Nowelizacja ustawy o OZE tuż, tuż!

Szanowni Państwo,

nowelizacja ustawy o OZE tuż, tuż. W dniu 22 maja 2018 (wtorek), zaplanowano posiedzenie Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa, podczas którego rozpatrywane będzie sprawozdanie Podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2412).

W związku z licznymi postulatami w zakresie konieczności uchwalenia nowelizacji ustawy jeszcze przed zbliżającą się wakacyjną przerwą w obradach Parlamentu, zapraszamy Państwa do udziału w specjalistycznym seminarium:

 

Nowelizacja ustawy o OZE A.D. 2018 – nowe systemy wsparcia, modyfikacje w obszarze zasad kalkulacji pomocy publicznej, aukcje w nowej odsłonie

7 czerwca 2018, Warszawa

 

Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Szwed-Lipińska – Radca Prawny, Wieloletni pracownik URE, znany i ceniony Ekspert ds. Systemów Wparcia, Wykładowca Uczelni Łazarskiego – na kierunku MBA Energetyka. Znakomity praktyk, zajmujący się zawodowo zagadnieniami problemowymi objętymi tematyką seminarium. Aktywny uczestnik szeregu prac legislacyjnych związanych z regulacją rynków paliw i energii.

Szczegółowy program uzyskać można pisząc na adres Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Zobacz również:

Reformy i oczekiwania – dostępność surowca kluczowa dla przemysłu drzewnego

Forum branż związanych z drewnem

Rynek mocy w praktyce sierpień 2024

Zawirowania po rekordowym roku – Relacja z Kongresu Pelletu 2024 w Łodzi

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

powermeetings.eu
Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

kom.: +48 603 386 917

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu