Łączy je wspólna myśl: szczęście nie jest luksusem. Jest podstawowym celem człowieka. Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi, z których wszyscy dążą do szczęścia.

Łączy je wspólna myśl: szczęście nie jest luksusem. Jest podstawowym celem człowieka. Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi, z których wszyscy dążą do szczęścia. Wg Ohood Al Roumi, Ministra Stanu ds. Szczęścia i Wellbeing w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ludzie chcą mieć zapewnioną wysokiej jakości edukację i opiekę zdrowotną, chcą czuć się bezpiecznie, chcą godnej pracy i mieszkania. Wg niej nie ma nic ważniejszego, piękniejszego i bardziej satysfakcjonującego niż tworzenie radości w ludzkich sercach. Renata Kałużna jako ChiefHappinessOfficer oraz inicjatorka i założycielka International Happiness At Work Institute promuje temat Szczęście w Pracy i wierzy, że wszelkie inicjatywy z tym związane mają wielką wartość i znaczenie. W pracy spędzamy 1/3 dorosłego życia. Tu też możemy być szczęśliwi. Szczęśliwy pracownik jest bardziej zaangażowany w pracę, pracuje lepiej, szybciej, chętniej, co pozytywnie wpływa na realizację celów pracodawcy. win-win: SzczęśliwyPracownik = Zadowolony Pracodawca Szczególnie w takim momencie, w jakim jesteśmy dziś, kiedy zmianie ulegają modele biznesowe firm i wprowadzane są zmiany personalne, warto zastanowić się, w jaki sposób tworzyć kulturę pracy, która będzie równocześnie promowała szczęście pracowników i dobre wyniki finansowe.

Zobacz również:

Ewa Stelmasiak w gronie panelistów Summitu

A = #Accomplishment

Self Leadership – droga do osobistej wolności i szczęścia

Zgłoś się do 6.11 i zapłać 40% mniej

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu