Dziękujemy za udział w International Happiness at Work Summit Jest nam niezmiernie miło, że dołączyliście do grona Ambasadorów szczęścia w pracy 🙂💪🙂 Za nami mnóstwo ciekawych wystąpień, wymiany poglądów i wiedzy między uczestnikami wydarzenia ❗ Poniżej relacje video oraz galeria zdjęć. Zapraszamy do udziału w 2nd International Happiness at Work Summit and Fair – 16 I 17 listopada 2020. Powodzenia we wdrażaniu szczęśliwej kulutry pracy ❗

 

 

 

 

 

 

 

Wystąpili

Sylwia Wódkowska - Pęksyk

Sylwia Wódkowska - Pęksyk

EMEA Org Effectiveness Partner
Intel
Polska

Sylwia Wódkowska - Pęksyk

Sylwia Wódkowska - Pęksyk

EMEA Org Effectiveness Partner
Intel
Polska

Previous roles/experience: Sylwia has 17 years of experience in HR. Sylwia has worked as an HR Generalist, an HR BP and an HR Manager in many different branches, such as educational publishing, B2B manufacturing sectors, and counseling. Before joining Intel, Sylwia worked for seven years as an HR manager at Arla Foods Shared Service Centre. At Arla, Sylwia was responsible for setting up the Shared Service Centre and its further growth. She was driving Arla’s HR strategy and all HR support functions. She had a leadership role responsible for business partnering and organization development. Sylwia joined Intel Corporation in February 2015 as Workforce Mobility Manager and Poland SSC Manager. After two years she moved to Business Partnering function and has started a role of EMEA Org effectiveness partner.  There she has built a strategy of employee engagement and the whole infrastructure around it. She is responsible for Org and Leadership Development.

Branding:  In her private life, she’s a wife and a mom of two children. She plays the piano and is interested in architecture. In professional life interested in change management, employee engagement, organizational Development and Leadership.

Pauline Nguyen

Pauline Nguyen

Change Catalyst
GSK
Belgia

Pauline Nguyen

Pauline Nguyen

Change Catalyst
GSK
Belgia

Coach, trener, oprócz bycia naukowcem, pielęgniarką, tancerką, mamą3 i żoną, Pauline spędziła ostatnie 5 lat swojej kariery przeprowadzając pracowników poprzez zmianę, koncentrując się bardziej na zwiększaniu poziomu zaangażowania i dobrego samopoczucia w pracy. Mocno wierzy w potencjał ludzki i pomaga ludziom wykorzystać swoje mocne strony, aby osiągnąć swoje cele, indywidualnie i zespołowo.

Javier Rubio Ramiro

Javier Rubio Ramiro

Senior Coach - Profesor
Chief Happiness Officer
Hiszpania

Javier Rubio Ramiro

Javier Rubio Ramiro

Senior Coach - Profesor
Chief Happiness Officer
Hiszpania

Maja Nedučić

Maja Nedučić

Chief People Officer
Vega IT Sourcing
Serbia

Maja Nedučić

Maja Nedučić

Chief People Officer
Vega IT Sourcing
Serbia

With a master’s degree in psychology, Maja is employed in Vega IT company as a Chief People Officer. In the company, she found what she has always wanted to do – together with her colleagues, she tries to make every day more pleasant and better for all the members of the team, and build the culture that encourages diversity, timely feedback and the right to make mistakes. In addition, she has been attending the course in cognitive behavioural coaching, REBT (Rational Emotional Behaviour Therapy) and ACT (Acceptance and Commitment Therapy).

 

Annick Bleyen

Annick Bleyen

HR Bliss Consultant
Transformation Coach
Belgia

Annick Bleyen

Annick Bleyen

HR Bliss Consultant
Transformation Coach
Belgia

Dumna, od ponad 18 lat samotna matka, wychowująca 3 nastolatków.

Do roku 2008 pracowała jako menedżer w zarządzaniu projektami, sprzedaży i zarządzaniu zamówieniami.

W roku 2008 rozpoczęła karierę w doradztwie personalnym z Balanceboost.

Od 2011 roku zajmowała się wspieraniem i ułatwianiem transformacji (projektowanie kulturowe, fuzje i przejęcia, wydajność). Zaoszczędziła wiele pieniędzy organizacjom, a ponadto dotarła do serc osób z którymi współpracowała na wszystkich poziomach!

Od 2017 roku skupiła się na temacie Happiness@Work. Dzisiaj z Blissfull@Work doradza, jak możesz stworzyć szczęśliwe i angażujące miejsce pracy dla swoich ludzi.

Urodziła się, aby wnosić szczęście w życie osób napotkanych zarówno na ścieżce zawodowej jak i prywatnie.

Virag Lovas

Virag Lovas

Operation Manager/CHO
BESK Group
Węgry

Virag Lovas

Virag Lovas

Operation Manager/CHO
BESK Group
Węgry

Stale poszukuję możliwości z silną obecnością i zaangażowaniem w promowanie PRAWDZIWYCH wartości w celu wzmocnienia pracy i kultury korporacyjnej.

Wierzę w przewagę dzięki przykładowi i autentyczności – zarządzaj, mentoruj i rozwijaj zespoły poprzez odpowiedzialność, uczciwość i troskę o jednostkę i dobro całości; wykazanie inteligencji emocjonalnej, silnego przywództwa i umiejętności mentoringu.

Wierzę w uczciwość, szczere zachowanie i relacje z innymi; biorąc odpowiedzialność za moje działania i postępując zgodnie z obietnicą i prośbą; traktować innych z szacunkiem; pracuj dla dobra biznesu i dobra całego zespołu.

Podchodzę do wszystkich zadań z pasją i entuzjazmem.

Wykraczam poza to, co oczywiste, aby opracować rozwiązania CREATIVE i IMPACTFUL na lepsze.

Nie chcę angażować się, ale wypełniać i promować wartość i odpowiedzialność pracy w zespole. Szukaj potencjału szczęścia, wydajności, energii i kreatywności pracowników.

Dąż do osiągnięcia doskonałości w biznesie, zespole i pracy, określania, wdrażania, monitorowania i dostarczania coachingu w zakresie procesów operacyjnych i doskonałości, z ogólnym celem ciągłego doskonalenia procesów koncentrujących się na wyższym celu.

Praca musi być angażująca, kreatywna I mieć iskrę ciekawości i zainteresowania.

NIGDY NIE JEST ŁATWIEJ – PO PROSTU TY JESTEŚ CORAZ LEPSZY

Sven Koble

Sven Koble

Założyciel
BESK Group
Niemcy

Sven Koble

Sven Koble

Założyciel
BESK Group
Niemcy

Działa według prostego przekonania, że ​​możemy razem zbudować szczęśliwsze jutro. Zawsze jest więcej wyzwań do rozwiązania, więcej problemów do pokonania i więcej relacji nad którymi warto pracować.

Jako lider w biznesie, który angażuje się w społeczności, słucha i koncentruję się na dawaniu jak najwięcej inspiracji zespołom i osobom w ciągle zmieniającym się środowisku pracy.

Największą zaletą bycia przedsiębiorcą jest robienie tego, co kocha: pomaganie ludziom rozwijać się w ich społeczności, doświadczając zalet POZYTYWNOŚCI W ŚRODOWISKU PRACY.

Jego klienci są często w sytuacji, w której ich organizacjom brakuje oczekiwanych wyników, zwłaszcza jeśli nie uda im się dopasować zespołu do założonego celu firmy.

Początkowo pracując jako informatyk, zdał sobie sprawę, że jestem mniej związany ze standardem, a bardziej ze zmianą sposobu, w jaki ludzie pracowali, a przede wszystkim podchodzili do rozwiązania / rozwiązywali problemy w miejscu pracy. Od tego czasu słucha, wytycza drogę i wprowadza zmiany organizacyjne, gdziekolwiek jest.

W Jego podejściu przywiązuję dużą wagę do człowieka jako jednostki i głębokiej znajomości złożonych systemów adaptacyjnych. Wspiera ludzi i zespoły, aby odkryć ograniczenia i przeszkody. Pomógł zwykłym ludziom pracować razem, aby tworzyć niesamowite zespoły i produkty.

Motywuję do tego, aby mieć wolę zmiany środowiska i metod, aby zmaksymalizować wydajność i wartość zespołu.

Założył BESK, jako zwinną firmę edukacyjną. Prowadzą szkolenia i rozpowszechniają szczęście na konferencjach, gdziekolwiek są.

Jeśli chcesz współpracować z BESK w celu przeprowadzenia analizy lub zatrudnić do wypowiadania się na Twoim wydarzeniu, możesz skontaktować się z beskgroup.com lub wysłać wiadomość LinkedIn.

Romeo Grzębowski

Romeo Grzębowski

Chief Inspiration Officer
Extended Tools
Polska

Romeo Grzębowski

Romeo Grzębowski

Chief Inspiration Officer
Extended Tools
Polska

ROMEO GRZĘBOWSKI – Chief Inspiration Officer w Extended Tools Polska – firmie specjalizującej się w cyfrowych narzędziach wspierających rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Partner w firmie doradczej Time for Team. Doświadczenie zdobywał m.in. jako: HR Manager – Xerox Polska, konsultant – Nicholson International, praktykant – Harley-Davidson Motor Company. Ukończył Advanced Management Program na IESE Business School – University of Navarra. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Romeo, od ponad 15 lat pomaga organizacjom najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi i zespołów z pomocą renomowanych narzędzi i programów. Udziela się jako Mentor w Fundacji Liderek Biznesu oraz jako Mentor i Ekspert dla Start-Upów w MIT Enterprise Forum CEE. Pasjonuje się sportami zespołowymi, w szczególności koszykówką. Wspiera profesjonalne i amatorskie zespoły sportowe w budowaniu efektywnej współpracy.

Angelika Iwanow

Angelika Iwanow

HR Manager
CulinaryOn
Rosja

Angelika Iwanow

Angelika Iwanow

HR Manager
CulinaryOn
Rosja

Angelika Iwanow jest specjalistą z ponad 7-letnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowym środowisku rekrutacyjnym. W swojej karierze pracowała po obu stronach – w agencjach rekrutacyjnych i w wewnętrznych departamentach HR firm. Doświadczona w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami rekrutacyjnymi i pomaganiu im w osiągnięciu zamierzonych rezultatów. Angelika była zaangażowana w prowadzenie rekrutacji na rynkach takich jak UE, APAC, MENA, USA. Współpracowała z międzynarodowymi gigantami korporacyjnymi, takimi jak Hays Poland czy Antal, jak również z początkującymi startupami: Devire, indaHash. Obecnie jest Menedżerem HR w międzynarodowej sieci studiów kulinarnych CULINARYON.

Międzynarodowa sieć posiada 19 studiów w Europie i Azji Południowo-Wschodniej. CulinaryOn otworzy 3-studia w Warszawie o powierzchni 600 m2 w III kwartale 2019 roku w bardzo prestiżowej lokalizacji, Plac Trzech Krzyży w Galerii ETHOS.

Angelika to silny specjalista ds. operacyjnych z ukończonymi dyplomami z zarządzania strategicznego i biznesu międzynarodowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (Polska) i Sojourner-Douglass College w Baltimore, Maryland (USA).

Bogna Gąsiorowska

Bogna Gąsiorowska

Praktyk Mindfulness
Polski Instytut Mindfulness
Polska

Bogna Gąsiorowska

Bogna Gąsiorowska

Praktyk Mindfulness
Polski Instytut Mindfulness
Polska

Manager ds. Rozwoju; Absolwentka Psychologii Pozytywnej; Certyfikowany Trener Biznesu, FRIS® i Familylab; Praktyk Mindfulness, Członek Zespołu Fundacji Polski Instytut Mindfulness POLIM.

Pomaga osobom indywidualnym i firmom w diagnozowaniu naturalnego potencjału oraz budowaniu umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwijaniu inteligencji emocjonalnej, tzw. „power-skills” w dwóch aspektachPierwszy dotyczy określania mocnych stron pracowników i zespołów, który realizuje jako Trener FRIS®. Drugi to budowanie odporności psychicznej i pozytywności poprzez pracę ze świadomym oddechem, który jako Praktyk Mindfulness wciela w życie w formie warsztatów i treningów m.in. dla studentów Uczelni Wyższych, pedagogów, psychologów oraz również jako Trener FamilyLab w trakcie warsztatów dla rodziców.

Efektem działań, które wspiera Praktyka Uważności, jest rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem, świadomego zarządzania emocjami i myślami, świadomość własnego ciała, zwiększanie koncentracji i kreatywności oraz zmiana nawyków i jakości życia, co dowodzą liczne badania naukowe.

Karin Lesiak

Karin Lesiak

Trenerka Jogi Śmiechu
Polska

Karin Lesiak

Karin Lesiak

Trenerka Jogi Śmiechu
Polska

Ukończyła Laughter Yoga University dr Madana Katarii i od 2013 prowadzi zajęcia. Warsztaty (sesje) jogi śmiechu, które pomagają odreagować nadmiar stresu wzmacniając dobry nastrój, a podnosząc poziom energii, jednocześnie wpływają na wzrost odporności,  co również przekłada się na utrzymanie dobrego  zdrowia. Śmiech  pomaga ludziom w każdym wieku i w prawie każdym stanie możliwości fizycznych i psychicznych.

Zajęcia prowadzi w wersji  warsztatów dla biznesu (work life balance) oraz osób prywatnych, a także dla fundacji i stowarzyszeń. Krótkie sesje odbywają się podczas szkoleń i konferencji  (przerywnik lub ice-breaker). Występowała m.in. na konferencjach TEDx i Oriflame.

Jest współautorką kursu online „Wiem, czego chcę” i jego wersji drukowanej „Dziennika Rozwoju” wspierającego ludzi w odkryciu umiejętności  i zastosowaniu ich w życiu osobistym, zawodowym.

Współtworzyła projekt charytatywny: książka dla dzieci „Gwiezdne marzenia” udostępniany bezpłatnie w szpitalach dziecięcych.

Stworzyła autorski program zajęć naukowych dla dzieci „Małe Mądrale” łączących zabawę i naukę.  Od 2009 roku zajęcia prowadzone są w wielu placówkach przedszkolnych i szkolnych.

Współpracuje z Forum Przedsiębiorców na Targówku, współorganizując spotkania warsztatowo-networkingowe. Wspiera działania społeczne, współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami. Uwielbia łączyć pasję z pracą i pracę z pasją. Jest to zgodne z myślą Konfucjusza „Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.

Joga śmiechu ( śmiechojoga) to ćwiczenia wywołujące śmiech połączone z ćwiczeniami oddechowymi oraz relaksacyjnymi. Prowadzone są w grupie, w duchu dziecięcej zabawy i  kontakcie wzrokowym. Śmiejąc się wpływamy na wzrost dobrych emocji w ciele, wzrost odporności, rozładowujemy nadmiar hormonów stresu. Po sesji jś czujemy wzrost energii, lepsze samopoczucie, a to dzięki wyprodukowanym przez nasz mózg endrofinom, dopaminie i serotoninie, swoistego koktajlu szczęścia. Sesja poprowadzona na świeżym powietrzu dodatkowo pomaga w dotlenieniu organizmu, co bardzo dobrze wpłynie szczególnie na mózg, który wykaże się  wzrostem kreatywności.

Metoda została opracowana przez dr Madana Katarii w 1995 roku i rozpowszechniona jest już w ponad 100 krajach. Niestandarowowa i bardzo skuteczna metoda na pozbycie się nadmiaru stresu i wprowadzenie ciała i umysłu z stan radości bez użycia żartów. Wykorzystywana w biznesie ( life work balance, ice-breaker,  integracja zespołu), podczas konferencji, w  placówkach leczniczych, szkołach, przedszkolach, w ośrodkach dla osób starszych…

William James – psycholog i filozof  (1842-1910) wielokrotnie powtarzał, że człowiek może zmienić swoje życie poprzez zmianę stanu swojego umysłu:  „Nie śmiejemy się dlatego, że jesteśmy szczęśliwi. Jesteśmy szczęśliwi dlatego, że się śmiejemy.”

Uczestnicząc w sesji możesz przekonać się o tym i doświadczalnie sprawdzić jak bardzo pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Zatem : Czy pośmiejesz się ze mną?

Ewa Stelmasiak

Ewa Stelmasiak

Ekspert ds. wellbeingu organizacyjnego
Dyrektor Zarządzający
The Wellness Institute
Polska

Ewa Stelmasiak

Ewa Stelmasiak

Ekspert ds. wellbeingu organizacyjnego
Dyrektor Zarządzający
The Wellness Institute
Polska

Ewa Stelmasiak – Założycielka The Wellness Institute oferującego wsparcie doradczo-szkoleniowe dla firm. Ekspert ds. komunikacji organizacyjnej i zarządzania wellbeingiem. Pierwszy w Polsce certyfikowany menedżer programów well-being dla firm (CWWS, CWWPM) i coach wellness (CWHC). Uczy dbania o siebie i relaksacji, wspiera we wprowadzaniu zmian na dobre. Pisze i bada. Wykłada i prowadzi warsztaty. Od 2012 roku promuje wellness w Polsce.

www.wellnessinstitute.pl

Luisa Tuzza

Luisa Tuzza

Trainer & Coach
Être
Włochy

Luisa Tuzza

Luisa Tuzza

Trainer & Coach
Être
Włochy

Luisa Tuzza jest konsultantką, trenerem i coachem, który pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć szczęście dzięki wyrażaniu ich talentu i wyjątkowości.

Przed założeniem Être – The well-being of people and organizations, Luisa spędziła ponad 20 lat w dziale handlowym szybko rozwijającej się korporacji konsumenckiej, zajmując się najpierw zarządzaniem klientami i marketingiem handlowym, a następnie będąc odpowiedzialną za szkolenia, rozwój organizacyjny i komunikację wewnętrzną. Po udanej karierze związanej z rozwojem pracowników, wdrażaniem ważnych projektów zarządzania zmianami i organizacji wewnętrznych procesów, Luisa pomaga firmom i osobom prywatnym być najlepszą wersją samych siebie, wyrażając swój pełny potencjał.

Luisa, badaczka, praktykująca i nauczycielka różnych holistycznych dyscyplin, uważa, że ​​zarówno w biznesie, jak iw życiu prywatnym, ważne jest, aby patrzeć na każdą osobę jako na integralną całość. Na tej koncepcji opiera swoją pracę zarówno na organizacjach, jak i na jednostkach.

Aurelie Litynski

Aurelie Litynski

Chief Happiness Officer
Happitude at Work
Szwajcaria

Aurelie Litynski

Aurelie Litynski

Chief Happiness Officer
Happitude at Work
Szwajcaria

Aurelie dąży do zwiększenia świadomości na temat szczęścia w pracy w firmach i pomaga ich liderom i pracownikom odnieść sukces, tworząc więcej szczęścia związanego z pracą w ich zespołach. Szkoliła się w temacie szczęścia w pracy u ekspertów na całym świecie. Została Chief Happiness Officerem w 2017 r. W firmach z którymi współpracuje kreuje takie podejście, które podejmuje kluczowe tematy, takie jak zachowanie, komunikacja, empatia i zaufanie w firmach. Mieszkała i pracowała w różnych firmach i na różnych stanowiskach we Francji, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Aurelie pochodzi z południa Francji, wyszła za mąż za Polaka, jest matką 2 dzieci i aktualnie, od ponad 10 lat, mieszka i pracuje w Szwajcarii.

Helle Hust

Helle Hust

Anthropologist & Culturebooster
VirksomhedsAntropologerne
Dania

Helle Hust

Helle Hust

Anthropologist & Culturebooster
VirksomhedsAntropologerne
Dania

Izabela Kazimierska

Izabela Kazimierska

Dyrektor Merytoryczny
4 Results
Polska

Izabela Kazimierska

Izabela Kazimierska

Dyrektor Merytoryczny
4 Results
Polska

DYREKTOR MERYTORYCZNY, TRENER, COACH, MEDIATOR

Ma ponad 10-letnią praktykę w prowadzeniu warsztatów dla biznesu w działach sprzedaży międzynarodowych korporacji, m.in. w Dilmah Poland, Janssen-Cilag, Lek Polska, Polphama i RJR Tobacco International.
Specjalizuje się w udzielaniu Klientom możliwie pełnej pomocy w realizacji projektów rozwoju kompetencji. Prowadzi szkolenia i warsztaty w obszarach przywództwa i zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów. Jako trener prowadzi i interesuje się tematyką Agile (w tym takie metodyki jak Designe Thinking, SCRUM, edu- Scrum itd..) Od 2010 r. przysposabia trenerów do pracy szkoleniowej i coachingowej (szkolenia Train the Trainer).
Z wykształcenia jest prawnikiem. Dodatkowo ukończyła studia pedagogiczne (Uniwersytet Warszawski) oraz Szkołę Główną Handlową. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachingu menadżerskiego w firmie Moderator. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Figuruje na liście mediatorów stałych w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Posiada certyfikat European Negotiation & Mediation Academy.

Daniel Skowroński

Daniel Skowroński

Agile-Lean Coach
Management 3.0 facylitator
Valkir Academy
Polska

Daniel Skowroński

Daniel Skowroński

Agile-Lean Coach
Management 3.0 facylitator
Valkir Academy
Polska

Daniel jest konsultantem, agentem zmiany i coachem nowoczesnych metod zarządzania dla organizacji. Przez wiele lat związany z branżą IT i rozwojem innowacyjnych produktów cyfrowych. Aktualnie oprócz IT wspiera oraz przenosi swoje doświadczenie na centra usług księgowych, działy prawne, marketingu, administracji czy też sprzedaży. Wspiera zespoły operacyjne, jak również kadrę zarządzającą. Posiadając solidną i praktyczną wiedzę, wieloletnie doświadczenie w Agile, Lean i Management 3.0, kształtuje, a także wzmacnia zdrowy rozwój organizacji.

 

Realizował doradztwo i szkolenia w ZEA, Katarze, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Holandii, Niemczech, Hiszpanii oraz Polsce.

Wspierał długofalowe działania transformacyjne organizacji m. in. Gemius, XTB, BGK, Morizon, Rentals United, ThyssenKrupp, Roedl & Partner. Po godzinach fan sci-fi, muzyki o ewidentnie cięższym brzmieniu, uzależniony od stałego doskonalenia kompetencji.

Alina Gwoździewicz

Alina Gwoździewicz

Wellbeing & Health Coach
Trener Zdrowia i Dobrego Samopoczucia
Polska

Alina Gwoździewicz

Alina Gwoździewicz

Wellbeing & Health Coach
Trener Zdrowia i Dobrego Samopoczucia
Polska

Uważam, że najlepszy pacjent to pacjent wyleczony, czyli taki, który czuje się dobrze i umie samodzielnie o siebie zadbać na co dzień i od święta, bo wie co mu służy (lub nie) i dlaczego. Dlatego uczę moich podopiecznych nie tylko co i jak jeść, ale także jak ich tryb życia wpływa na samopoczucie oraz daję im do ręki praktyczne narzędzia dzięki którym potrafią utrzymać odpowiedni poziom energii przez cały dzień, niezależnie od okoliczności.

Szczególnie bliskie są mi tematy radzenia sobie z samotnością, depresją, stresem i chorobami autoimmunologicznymi, które często przeplatają się ze sobą i sprawiają, że życie może wydawać się ponad siły, czego doświadczyłam na sobie oraz w mojej najbliższej rodzinie. Miałam jednak przy tym wielkie szczęście, znajdując wokół wspierających ludzi oraz mając możliwość rozwijania mojej pasji, jaką jest sport i szeroko pojęty zdrowy styl życia. W ten sposób nie tylko odzyskałam zdrowie i rozwinęłam skrzydła, ale też zyskałam doświadczenie i warsztat, dzięki którym mogę dziś skutecznie wspierać innych ludzi borykających się z podobnymi problemami. Dzięki przebytym terapiom i regularnej praktyce medytacji codziennie na nowo odkrywam siebie i docieram do zasobów, które dają mi siłę do pójścia własną drogą i jasność w momencie dokonywania trudnych wyborów. Dzięki temu zyskałam też dostęp do łagodności i wyrozumiałości względem siebie i innych, które pomagają kiedy życie przybiera nie do końca pożądany obrót.

Z klientami indywidualnymi pracuję od 4 lat swoją autorską metodą opartą na połączeniu naukowego podejścia medycyny konwencjonalnej – nowoczesnej dietetyki  i suplementacji, z holistycznym podejściem medycyny funkcjonalnej, terapiami manualnymi, mindfullness, coachingiem i metodami zaczerpniętymi ze świata treningu sportowego. Pracujemy wspólnie nad tym by moi podopieczni mogli codziennie sami pozytywnie wpływać na swój stan ducha i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia. Równolegle współpracuję z firmami, prowadząc szkolenia z zakresu zdrowego żywienia i stylu życia. Żeby jeszcze lepiej wspierać pracodawców w dbaniu o dobrostan ich pracowników stworzyłam i zarządzam inicjatywą Corporate Wellness Club.

Z wykształcenia jestem ekonomistką, jednak nurt życia skierował mnie na zupełnie inne tory i od kilkunastu lat zgłębiam ludzką naturę i tajniki zdrowia. Jestem absolwentką Bodytype Nutrition Academy Bena Coombera (Certified Nutrition Coach), certyfikowaną terapeutką Polarity, certyfikowanym trenerem personalnym i dyplomowanym instruktorem jazdy konnej ze specjalnością ujeżdżenie, ukończyłam również kursy coachingu transpersonalnego Jarosława Gibasa oraz wiele szkoleń z zakresu dietetyki funkcjonalnej.

Prywatnie jestem mamą nastolatka, z którym wspólnie oswajamy Zespół Aspergera, ADHD i kota Armisia.

http://www.alihealing.com

www.corporatewellness.club | 512-756-447 | contact@corporatewellness.club

Maga Korbel

Maga Korbel

Trenerka MBSR,
Terapeutka, Nauczycielka Jogi Iyengara
Polska

Maga Korbel

Maga Korbel

Trenerka MBSR,
Terapeutka, Nauczycielka Jogi Iyengara
Polska

Praktyka medytacji jest szczerym i autentycznym byciem w tej chwili. Tak jak jest. Bez maski. Bez niczego więcej.

Medytuję odkąd pamiętam, bo już jako dziecko siadałam często w ciszy i nieruchomo, rozluźniając się w obecności, nie nazywając tego medytacją, czując jednak spokój i radość niczym nieograniczonego Istnienia. To po prostu była najbardziej przyjemna i naturalna rzecz jaką spontanicznie lubiłam robić. Pomagał pewnie fakt, że wychowałam się w domu otoczonym przyrodą, uwielbiałam siadać sama wśród drzew, patrzeć i słuchać, czuć.

W moim rodzinnym domu medytacja zen była codziennością, a na dużym strychu znajdowało się zendo (przestrzeń do praktyki), gdzie regularnie odbywały się długie i intensywne odosobnienia. Tak więc od dziecka byłam niejako podłączona pod tę potężną energię wspólnego bycia w głębokiej obecności. Wspomnienie tej pięknej energii wytwarzanej przez wspólnie praktykujących ludzi, zostało we mnie na zawsze.

Z wykształcenia jestem artystką. Po studiach na ASP w Krakowie moja wolna natura zaczęła poszerzać kręgi i z kartki oraz płótna popłynęła dalej. Zaczęłam podróżować, poznawać ludzi z całego świata. Tym samym rozpoczął się proces stopniowego uwalniania się ze skostniałego przekazu rodziny, szkół, religii, kraju. Poznaję kim jestem, otwieram na nieskończoność możliwości, widząc jak bogaty jest świat i ludzie w nim żyjący. Jak bezkresny jest umysł. Odkrywam siłę w sobie, która bierze się z wolności. Jestem zwierzęciem kochającym przestrzeń i nieskrępowanie. Źle znoszę klatki, a więc reguły, nakazy, zakazy, które nie są moim głosem. Praktyka to wyzwalanie się z kolejnych iluzji myśli, przekonań, nawykowych, dawno wysłużonych działań. Ten proces nieuchronnie łączy się z bólem związanym ze stratą, zmianą, której nie da się zatrzymać, gdy płyniemy z nurtem życia. To droga otwartego serca, które przepuszcza przez siebie wszystko i jest radykalne w odrzucaniu wszystkiego tego co jest iluzją.

Noszę w sercu ogromną wdzięczność za wszystkie istoty/ludzi, którzy towarzyszyli i towarzyszą mi dalej w tej przemianie. W których oczach widzę, że wiedzą to co ja, w których przeglądam się jak w lustrze, którzy płaczą i śmieją się razem …

Dziękuję.

Ukończyłam kurs nauczycielski z jogi Iyengara, a także jestem certyfikowaną trenerką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Od 2010 roku prowadzę nieprzerwanie 8 tygodniowe treningi Mindfulness, spotkania z medytacją i odosobnienia.

Bycie z ludźmi na głębokim, prawdziwym poziomie, jest największą pasją mojego życia.

https://magakorbel.com/en

www.corporatewellness.club | 512-756-447 | contact@corporatewellness.club

Anna Macnar

Anna Macnar

CEO
HRM INSTITUTE
Polska

Anna Macnar

Anna Macnar

CEO
HRM INSTITUTE
Polska

CEO w HRM Institute; doświadczony ekspert i wizjoner w obszarze employer branding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, budowania strategii i komunikacji marki, zarządzania talentami i marketingu HR. Konsultant, szkoleniowiec, trener i wykładowca (m.in.: AGH, SGH). Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, marketingu HR pracodawcy, storytellingu w employer brandingu, pokolenia Y/Millenium. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru komunikacji i budowania strategii marki pracodawcy. Od lat śledzi trendy EB, prowadzi autorskie badania, dzieli się wiedzą i doradza czołowym pracodawcom. Oferowana wiedza inspiruje uczestników do wprowadzenia działań w swoich firmach!

