odpowiedzialność, możliwe rozwiązania – to tylko niektóre z tematów jakie omawiano podczas IV Forum Ochrony Środowiska powermeetings.eu. Wydarzenie odbyło się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2017 r. w Krakowie.

Wszystkie wystąpienia były bardzo merytoryczne i wskazywały na fakt, iż przemysł przykłada bardzo dużą wagę do tak istotnej dziś kwestii, jak ochrona środowiska. Nowe, istotne i coraz ostrzejsze środowiskowe wyzwania, a możliwości i praktyka ich implementacji to bowiem wciąż „gorący temat” dla branży.

Wydarzenie adresowane było do przedsiębiorstw szeroko pojętego przemysłu w tym przedstawicieli: elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, firm sektora chemicznego, paliwowego, cementowego i odpadowego, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

W konferencji wzięło udział grono znakomitych Prelegentów i Panelistów – oraz grupa kilkudziesięciu ekspertów od ochrony środowiska reprezentujących elektrownie, elektrociepłownie i wiele innych gałęzi przemysłu oraz firmy – dostawcy rozwiązań i urządzeń z całej Polski.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za aktywny udział oraz ciekawe dyskusje.

Dziękujemy naszym Partnerom: Grupa Azoty, Grupa Tauron Nowe Jaworzno, Ciech, Orlen, JSH Hamilton, Dentons, Veolia Water Technologies, Tigret, EC Test Systems, Energopomiar, Mlekovita, GIOS, BOŚ Bank.

Dziękujemy redakcjom: cire.pl, odnawialni.com.pl, wysokienapiecie.pl, portalkomunalny.pl  za wsparcie medialne Forum! Pozdrawiamy serdecznie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji 15 i 16 listopada 2018 r.!

Zespół powermeetings.eu

 

Zobacz również:

Taryfy dla ciepła w praktyce czerwiec 2021

Zmiany na rynku energii elektrycznej 2021

Aukcje OZE 2021

Obliczanie emisji GHG paliw biomasowych maj 2021

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu