Forum Przemysłu Drzewnego 2022

Rynek drzewny dziś i jutro: potencjał, ceny, prognozy, zapotrzebowanie
Warszawa
Zarejestruj się!

Dlaczego warto wziąć udział?

➡ Spotkasz się z przedstawicielami branży!

Zdobędziesz lub uzupełnisz swoją wiedzę

➡ Zbudujesz nowe i utrwalisz dotychczasowe relacje biznesowe

Poznasz najnowsze trendy

➡ Porozmawiasz o biznesie w sprzyjających warunkach

Dowiesz się co inni robią w tym zakresie w jakim Ty działasz

Zatem obecność obowiązkowa 👍
dla przedstawicieli: 

➡ lasów państwowych

➡ firm kupujących, przetwarzających i dostarczających drewno

➡ tartaków

➡ zakładów usług leśnych

➡ przemysłu: płytowego, meblowego, celulozowo-papierniczego, opakowaniowego…

➡ producentów pelletu i firm przetwarzających surowiec drzewny na cele energetyczne

➡ firm dostarczających technologie i usługi dla przemysłu drzewnego

120+

Uczestników - praktyków branży drzewnej

12h+

Wykładów i dyskusji

48h

Networkingu

20+

Prelegentów

Co o nas mówią

Jarosław Michniuk

Jarosław Michniuk

PAGED, Koalicja na rzecz polskiego drewna
Stefan Traczyk

Stefan Traczyk

Stowarzyszenie Leśników i Właścicieli Lasów
Michał Strzelecki

Michał Strzelecki

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

Zaproponuj temat i osobę której chciałbyś wysłuchać w trakcie Forum

    Prelegenci Forum 🔝

    Paweł Boski

    Paweł Boski

    p.o. Naczelnik Biura Marketingu
    Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

    Paweł Boski

    Paweł Boski

    p.o. Naczelnik Biura Marketingu
    Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

    mgr inż. Paweł Boski

    Od lutego 2022 roku pełni obowiązki Naczelnika Biura Marketingu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Absolwent wydziału Leśnego SGGW w Warszawie oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z zakresu „Gospodarki finansowej w Lasach Państwowych”. W trakcie pracy zawodowej przez wiele lat pełnił funkcję Regionalnego Instruktora SILP w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie z zakresu „Rejestratora Leśniczego”, „Stanowiska Leśniczego” oraz aplikacji sprzedażowych „E-drewno” i „Portal Leśno – Drzewny” a także „Szacunków brakarskich” i podsystemu „Acer” odpowiadających za planowanie z zakresu pozyskania drewna. Członek stałego zespołu zadaniowego Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych do spraw serwisu merytorycznego Systemu Informatycznego Lasów Państwowych. Długoletni Inspektor ds. Ochrony PPOŻ oraz Społeczny Inspektor Pracy.

    Aneta Muskała

    Aneta Muskała

    Prezes Zarządu
    Stowarzyszenie Papierników Polskich
    Wiceprezes Zarządu
    MM Kwidzyn
    Koalicja na rzecz Polskiego Drewna

    Aneta Muskała

    Aneta Muskała

    Prezes Zarządu
    Stowarzyszenie Papierników Polskich
    Wiceprezes Zarządu
    MM Kwidzyn
    Koalicja na rzecz Polskiego Drewna

    Praktyk i menedżerka z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży celulozowo-papierniczej oraz ekspercką wiedzą na temat branż energochłonnych w  regionie.

    Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Belgii i Rosji. Od 12 lat aktywnie uczestniczy w pracach licznych organizacji i izb branżowych w Polsce i Europie.

    Obecnie Wiceprezes Zarządu MM Kwidzyn sp. z o.o. oraz Prezes Stowarzyszenia Papierników Polskich.

    Orędowniczka społecznej odpowiedzialności biznesu – Przewodnicząca Rady Fundacji Opiekuńczej MM Kwidzyn oraz członkini Rady Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

    Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i studiów podyplomowych z Psychologii Przywództwa na SWPS w Sopocie.

    Marek Kubiak

    Marek Kubiak

    Prezydent
    Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
    Prezes Zarządu
    PPD Poltarex

    Marek Kubiak

    Marek Kubiak

    Prezydent
    Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
    Prezes Zarządu
    PPD Poltarex

    Prezydent Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego POLTAREX Sp. z o.o., którym zarządza od ponad 30 lat.

    Wieloletni Członek Rady Naukowej Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu.

    Z wykształcenia magister inżynier technologii drewna.

    Stefan Traczyk

    Stefan Traczyk

    Prezes Zarządu
    Stowarzyszenie Leśników
    i Właścicieli Lasów

    Stefan Traczyk

    Stefan Traczyk

    Prezes Zarządu
    Stowarzyszenie Leśników
    i Właścicieli Lasów

    Dr inż. Stefan Traczyk urodził się 12 kwietnia 1966 r. w Garwolinie na Mazowszu. Jest żonaty i ma dwóch synów, a swe życie osobiste związał z Celestynowem gdzie czternaście lat był leśniczym, a w latach 2006 – 2014 (dwie kadencje) pełnił funkcję Wójta Gminy. W swej karierze zarządczej w latach 2016 – 2021 sprawował urząd Nadleśniczego Nadleśnictwa Jabłonna, a w latach 2017 – 2020 także funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Obecnie, od 2016 r., jest on członkiem Państwowej Rady Ochrony Przyrody, gdzie aktywnie działa w kilku komisjach. Od 2018 r. sprawuje także mandat radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

    Doktor Stefan Traczyk swe wykształcenie ukierunkował w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska oraz zarządzania, a Studia Doktoranckie ukończył na Wydziale Leśnym SGGW w Warszawie, gdzie napisał rozprawę doktorską. Tematem obronionej w 2018 r. rozprawy były „Uwarunkowania użytkowania w lasach prywatnych na przykładzie powiatu radomskiego”. W swej karierze naukowej ukończył on wiele kursów i fakultetów na studiach podyplomowych na takich uczelniach jak: SGH w Warszawie (Warsztaty Menedżerskie), UW (Wydział Prawa i Administracji) (Akademia Liderów Samorządowych), ALK w Warszawie (Zarządzanie w administracji publicznej) oraz WSKSiM w Toruniu (Polityka Ochrony Środowiska – ekologia i zarządzanie). Ukończył on także Szkołę Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego (edycja XVIII) i Seminarium Kierownicze Controllingu w Centrum Edukacji Gospodarczej INFOR oraz Szkolenie Kadry Kierowniczej zorganizowane na terenie Niemiec przez Carl Duisberg Gesellschaft e.V.

    Prezes Stefan Traczyk w swej działalności społecznej i rozwoju osobistego, interesuje się samorządem lokalnym, środowiskiem naturalnym, fotografiką i kulturą krajów niemieckojęzycznych. Od 2006 roku jest Biegłym Sądowym z zakresu leśnictwa, jest również przewodniczącym Rady Instytutu Debat o Środowisku, prezesem Stowarzyszenia Celestynowska Inicjatywa Samorządowa oraz Stowarzyszenia Leśników i Właścicieli Lasów, łowczym Wojskowego koła Łowieckiego Nr 194 „Bażant”, a także członkiem Rady Patronackiej przy Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi.

    Jarosław Michniuk

    Jarosław Michniuk

    Prezes Zarządu
    Paged Pisz
    Koalicja na rzecz Polskiego Drewna

    Jarosław Michniuk

    Jarosław Michniuk

    Prezes Zarządu
    Paged Pisz
    Koalicja na rzecz Polskiego Drewna

    Jarosław Michniuk ma bogate doświadczenie biznesowe w różnych obszarach funkcjonalnych i segmentach rynkowych.

    Z wykształcenia inżynier mechanik ze specjalizacją przetwórstwo tworzyw sztucznych rozpoczynał swoją karierę zawodową w obszarze technologii produkcji oraz działalności badawczo-rozwojowej w Instytucie Technologii Elektronowych.

    Od roku 1989 r. przez kolejnych kilkanaście lat był aktywny w obszarze sprzedaży i marketingu, od pozycji przedstawiciela techniczno-handlowego w firmie Rohm and Haas przez regionalnego szefa sprzedaży po zarządzanie obszarem EMEA w strukturach koncernu BASF. Z tą firmą związany był przez ponad 20 lat sprawując funkcje biznesowe w Polsce , w Niemczech i Meksyku będąc min. Dyrektorem Marketingu na Europę i  Senior Vice President w regionie EMEA.

    Po powrocie do Polski w 2011 r sprawował funkcję prezesa Zarządu firmy Selena FM S.A. potem Grupy Boryszew SA a od 2019 r Grupy Sklejkowej Paged.

    Krystian Żurek

    Krystian Żurek

    General Manager
    VELUX NM Polska

    Krystian Żurek

    Krystian Żurek

    General Manager
    VELUX NM Polska

    Krystian Żurek od 14 lat jest związany z Namysłowską fabryką okien połaciowych i kołnierzy firmy VELUX. Współpracę z VELUX rozpoczął od wdrażania metodologii Lean Manufacturing w Namysłowie, następnie tworzył dział techniczny i inżynieryjny oraz zarządzał produkcją. Obecnie na stanowisku General Managera Namysłowskiej fabryki.

    Pan Krystian ma blisko 20 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej i technologicznej. Przed rozpoczęciem współpracy z VELUX pracował w obszarach rozwoju i wsparcia technicznego produktów w Danfoss i Wibrem.

    Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, ukończył również podyplomowe studia MBA Uniwersytetu Franklina.

    Janusz Dawidziuk

    Janusz Dawidziuk

    Dyrektor
    Biuro Urządzania Lasu
    i Geodezji Leśnej

    Janusz Dawidziuk

    Janusz Dawidziuk

    Dyrektor
    Biuro Urządzania Lasu
    i Geodezji Leśnej

    Dr inż. Janusz Dawidziuk ma 67 lat. Jest absolwentem Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (dyplom w 1979 r.), na której ukończył również Stacjonarne Studia Doktoranckie (1984).

    Aktualnie pracuje na stanowisku Dyrektora Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej. Karierę zawodową kształtowała praca w BULiGL którą  rozpoczął w 1979 r. od stanowiska stażysty, pełnił funkcję dyrektora oddziału, zastępcy dyrektora przedsiębiorstwa  i od 208 roku dyrektora przedsiębiorstwa oraz praca w Lasach Państwowych, w których pracował na stanowiskach zastępcy nadleśniczego, nadleśniczego, Zastępcy Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych oraz dwukrotnie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych (w latach 1993-1997 i 2001-2005).

    Poza pracą związaną bezpośrednio z leśnictwem, udzielał się społecznie w licznych instytucjach o charakterze społecznym. Był m.in. członkiem Państwowej Rady Ochrony Środowiska (1996 – 1999), Państwowej Rady Ochrony Przyrody (1996 – 1999), Rady Leśnictwa (1995 – 1998), (2002 – 2005), Rady Naukowej Instytutu Badawczego Leśnictwa (1996 – 1999), (2002 – 2007), Kolegium Lasów Państwowych (2016-2019; 2020 – nadal). Od 2018 roku pełni funkcję Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Leśnego –  PTL.  Członek SITLiD, PZŁ, Akademii Inżynierskiej w Polsce, ROLP, TPL, Komitetu Nauk Leśnych i Technologii Drewna PAN.

    Jest autorem licznych publikacji w branżowej i naukowej prasie leśnej,  wykładał również na wydziałach leśnych SGGW i Akademii Rolniczej w Poznaniu.

    Zainteresowania: historia i polityka leśna, ekonomia, urządzanie lasu, historia.

    Marek Głaz

    Marek Głaz

    Dyrektor ds. Zakupów Drewna
    Silva/Kronospan

    Marek Głaz

    Marek Głaz

    Dyrektor ds. Zakupów Drewna
    Silva/Kronospan

    Szymon Karwowski

    Szymon Karwowski

    Dyrektor Handlowy
    Piveteaubois Polska - Sylva
    Koalicja na rzecz Polskiego Drewna

    Szymon Karwowski

    Szymon Karwowski

    Dyrektor Handlowy
    Piveteaubois Polska - Sylva
    Koalicja na rzecz Polskiego Drewna

    Od dwóch lat jest związany z firmą SYLVA Sp. z o.o., która jest częścią francuskiego koncernu drzewnego PIVETEAUBOIS. W firmie tej tworzył oraz zarządza działem handlowym ( sprzedaż, marketing, DOK ).
    Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych.  Wcześniej przez 12 lat pracował w firmie LAFARGE zarządzając krajowym działem handlowym B2C, tworząc nowe struktury sprzedażowe, strategie oraz z sukcesem zarządzał sprzedażą operacyjną w Polsce. W firmie MC Bauchemie Gmbh z sukcesem zrealizował również wiele projektów związanych z reorganizacją działów handlowych oraz zarządzał nimi na poziomie krajowym na stanowisku Generalnego Dyrektora Sprzedaży. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz ukończył studia podyplomowe z programem MBA na Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

    Radosław Bańkowski

    Radosław Bańkowski

    Współwłaściciel
    Dyrektor ds. Handlowych
    Wood Core House

    Radosław Bańkowski

    Radosław Bańkowski

    Współwłaściciel
    Dyrektor ds. Handlowych
    Wood Core House

    Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, Wydziału Mechanicznego i Technologicznego na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Swoją edukację kontynuował na Politechnice Śląskiej w Katowicach, realizując studia podyplomowe na kierunkach Inżynieria Jakości oraz Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych.

    Posiada wieloletnie doświadczenie jako konstruktor części maszyn, specjalistycznego oprzyrządowania do maszyn produkujących łańcuchy górnicze, specjalistycznego oprzyrządowania na wyposażenie laboratorium wytrzymałościowego oraz jako projektant linii transportowych elementów metalowych (do 300 kg).

    Przed objęciem stanowiska dyrektora ds. technicznych Wood Core House Sp. z o.o., przez 8 lat był przewodniczącym i jednocześnie założycielem koła o profilu technicznym WiZ (Wizja i Zastosowanie), zrzeszającym personel techniczny działającym w branży okołogórniczej, a następnie obejmował stanowisko specjalisty ds. analizy technicznej w firmie Polskie Liny S.A., w  której skutecznie opracował i wdrożył metodykę pracy NNR jako ewolucji założeń opartych na SCRUM.

    Jest autorem wielu wdrożonych projektów racjonalizatorskich oraz współtwórcą wynalazku pt.: „Moduł konstrukcyjny do budowy ścian budynku modułowego oraz ściana budynku modułowego” zgłoszonego do Urzędu Patentowego RP.

    Współzałożycieli spółki Wood Core House, która opracowała innowacyjną technologię konstrukcji szkieletowych. Firma pozyskała ponad 500 mln zł dotacji z Unii Europejskie i przy współpracy z NCBR, realizuje projekt pt.: „Opracowanie innowacyjnej technologii systemu prefabrykacji drewnianych i drewnopodobnych elementów modułowych oraz innowacyjnego systemu budowy obiektów modułowych”.

    W wolnych chwilach oddaje się swoim największym pasjom: żeglarstwu oraz motocyklom.

    Łukasz Tymendorf

    Łukasz Tymendorf

    Wood Purchasing Manager
    EGGER Group

    Łukasz Tymendorf

    Łukasz Tymendorf

    Wood Purchasing Manager
    EGGER Group

    Pan Łukasz od ponad 4 lat jest związany z EGGER Biskupiec gdzie od podstaw tworzył, a obecnie zarządza Działem Zakupów Surowców Drzewnych. Wcześniej przez 11 lat pracował w IKEA Industry Wielbark zajmując się zarządzaniem łańcuchem dostaw surowca drzewnego. Z sukcesem zrealizował wiele projektów związanych z optymalizacją dostaw drewna do zakładu. Jest absolwentem Wydziału Leśnego SGGW oraz rocznych studiów w Szwecji. Ukończył studia podyplomowe z Zarządzania Łańcuchem Dostaw SGH, a w 2021 obronił pracę doktorską w Instytucie Nauk Leśnych SGGW.

    Rafał Szefler

    Rafał Szefler

    Dyrektor
    Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

    Rafał Szefler

    Rafał Szefler

    Dyrektor
    Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

    Michał Strzelecki

    Michał Strzelecki

    Dyrektor
    Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

    Michał Strzelecki

    Michał Strzelecki

    Dyrektor
    Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

    Michał Strzelecki od roku 1996 jest związany zawodowo z branżą meblarską w Polsce. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w jednej z największych fabryk mebli, początkowo koordynując zakupy i logistykę materiałów i produktów wykorzystywanych do produkcji wysokiej klasy mebli kuchennych. Konsekwencja w działaniach, umiejętność prowadzenia trudnych rozmów z dostawcami dostrzeżona przez jego ówczesne kierownictwo zaowocowała rozwojem zawodowym i powierzeniem kolejnych obowiązków tym razem w biurze odpowiedzialnym za zakupy surowców strategicznych z punktu widzenia działalności fabryki mebli.

    W 2001 roku rozpoczął swoją współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli, która trwa do dnia dzisiejszego. Od sierpnia 2016 roku Zarząd OIGPM powierzył mu funkcję Dyrektora OIGPM. Determinacja i dążenie do rozwoju OIGPM zaowocowała zmianą Izby w bardzo dobrze prosperującą organizację (świadczy o tym chociażby fakt wzrostu liczby członków OIGPM o ponad 50% od objęcia stanowiska). To właśnie czas kiedy Izba zarządzana jest operacyjnie przez Pana Michała Strzeleckiego zaowocował przystąpieniem do Izby takich firm jak: Black Red White, Wójcik Meble, Benix, Wersal, Ikea, Egger, Swiss Krono, itp. Jego ponad 20 letnia praca oraz chęć sprostania nowym wyzwaniom zaowocowała wydaniem na wniosek władz i innych podmiotów ponad 200 różnego rodzaju opinii i informacji o istniejących zwyczajach handlowych, cenach i pochodzeniu towarów. Co ważne jego zaangażowanie doceniane jest przez Zarząd OIGPM, a podejmowane przez niego decyzje posiadają pełne poparcie i zaufanie Zarządu Izby.

    Paweł Hudaniec

    Paweł Hudaniec

    Kierownik ds. zakupów recyklingu
    Silva Recycling / Kronospan

    Paweł Hudaniec

    Paweł Hudaniec

    Kierownik ds. zakupów recyklingu
    Silva Recycling / Kronospan

    Marek Rzońca

    Marek Rzońca

    Koordynator FSC w Polsce
    ds. leśnictwa

    Marek Rzońca

    Marek Rzońca

    Koordynator FSC w Polsce
    ds. leśnictwa

    Bionotka: Marek Rzońca jest absolwentem Wydziału Leśnego SGGW oraz studiów podyplomowych z zakresu oceny zasobów środowiska i jego zagrożeń na Uniwersytecie Wrocławskim. Prace dyplomowe realizował z zakresu ochrony przyrody oraz hodowli lasu i selekcji drzew. Swoją drogę zawodową rozpoczął w strukturach Lasów Państwowych. Następnie, przez ponad 7 lat pracował w Zakładzie Hodowli Lasu i Genetyki Drzew Leśnych Instytutu Badawczego Leśnictwa, gdzie działał w wielu projektach badawczych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. W 2020 roku obronił pracę doktorską dotyczącą fenologii modrzewia europejskiego.

    Od 2020 jest Koordynatorem FSC w Polsce ds. leśnictwa. Do jego obowiązków należą wszystkie kwestie związane z tematyką certyfikacji gospodarki leśnej, koordynacją rewizji standardu krajowego oraz promocją systemu FSC.

    Krzysztof Jodłowski

    Krzysztof Jodłowski

    Przewodniczący
    PEFC Polska

    Krzysztof Jodłowski

    Krzysztof Jodłowski

    Przewodniczący
    PEFC Polska

    Dr inż. Krzysztof Jodłowski – przewodniczący PEFC Polska od 2009 roku. Pracownik naukowy Instytutu Badawczego Leśnictwa, specjalista w zakresie technologii stosowanych w użytkowaniu lasu.

    Łukasz Wróbel

    Łukasz Wróbel

    Ekspert w zakresie gospodarki surowca drzewnego
    Wieloletni pracownik
    Ministerstwa Klimatu
    i Środowiska

    Łukasz Wróbel

    Łukasz Wróbel

    Ekspert w zakresie gospodarki surowca drzewnego
    Wieloletni pracownik
    Ministerstwa Klimatu
    i Środowiska

    Tomasz Majerowski

    Tomasz Majerowski

    Główny Specjalista w Biurze Marketingu
    Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

    Tomasz Majerowski

    Tomasz Majerowski

    Główny Specjalista w Biurze Marketingu
    Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

    Specjalista w dziedzinie planowania i optymalizacji prac z zakresu pozyskiwania drewna, autor oraz współautor opracowań i instrukcji z zakresu planowania krótkookresowego i obsługi dedykowanych programów komputerowych. Zajmuje się procesami szeroko rozumianej normalizacji drewna, jego pomiarami i właściwościami technicznymi.

    Członek zespołu zadaniowego przy Dyrektorze Generalnym Lasów Państwowych ds. zmian w klasyfikacji jakościowo-wymiarowej drewna.

    Od początku kariery zawodowej związany z Lasami Państwowymi. Od 2015 roku pracownik Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych – początkowo w Wydziale Użytkowania Lasu, obecnie w Biurze Marketingu.

    Ilona Olsztyńska

    Ilona Olsztyńska

    Business Development Manager, FPC of Construction Products/ Biomass&Biofuels /EUTR
    SGS Polska

    Ilona Olsztyńska

    Ilona Olsztyńska

    Business Development Manager, FPC of Construction Products/ Biomass&Biofuels /EUTR
    SGS Polska

    Ilona Olsztyńska Kierownik ds. Rozwoju Produktów Certyfikowanych w Obszarze Regulowanym Prawnie, a także Auditor Wiodący w obszarach: weryfikacji i certyfikacji biomasy na cele energetyczne, systemów należytej staranności, KZR INiG, EUTR, FSC, PEFC, ISO 9001, ISO 14001 oraz Inspektor Zakładowej Kontroli Produkcji wyrobów budowlanych.

    Została wpisana na listę auditorów/ekspertów Polskiego Centrum Akredytacji.

    Członek komitetów technicznych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym: KT 215, KT 212 i KT100 oraz Rady Systemu KZR INiG przy Instytucie Nafty i Gazu w Krakowie. Członek Rady Głównej Polskiej Izby Biomasy.

    Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości Politechniki Poznańskiej.

    Autorka wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych w obszarze biomasy i paliw z biomasy, drewna i brakarstwa, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami i logistyki.

    Anna Rozkosz

    Anna Rozkosz

    Polska Rada Śladu Węglowego
    Ekspert z zakresu innowacji oraz zrównoważonego rozwoju

    Anna Rozkosz

    Anna Rozkosz

    Polska Rada Śladu Węglowego
    Ekspert z zakresu innowacji oraz zrównoważonego rozwoju

    Ekspertka z zakresu innowacji i technologii energetycznych oraz rynku biomasy i zrównoważonego rozwoju.

    Od 10 lat zaangażowana w tematykę pomocy publicznej, kalkulacji emisji GHG i zrównoważonego rozwoju, prawa ochrony środowiska oraz tematyki dekarbonizacji, również jako badaczka i analityczka.

    Szkoli i doradza średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz administracji publicznej. Ma na swoim koncie przeprowadzonych kilkadziesiąt szkoleń z zakresu tematyki  nowych technologii, kalkulacji śladu węglowego, dekarbonizacji, taksonomii finansowej oraz zrównoważonego rozwoju.

    Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi z zakresu finansowania OZE (ventures i private equity). Członkini International Biomass Torrefaction Council Europe oraz Przewodnicząca Polskiej Rady Biowęgla i Biomasy.

    Katarzyna Orlikowska

    Katarzyna Orlikowska

    Redaktor Naczelna
    Gazeta Przemysłu Drzewnego

    Katarzyna Orlikowska

    Katarzyna Orlikowska

    Redaktor Naczelna
    Gazeta Przemysłu Drzewnego

    Katarzyna Orlikowska, redaktor naczelna Gazety Przemysłu Drzewnego. Od 14 lat związana z Wydawnictwem Inwestor – wydawcą renomowanych miesięczników branżowych: „Gazeta Przemysłu Drzewnego” oraz „Meblarstwo – Komponenty i Technologie”. Obserwatorka branży, publicystka, mgr inż. technologii drewna.

    Renata Kałużna

    Renata Kałużna

    Founder & CEO
    powermeetings.eu

    Renata Kałużna

    Renata Kałużna

    Founder & CEO
    powermeetings.eu

    Partnerzy 🔝

    Organizator

    powermeetings.eu

    Patronat Honorowy

    Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

    Patronat Honorowy

    Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

    PIGPD to jedna z największych ogólnopolskich organizacji samorządu gospodarczego w naszej branży. Istnieje od 1992 r. i zrzesza blisko 150 firm. Większość z nich to przedsiębiorstwa tartaczne, ale nie brakuje też producentów architektury ogrodowej, podłóg, palet, domów z drewna, maszyn i narzędzi, handlowców itd.. Są to zarówno podmioty zaliczane do największych w kraju, jak i małe oraz średnie firmy. Wszyscy oni są równoprawnymi członkami Izby.

    Patronat Honorowy

    Stowarzyszenie Papierników Polskich

    Stowarzyszenie Papierników Polskich jest organizacją o charakterze naukowo-technicznym i menedżerskim, skupiającą członków indywidualnych oraz podmioty gospodarcze, których działalność jest związana z papiernictwem i dziedzinami pokrewnymi.
    Celem działalności Stowarzyszenia jest:

    • integracja papierników, kultywowanie tradycji stowarzyszeniowych i dokumentowanie historii papiernictwa, a także kształtowanie wśród członków etyki zawodowej, koleżeńskiej solidarności i wzajemnej pamięci,
    • reprezentowanie środowiska papierników wobec organów administracji publicznej i samorządu gospodarczego,
    • prowadzenie działalności naukowo-technicznej, obejmującej podnoszenie kwalifikacji i popularyzację wiedzy w dziedzinie papiernictwa i w dziedzinach pokrewnych, a w szczególności: zbieranie, przetwarzanie i upowszechnianie informacji dotyczących ilości i jakości produkcji, nowych wyrobów, surowców i półproduktów, eksploatacji maszyn i urządzeń, kontroli i automatyzacji procesów produkcyjnych, energetyki, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy oraz zagadnień ekonomiczno-organizacyjnych

    Więcej informacji można znaleźć na stronie www.spp.pl

    Patronat Honorowy

    Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

    Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli jest największą, niezależną organizacją zrzeszającą i integrującą producentów mebli oraz firmy z otoczenia branży meblarskiej w Polsce. Powstała w 1996 roku i od początku swojego istnienia ma głównie na celu integrację polskiej branży meblarskiej oraz jej promocję zarówno w kraju, jak i za granicą. OIGPM w sposób profesjonalny reprezentuje sektor meblarski przed Instytucjami Rządowymi i Samorządowymi oraz podmiotami, które chciałyby nawiązać współpracę z naszą branżą.

    Obecnie w OIGPM zrzeszonych jest ponad 160 firm meblarskich z całej Polski, w tym te największe takie jak: Black Red White, Szynaka Meble, Kler, Meble Wójcik, Benix, Wajnert i wiele innych. Ponadto nasza aktywność spotyka się z uznaniem firm działających w otoczeniu naszej branży. Już kilka lat temu tacy liderzy produkcji materiałów i komponentów do produkcji mebli jak: Egger, Swiss Krono, Kronospan, Schattdecor czy Impress Decor postanowili wspierać nasze działania poprzez aktywne członkostwo w OIGPM. W związku z powyższym możemy z dumą przyznać, iż w 2021 roku reprezentowaliśmy ponad 50% potencjału całej polskiej branży meblarskiej.

    Ostatnie dwa lata upłynęły branży meblarskiej w obawie o ewentualne negatywne skutki kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią Covid-19, co wywołało uzasadniony niepokój o przyszłość polskich firm meblarskich, zarówno w perspektywie krótkoterminowej (2020-2021 rok), jak i w kolejnych latach, już po ustaniu pandemii.

    W tym czasie OIGPM w sposób ciągły wspiera swoich Członków, przekazując im wszelkie posiadane informacje, niezbędne do zarządzania w czasie obecnego kryzysu oraz w celu przygotowania się na najbliższą przyszłość.

    Ponadto Partnerzy OIGPM stale wspomagają nas przekazując nam niezbędne dane oraz narzędzia, które ułatwiają funkcjonowanie firmom – Członkom naszej Izby, tworząc jednocześnie warunki do lepszej integracji i dialogu. Przynależność do Izby pozwala na przyłączenie się do szerszego ruchu w celu tworzenia warunków do dalszego wszechstronnego rozwoju firm meblarskich, a także lepszego współdziałania przemysłu z Instytucjami Rządowymi i Samorządowymi. W tym miejscu pragniemy podkreślić, iż OIGPM deklaruje w swoich działaniach pełną współpracę z Rządem, Premierem i Prezydentem RP oraz wszystkimi innymi Instytucjami w zakresie zgłaszania i wdrażania rozwiązań sprzyjających dalszemu rozwojowi naszego sektora.

    Najważniejsze korzyści wynikające z przynależności do OIGPM:
    -OIGPM jest prestiżową organizacją wspierającą polskich producentów mebli i tworzy klimat sprzyjający rozwojowi przedsiębiorczości.

    -Izba reprezentuje interesy przedsiębiorców wobec organów władz państwowych i samorządowych, umożliwia przedsiębiorcom wywieranie wpływu na otaczającą nas rzeczywistość gospodarczą (lobbing gospodarczy).

    -Izba oferuje dostęp do szerokiej gamy informacji i porad, w tym między innymi: uzyskiwanie informacji dotyczących firm, funduszy pomocowych, otrzymywanie kalendarium imprez targowych, seminariów, szkoleń, webinariów, udział w misjach gospodarczych i wiele innych.

    -Izba wspiera nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, w tym również poprzez sieć kontaktów międzynarodowych. Pomoc w kojarzeniu firm Członkowskich z potencjalnymi klientami (w zależności od potrzeb i skali).

    -Otrzymywanie ofert kooperacyjnych z kraju i zagranicy oraz otrzymywanie zapytań ofertowych, informacji o przetargach.

    -Izba integruje środowisko członków i wspiera wymianę wiedzy, doświadczeń i kompetencji.

    Patronat Honorowy

    Polski Związek Pracodawców Leśnych

    Polski Związek Pracodawców Leśnych zrzesza przedsiębiorców będących pracodawcami i prowadzących działalność gospodarczą w zakresie szeroko rozumianego leśnictwa.
    To jedyna w Polsce organizacja o takiej formule prawnej, działająca na rzecz przedsiębiorców leśnych, branży usług leśnych i szeroko rozumianego leśnictwa. Status prawny jest podobny np. do takich organizacji pracodawców jak BCC czy Lewiatan.

    Do podstawowych celów Związku należy ochrona praw i interesów społecznych i gospodarczych Członków Związku oraz reprezentowanie ich wobec organów władzy, a także wobec zleceniodawców i kontrahentów.

    Polski Związek Pracodawców Leśnych chce również m.in. oddziaływać na kształtowanie rozwiązań prawnych uwzględniających interesy zrzeszonych w Związku podmiotów, inicjować działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w branży leśnej, a także tworzyć atmosferę społecznego zaufania do zrzeszonych w Związku podmiotów.

    Ważnymi zadaniami PZPL są również organizowanie i wspieranie kształcenia Członków w sferze ich działalności zawodowej oraz integrowanie zrzeszonych Członków.

    Patronat Honorowy

    Stowarzyszenie Leśników i Właścicieli Lasów

    Stowarzyszenie Leśników i Właścicieli Lasów (SLiWL), jest organizacją pozarządową prowadzącą społecznie użyteczną działalność pożytku publicznego.
    W swej pracy na rzecz obywateli, skupia się głównie na aktywności wspomagającej środowisko leśników i właścicieli lasów, a w szczególności działań na rzecz integracji  i reintegracji zawodowej i społecznej tych środowisk.
    Sfera zadań publicznych realizowanych przez SLiWL obejmuje również działalność wspomagającą przedsiębiorczość oraz rozwój gospodarczy, naukowy i oświatowy. Wspieramy oraz upowszechniamy nowe rozwiązania gospodarcze i techniczne w dziedzinie leśnictwa i drzewnictwa. Prowadzimy doradztwo oraz fachowe wsparcie dla właścicieli lasów, a w szczególności naszych członków.
    Mając na uwadze bardzo dużą skalę bezrobocia i brak możliwości stworzenia właściwych miejsc pracy wśród pracowników branży leśnej i drzewnej, Stowarzyszenie zajmuje się również promocją zatrudnienia i aktywizacji zawodowej.
    Zważywszy na ogromne zaległości w naszym kraju w dziedzinie budowy społeczeństwa obywatelskiego, SLiWL obrało sobie również za zadanie upowszechnianie i wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych, a także działań wspierających rozwój demokracji lokalnej.

    Patronat Honorowy

    Związek Producentów Europalet UIC

    Związek Producentów Europalet UIC skupia pracodawców produkujących lub/i naprawiających europalety na podstawie licencji wydanych m.in przez Rail Cargo Austria – QBB. Obecnie nasze palety jako jedyne na rynku produkowane i naprawiane są według standardów kodeksu UIC 435, który od 60 lat gwarantuje ich najwyższą jakość. 

    Swoją działalność prowadzimy w porozumieniu i we współpracy z UIC – Międzynarodowym Związkiem Kolei i Rail Cargo Austria. Utrzymujemy też pozytywne relacje z SGS – niezależną jednostką kontrolną prowadzącą nadzory i kontrole opisane w Kodeksie UIC 435. Skutecznie edukujemy i informujemy rynek o standardach UIC oraz wspieramy firmy zainteresowane uzyskaniem licencji na produkcję i naprawy europalet. 

    Naszym nadrzędnym celem jest obrona dobrego imienia palety UIC EUR poprzez reklamę, edukację, szkolenia oraz wspieranie licencjobiorców.

    Patronat Honorowy

    Stowarzyszenie Dom Drewniany

    Stowarzyszenie Dom Drewniany skupia najlepsze firmy zajmujące się produkcją domów z drewna – domów o konstrukcji szkieletowej i domów z bali. Skupia także producentów materiałów stosowanych do budowy domów o konstrukcji drewnianej.

    Celem Stowarzyszenia jest:

    1. propagowanie idei domu drewnianego,
    2. propagowanie i promowanie drewna jako ekologicznego materiału budowlanego w trosce o środowisko naturalne,
    3. skupienie zainteresowanych tematyką domów drewnianych,
    4. stworzenie forum informacyjno-dyskusyjnego dla członków stowarzyszenia i osób zainteresowanych propagowaniem idei domu drewnianego,
    5. podjęcie współpracy z innymi organizacjami na rzecz opracowania polskich wymogów – norm prawnych dla domów drewnianych,
    6. integrowanie sympatyków i propagatorów idei domu drewnianego umożliwiające stworzenie silnego lobby na rzecz członków stowarzyszenia,
    7. reprezentowanie interesów stowarzyszenia w kraju i zagranicą,
    8. wspomaganie działań członków, w tym poza granicami kraju,
    9. przekazywanie informacji o poziomie jakości wykonywanych domów drewnianych,
    10. konsolidowanie branży drzewiarskiej oraz producentów materiałów wykorzystywanych w budownictwie drewnianym,
    11. propagowanie i promowanie budownictwa drewnianego wśród inwestorów, architektów, konstruktorów i wykonawców.

    Wystawca

    CENTRUM NACZEP POLTRAILERS

    Przedsiębiorstwo CENTRUM NACZEP POLTRAILERS zostało założone w 2002 roku. Jego założyciele zdobywali doświadczenie w branży dotyczącej samochodów i naczep ciężarowych od końca lat 90 ubiegłego wieku. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w miejscowości znajdującej się na obrzeżach Wrocławia, w gminie Długołęka – Bykowie.

    Głównym celem firmy jest pomoc klientom w zakresie zarówno zakupu, jak i odpowiednim serwisowaniu pojazdów. Firma specjalizuje się w sprzedaży używanych naczep ciężarowych i ciągników siodłowych importowanych głównie z terytorium Niemiec.

    W celu zapewnienia klientom dostępu do najlepszego i sprawdzonego sprzętu, przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z oficjalnymi niemieckimi serwisami handlującymi ciągnikami siodłowymi za pomocą Truck Store oraz MAN Top Used.

    W 2020 roku przedsiębiorstwo nawiązało również współpracę z niemieckim producentem naczep ciężarowych oraz przyczep – Reisch. Przedsiębiorstwo Reisch bierze czynny udział w produkcji naczep na rynku niemieckim od 70 lat.

    Firma Poltrailers jest oficjalnym przedstawicielem produktów Reischa w Polsce. Skupiła się na ofercie producenta dotyczącej naczep wywrotek oraz naczep z ruchomą podłogą, wprowadzając pojazdy marki Reisch na rynek Polski. Pomimo wejścia na rynek w dobie pandemii, Reisch uzyskał pozytywny odzew na polskim rynku. Planujemy ciągły rozwój oferowanych produktów tym samym promować markę wśród polskich przewoźników.

    Wystawca

    Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań

    Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – To powołana przez grupę polskich przedsiębiorców, jedna z pierwszych organizacji odzysku w Polsce. Obecnie obsługuje rekordową liczbę ponad 7 000 firm przejmując od nich ustawowy obowiązek recyklingu odpadów opakowaniowych wprowadzonych na polski rynek.  Podczas swojej 20 letniej działalności, Organizacja przyczyniła się do przekazania do recyklingu milionów ton odpadów, dzięki czemu odpady dostały swoje drugie życie. Dofinansowując recykling, wspomagamy firmy gospodarujące odpadami opakowaniowymi (w szczególności odpadami opakowaniowymi z drewna i papieru), Zachęcamy do kontaktu firmy, które zarówno przekazują odpad opakowaniowy do recyklingu, gospodarują odpadami opakowaniowymi jak i przetwarzają odpady opakowaniowe. Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. realizuje publiczne kampanie edukacyjne związane z poszerzeniem wrażliwości na aspekty właściwej segregacji odpadów i wpływu odpadów na środowisko naturalne. W ramach tej spółki realizowany jest cykl ekologicznych programów edukacyjnych „Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce…”, który jest dystrybuowany w mediach, placówkach edukacyjnych i na uczelniach wyższych. Dzięki temu dotarliśmy do ponad 3 milionów odbiorców w kraju i na świecie.

    Współpraca

    EGGER Group

    Współpraca

    SILVA Sp. z o.o.

    Współpraca

    VELUX NM Polska

    Współpraca

    Piveteaubois Polska – Sylva

    Współpraca

    Wood Core House

    Współpraca

    Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej

    Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej opracowuje operaty urządzenia lasu, dokumentację geodezyjną (w pełnym asortymencie) i mapy numeryczne. Przetwarza obrazy cyfrowe z wykorzystaniem technik teledetekcji i fotogrametrii, tworzy systemy informacji przestrzennej (SIP).
    Wykonuje prace z zakresu ochrony przyrody i krajobrazu: plany ochrony dla parków narodowych, rezerwatów przyrody i parków krajobrazowych, dokumentacje do ich utworzenia oraz inwentaryzacje przyrodnicze i programy ochrony przyrody w nadleśnictwach.

    Współpraca

    FSC International

    Współpraca

    PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification)

    PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) to założona w 1999 roku światowa organizacja promująca zrównoważoną gospodarkę leśną poprzez certyfikację lasów i etykietowanie wyrobów pochodzenia leśnego. Wyroby z oznaczeniem PEFC dają gwarancję, że surowce, które zostały użyte do ich wytworzenia, pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, z recyklingu oraz ze źródeł kontrolowanych.

    Współpraca

    Firma Trak-Pol Adam Gałka

    Firma Trak-Pol Adam Gałka działa w branży drzewnej nieprzerwanie od 1992r. Ponad 25 letnie doświadczenie w branży drzewnej pozwala na zapewnienie usług i towarów najwyższej jakości.

    Zajmujemy się handlem drewna, a także sprzedażą wyrobów tartacznych. Wiedza i doświadczenie zdobywane przez lata pozwala nam na przygotowanie optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Współpracujemy z firmami zaopatrując je w surowiec drzewny oraz wyroby tartaczne, prowadzimy także Tartak. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych przeznaczonych do transportu drewna. Oferujemy usługi transportowe na terenie Polski a także poza granicami naszego kraju. Posiadamy również certyfikat FSC® 100% oraz PEFC 100%.

    Wierzymy, że długotrwałe i przyjazne relacje pomiędzy naszą firmą a klientami, jakość oraz solidność są najlepszą rekomendacją dla pracy którą wykonujemy.

    Współpraca

    SANMAR SZCZYTKOWICE

    Produkcja najwyższej jakości palet, opakowań i elementów drewnianych to nasza specjalność. Oferujemy również usługi transportowe zapewniając naszym klientom terminowość oraz elastyczność dostaw w każde miejsce w kraju i za granicą.

    Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wyrobów drewnianych najwyższej jakości. Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą palety i opakowania drewniane wykonywane na indywidualne zamówienie.

    Nasza oferta obejmuje zarówno wytwarzanie palet o standardowych wymiarach, jak i palet dwustronnych oraz czterostronnych, a także palet jednorazowych. Wszystko zgodnie ze specyfikacją i zamówieniem klienta. Oprócz tego dbamy o kompleksowy serwis oraz naprawę palet. Dodatkowo, na życzenie klienta poddajemy palety obróbce termicznej, suszeniu i znakowaniu (np. wymiary, logo). Specjalizujemy się również w produkcji wytrzymałych i funkcjonalnych skrzyń, drewnianych blatów, desek i więźb dachowych.

    Cały proces produkcji i dezynfekcji wyrobów drewnianych Sanmar spełnia wszystkie obowiązujące normy ochrony środowiska oraz wymagania fitosanitarne.

    Nasze palety dostarczamy do firm z branży m.in.: opakowaniowej, budowlanej, samochodowej, metalowej, farmaceutycznej oraz spożywczej. Zapewniamy szybką realizację zamówień wraz z transportem.

    Sprawnie i szybko realizujemy usługi transportowe w kraju i za granicą. Gwarantujemy naszym klientom terminowość oraz elastyczność dostaw.

    Organizujemy transport towarów zarówno na terenie Polski, jak i Unii Europejskiej. Zapewniamy indywidualną obsługę każdemu klientowi. Obecnie nasze główne destynacje to Niemcy, Holandia, Czechy i Belgia.

    Naszą firmę cechuje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm. Spełniamy wszystkie warunki produkcji i dezynfekcji wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych Instytutu Technologii Drewna m.in. PEFC oraz ISPM.

    Współpraca

    WOODLAND UKRAINE

    Główną ideą WoodLand Ukraina jest zaoferowanie kontrahentowi nowych możliwości hurtowego zakupu wysokiej jakości okleiny łuszczonej, sklejki odpornej na wilgoć, płyt wiórowych, płyt pilśniowych, MDF, OSB, HDF, zrębków i listew.

    Dzięki wygodnemu rozmieszczeniu firmy w pośród wysokiej jakości surowców oraz granicy z Unią Europejską, Woodland zapewnia korzyści logistyczne oraz łatwość dostaw produktów do Europy. Ten czynnik umożliwia oferowanie najlepszych cen hurtowych.
    Wysoką jakość produktów zapewnia: staranny dobór drewna, najnowocześniejszy sprzęt, najnowsze kontroli laboratoryjne, wykwalifikowani specjaliści oraz właściwe przechowywanie w wyposażonych magazynach.
    Woodland Ukraine nigdy się nie zatrzymuje na osiągniętych celach oraz jest gotowa rozszerzyć asortyment zgodnie z życzeniami kupujących.
    Firma promuje międzynarodowe doświadczenie i jednocześnie uwzględnienia specyfiki rynku ukraińskiego. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy posiadają duże doświadczenie w zakresie forniru łuszczonego i tarcicy

    Patronat Medialny

    Gazeta Przemysłu Drzewnego

    Patronat Medialny

    Las Polski

    Patronat Medialny

    Drwal

    Patronat Medialny

    Gazeta Leśna

    Patronat Medialny

    FirmyLesne.pl

    Patronat Medialny

    drewno.pl

    Drewno.pl jest najstarszym i największym w Polsce portalem branży drzewnej, którego strony każdego miesiąca odwiedza ponad 100 tys. użytkowników. Od 24 lat, codziennie dostarczamy informacje i wiedzę z zakresu obróbki i wykorzystania drewna. Współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi, szkołami zawodowymi, stowarzyszeniami branżowymi oraz ekspertami z zakresu drzewnictwa i leśnictwa. Organizujemy wydarzenia branżowe takie jak: konferencje, pokazy, warsztaty, plenery rzeźbiarskie, itp.

    Drewno.pl, to także:

    • Giełda ogłoszeń, z której korzysta ponad 57 tys. zarejestrowanych użytkowników. Każdego dnia dodawanych jest kilkadziesiąt nowych ofert kupna i sprzedaży (od surowca drzewnego, poprzez maszyny, po gotowe wyroby z drewna),
    • Katalog maszyn i narzędzi do obróbki drewna.
    • Katalog firm – bezpłatny katalog dla użytkowników Giełdy Ogłoszeń
    • Sklep internetowy – oferujący literaturę fachową, specjalistyczne narzędzia i chemię do drewna.
    • Szkolenia branżowe. Od 2014r. prowadzimy szkolenia koncentrując się na dostarczaniu wiedzy potrzebnej fachowcom z branży drzewnej i leśnej.
    • Usługi konsultingowe. Pomagamy we wdrożeniach w zakładach drzewnych systemów certyfikacji FSC oraz Zakładowej Kontroli Produkcji CE drzewnych materiałów konstrukcyjnych. Wykonujemy analizy i badania rynku drewna i pokrewnych branż.
    • Usługi filmowe. Nagrywamy i realizujemy dla naszych klientów filmy z przeznaczeniem do publikacji w internecie.

    Reklama

    Portal Drewno.pl to doskonałe miejsce reklamowe. W 2021r. portal Drewno.pl odwiedziło ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników, którzy dokonali blisko ponad 5,7 mln odsłon stron.

    Nasz profil na Facebooku śledzony jest przez ok. 4600 osób, a na Twitterze przez ok. 400 osób. Prowadzona przez nas grupa na Facebooku – „Biznes w tartaku” liczy ok. 3300 członków.

    Drewno.pl umożliwia swoim klientom przeprowadzenie różnorodnych kampanii reklamowych wykorzystujących banery, artykuły sponsorowane, filmy wideo, reklamę w newsletterze, wpisy w Katalogu maszyn, czy ofert zwykłe i sponsorowane na Giełdzie ogłoszeń. Każdorazowo staramy się dobierać ofertę zapewniającą najlepszą możliwą realizację oczekiwań reklamodawców.

    Patronat Medialny

    Kurier Drzewny

    Patronat Medialny

    Świat Kominków

    Od 2002 roku wydajemy magazyn o kominkach, piecach, kuchniach na drewno i  ogniu w ogrodzie „Świat Kominków”.  Dostarczamy treści, które pozwalają zorientować się w asortymencie kominkowym dostępnym na polskim rynku jak i w różnorodności technicznych rozwiązań stosowanych w tego typu urządzeniach grzewczych. Całości dopełniają teksty dotyczące użytkowania i eksploatacji, kwestii paliw, odprowadzania spalin a także wszelkiego rodzaju osprzętu i akcesoriów. Nasze pismo ma szeroki system dystrybucji zarówno formy papierowej jak i jest dostępne w Internecie poprzez platformę issuu.com. Od 2006 roku przyznajemy nagrody Płomienia Roku dla najlepszych firm, produktów i wydarzeń. Tworzymy platformę www.kominki.org, najchętniej odwiedzany portal kominkowy. W naszym portfolio znajduje się też magazyn dla profesjonalistów z szeroko rozumianej branży kominkowej KOMINKI PRO.

    Wybierz pakiet

    Tak było na ostatnich edycjach Forum Biomasy i Pelletu 👍

    Pytania ❓ Zapraszamy do kontaktu 😀

      Co jeszcze organizujemy ❓