anna@macnar.pl | www.hrminstitute.pl | +48 500 041 562

Patryk Atłas

Patryk Atłas

Culture & Communication Manager
AmREST
Polska

Patryk Atłas

Patryk Atłas

Culture & Communication Manager
AmREST
Polska

Marta Pociejewska

Marta Pociejewska

Nauczycielka Tai Chi
Instruktorka jazdy konnej, Mistrzyni ReiKi
Polska

Marta Pociejewska

Marta Pociejewska

Nauczycielka Tai Chi
Instruktorka jazdy konnej, Mistrzyni ReiKi
Polska

Już od wczesnych lat dziecięcych czułam jedność z naturą i zwierzętami – od zawsze medytuję i od kiedy pamiętam jestem wegetarianką o artystycznej duszy. Stąd też tak szeroki wachlarz moich pierwszych zainteresowań zawodowych: instruktorka rekreacji ruchowej (głównie jazdy konnej), zoofizjoterapeutka i fotograf. Z natury jestem niepoprawną optymistką. Spełniam się dzieląc się swoją wiedzą, uzdrawiając, pokazując piękno świata poprzez fotografię oraz inne formy twórczości artystycznej – ostatnio ceramikę.

Swoją Drogę na polu sztuk walki (i nie tylko) odkryłam zgłębiając Tai Chi – od 2005 roku styl Yang, a od ponad 3 lat – Chen; oraz nierozerwalnie związaną z nimi praktykę Qi Gong w różnych przekazach, wspaniale wspomagającą pracę z energią. Jako ich uzupełnienie dane mi było również poznać praktyki ReiKi, a otrzymując stopień Mistrza Uzdrawiania, dostałam do ręki niezwykle skuteczne i praktyczne narzędzie, dzięki któremu mogę dziś pomagać innym – zarówno ludziom, jak zwierzętom

Moją obecną misją jest nauczanie wybranych technik ruchu i pracy z energią, by wspomóc stan zdrowia ciała i umysłu moich podopiecznych. Używając tych technik, jako pierwsza w Polsce i jako jedna z nielicznych osób na świecie, wspomagam jeźdźców w pogłębieniu świadomości własnego ciała oraz poczynieniu szybszych postępów w nauce jazdy konnej (www.taichidlajezdzcow.pl).

Z doświadczenia wiem, że praktyka Tai Chi wpływa na poprawę naszego funkcjonowania na wielu płaszczyznach, dlatego jestem jej gorącą orędowniczką i zachęcam wszystkich do spróbowania tej wspaniałej sztuki, która może okazać się dla wielu bramą do lepszego życia. Z tego powodu pracuję również z firmami chcącymi zadbać o samopoczucie swoich pracowników, którzy na co dzień narażeni są na wysoki poziom stresu i nie mają czasu na ruch. Tai Chi jest dla nich doskonałą formą relaksu i łagodnego skontaktowania się z ciałem i emocjami, które się w nim manifestują i blokują. Tai Chi jest także praktyką duchową. Uważa się (i w pełni zgadzam się z tym stwierdzeniem), że poprzez trening Tai Chi można osiągnąć „elastyczność dziecka, siłę drwala i umysł mędrca”.

www.qibalans.pl

www.corporatewellness.club | 512-756-447 | contact@corporatewellness.club

Wioleta Polakowska

Wioleta Polakowska

Fizjoterapeutka, Masażystka
Polska

Wioleta Polakowska

Wioleta Polakowska

Fizjoterapeutka, Masażystka
Polska

Zajmuję się profesjonalną rehabilitacją  oraz masażami różnego rodzaju. Pracuję zarówno z osobami cierpiącymi na różnego typu schorzenia jak i z osobami zdrowymi, chcącymi działać profilaktycznie na swój organizm.

Największą satysfakcję sprawia mi kiedy moi podopieczni zaczynają doceniać wagę prewencji i przychodzą do mnie zanim jeszcze zaczną odczuwać dyskomfort. Wtedy wiem, że odniosłam sukces nie tylko na polu rehabilitacyjnym ale także edukacyjnym. Dzielenie się wiedzą jest jedną z moich pasji, dlatego również chętnie prowadzę szkolenia i warsztaty dla firm, gdzie w większej grupie uczestnicy mogą dowiedzieć się jak dbać o swoje dobre samopoczucie w trakcie pracy i po jej zakończeniu. Dowiadują się jakie ćwiczenia wykonywać w przerwach, dlaczego ruch jest ważny i jak pomóc sobie w przypadku drobnych dolegliwości, ale przede wszystkim, jak zapobiegać bólowi, który jest jedną największych z plag nawiedzających dzisiejsze biura i przyczyną wyraźnego wzrostu poziomu stresu w środowisku pracy. I tu koło się zamyka, ponieważ wiele z dolegliwości trapiących moich pacjentów wynika właśnie z przewlekłego stresu.

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Warszawie (mgr Fizjoterapii). W trakcie trwania studiów odbyłam 3-miesieczną praktykę w zawodzie fizjoterapeuty w Lazne Teplice Republika Czeska. Doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w ramach praktyk szpitalnych, w prywatnych gabinetach oraz  podczas pracy w szpitalu na oddziale neuro-rehabilitacji.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę z dziedziny rehabilitacji i masażu poprzez uczestnictwo w wielu kursach i konferencjach, aby ciągle zdobywać nowe pomysły do wykorzystania w terapii. Ostatnim moim odkryciem jest terapia stawów skroniowo-żuchwowych, która jest szczególnie przydatna w niesieniu ulgi osobom szczególnie podatnym na stres oraz cierpiącym na szczękościsk.

https://strefafizjo.com/

www.corporatewellness.club | 512-756-447 | contact@corporatewellness.club

Dorota Wierzbicka - Kot

Dorota Wierzbicka - Kot

Promotor koncepcji
Chief Happiness Officer
Polska

Dorota Wierzbicka - Kot

Dorota Wierzbicka - Kot

Promotor koncepcji
Chief Happiness Officer
Polska

Z pasji poszukuje sposobów na odkrywanie i maksymalizowanie wykorzystania zasobów ludzi w biznesie. Wraz ze wzrostem doświadczenia odkryła, że ludzie, którzy są szczęśliwi, odnoszą większe sukcesy w pracy niż ci, którzy pracują, bo muszą. Swoje wnioski umocniła studiując pozytywną psychologię (skończyła studia podyplomowe z Pozytywnej Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim w czerwcu 2018 r.) i widząc efekty wdrażania w codziennym życiu różnych narzędzi wspomagających rozwój osobisty i pracę zespołową. Po skończeniu studiów na SGH, rozpoczęła pracę w audycie finansowym a potem w doradztwie finansowym w dużych firmach doradczych. Specjalizowała się w prowadzeniu projektów finansowych due diligence, a od kilku lat rozbudowuje infrastrukturę dla zespołu. Prowadzi szkolenia. Jest coachem i mentorem. Posiada tytuł FCCA. Inspiruje ją profesor Martin Seligman, Mo Gawat i Jurgen Appelo.

Renata Kałużna

Renata Kałużna

CEO & Founder @ powermeetings.eu & Chief Happiness Officer,
HR & Happiness at Work Consultant
Polska

Renata Kałużna

Renata Kałużna

CEO & Founder @ powermeetings.eu & Chief Happiness Officer,
HR & Happiness at Work Consultant
Polska

Współautorka i współzałożycielka marki CHO – Chief Happiness Officer, która powstała z potrzeby wsparcia ludzi w wyzwalaniu ich potencjału i motywacji do działania. Kobieta biznesu w pełni tego słowa znaczeniu – pełna innowacyjnych, błyskotliwych pomysłów i energii do działania – właściwie nie do zatrzymania. Od wielu lat prowadzi z sukcesem własną firmę powermeetings.eu, ciągle rozszerzając działalność na nowe pola. Niezwykle kreatywna i czująca puls rynku. Daje swoim klientom dużą wartość dodaną. Perfekcyjna w dowiezieniu tego, do czego się zobowiąże. Organizuje wydarzenia dla branży nieruchomości, energetyki i kilku gałęzi przemysłu. Inspirują ją: Jenn Lim, Tony Hsieh i Gary Vaynerchuk.

Współpracowali z nami⤵

Organizator

Współorganizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner Strategiczny

Od 15 lat  pomagamy organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi  i zespołów z pomocą narzędzi Extended DISC. W tym czasie dotarliśmy z naszymi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.

W dobie rewolucji cyfrowej, oczekiwania klientów, środowisko pracy, trendy na rynku pracy stawiają nam wszystkim nowe wymagania. Chcąc pozostać liderem rynkowym i dostarczać Wam najlepsze dostępne rozwiązania wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników, postanowiliśmy rozszerzyć nasze portfolio o nowe marki i narzędzia.

Extended Tools to: Cyfrowe narzędzia wspierające

rekrutację, rozwój i angażowanie pracowników.

Wiodące międzynarodowe marki, które reprezentujemy w Polsce to:

  • Extended DISC – diagnostyka psychometryczna – predyspozycje i talenty
  • FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego
  • HIVE – pulsowe badania zaangażowania
  • MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning

Wystawca

Fellowes INC jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią biurową (nowoczesna ergonomia stanowisk sit-stand, biurka z automatyczną regulacją wysokości), osobiste i przemysłowe oczyszczacze powietrza. Przeprowadzamy specjalistyczne audyty ergonomiczne stanowisk pracy oraz pomiary jakości powietrza wewnętrznego z późniejszą ich analizą i rekomendacją rozwiązań. Nasze rozwiązania ograniczają absencje chorobową, zwiększają wydajność pracy, poprawiają komfort na stanowisku pracy, tworząc atmosferę w biurze jako bardziej przyjazną.

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Patron Wspierający

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Patron Medialny

Patron Medialny

Patron Medialny

Patron Medialny

Patron Medialny

Patron Medialny

Patron Medialny

Patron Medialny

Poprzednie edycje

location

Lokalizacja

BRAIN EMBASSY Jerozolimskie

Adgar Park West

Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa

 

Masz pytania❓ Napisz lub zadzwoń do nas 🙂

ewelina.nowakowska@powermeetings.eu International Happiness at Work Summit 2019

Zapraszam Cię na kolejną edycje❗

International Happiness at Work Summit & Fair

16-17 Listopada w Warszawie

🙂🌞🙂

Kliknij w link poniżej oraz zostaw swoje danę skontakuje się z Tobą i wspólnie zastanowimy się czy to wydarzenie jest dla Ciebie❗

International Happiness at Work Summit & Fair
    * pola wymagane