Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy – zarezerwuj termin już dziś!

Ruszyła rejestracja uczestników na VII edycję najważniejszego jesiennego spotkania branży: Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy, które odbędzie się 19 i 20 października 2017 w Hotelu Wodnik w Bełchatowie.

Mamy nadzieję, że odpowiednio wczesne wskazanie daty Forum okaże się pomocne w planowaniu kalendarza zajęć i uda się Państwu dołączyć do nas w Bełchatowie.

Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które łączy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania się na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży.

Jak co roku podczas dwóch dni Forum będziecie Państwo mieli doskonałą okazję do rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zarówno podczas części konferencyjnej, w kuluarach jak i w trakcie kolacji.

Jeśli chcieli by Państwo podzielić się swoim doświadczeniem, pochwalić osiągnięciami, zaprezentować swoje usługi lub rozwiązania prosimy o kontakt!

Zachęcamy również do przesyłania tematów i sugestii do programu Forum.

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://powermeetings.eu/konferencja/forum-technologii-w-energetyce-spalanie-biomasy/

Zapraszamy!

Zobacz również:

Ostatnie dni na złożenie wniosków do certyfikacji w ramach rynku mocy

Prezes URE opublikował wyniki kolejnych Aukcji OZE 2019

Prezes URE ustalił nowy Regulamin Aukcji OZE

NFOŚiGW ogłosił nabór z dotacjami dla firm na inwestycje w OZE

Więcej informacji

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu