Forum Asset, Property & Facility Management to już od 15 lat niepowtarzalna konferencja dla branży nieruchomości komercyjnych. Tradycja jest tradycją – zatem nie rezygnujemy i na nowo zmotywowani organizujemy nasze wiosenne Forum 10 września 2020. Liczymy na Was i Wasz udział  😊

 

W marcu plany pokrzyżował nam wirus – tymczasem uciekamy do przodu i proponujemy Wam udział w konferencji 10.09.2020 Konferencja odbędzie się równolegle online i w realu (w Warszawie) – dostępne są 2 warianty – wybór formy uczestnictwa pozostawiamy uczestnikom.

Do udziału i wystąpienia zapraszamy właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, deweloperów, dyrektorów administracyjnych, Facility Managerów, Property Managerów, Asset i Investment Managerów oraz Konsultantów ds. nieruchomości osoby reprezentujące nieruchomości komercyjne, a w tym: pojedyncze biurowce i portfele nieruchomości biurowych, centra handlowe, centra magazynowe i logistyczne, jak również szpitale i hotele oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

 

Zapraszam do udziału & do zobaczenia 10.09.2020.

Renata Kałużna

Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu Real Estate

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI 👍

„Ciekawe i fachowe tematy, dobrze połączone w całość” – 

Klaudiusz Stefanowski Honeywell

„Wyjątkowe miejsce umożliwiające nawiązywanie relacji biznesowych” –

Beata Sołtys Sabur

„Interesujące wydarzenie, ciekawi ludzie, czekamy na kolejną edycję.” 

Tomasz Torłop EPP

„Zawsze warto brać udział w konferencjach organizowanych przez powermeetings.eu Niezależnie od  formy: uczestnik, panelista, sponsor” 

Wojciech Znojek Sabur

„Zawsze chętnie uczestniczę w konferencjach organizowanych przez Powermeetings.eu z uwagi na  interesujące tematy poruszane w trakcie, profesjonalną i przemiłą obsługę, ciekawych ludzi, których zawsze spotykam i poznaję w trakcie konferencji. Zdecydowanie polecam wszystkim korzystanie z oferty Powermeetings.eu”

Dariusz Piotrowski SPIE

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI 🔝

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działająca na rynku od 2004 roku jest, zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, specjalizujących się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Specjalnie dla Państwa opracowujemy i organizujemy wydarzenia podyktowane najaktualniejszymi trendami, zmianami w otoczeniu legislacyjnym, przeobrażeniami rynkowymi.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner

ECHO Investment

Partner

Plus Energia

Plus Energia oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży energii elektrycznej oraz optymalizacji kosztów zakupu, poprzez oferowanie konkurencyjnych stawek. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie optymalizacji zużycia energii elektrycznej a tym samym minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

Usługi Plus Energii adresowane są do właścicieli nieruchomości oraz do firm zarządzających obiektami takimi jak galerie handlowe, biura, centra logistyczne, obiekty produkcyjne oraz inne obiekty komercyjne, czyli wszędzie tam, gdzie optymalizacja kosztów zakupu energii ma istotny wpływ na wyniki finansowe klientów.

Partner

Adgar Poland

Adgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, przede wszystkim biurowych.To innowacyjna firma, która tworzy przyjazne koncepty biurowe, wspierające rozwój biznesu oraz integrację życia zawodowego i prywatnego. Spółka działa w Polsce od 1999 roku, a jej działalność koncentruje się na największym rynku biurowym w Polsce – w Warszawie.

Partner

The Brain Embassy

Brain Embassy (BE) to autorska formuła co-creatingu opracowana i wdrożona przez Adgar Poland.
Co – working Brain Embassy powstał jako odpowiedź na potrzeby freelancerów i małych firm, które dotychczas musiały korzystać z przestrzeni publicznych, domowych biur albo dużych powierzchni nie przystosowanych do ich potrzeb. Na podstawie zebranych doświadczeń udało się stworzyć miejsce, w którym każdy może pracować na własnych warunkach. Co więcej szybko okazało się, że korporacje, także chcą korzystać ze stylu pracy reprezentowanego przez Brain Embassy. Nie zawsze jednak były w stanie pomieścić swoje zespoły w biurach BE, czasem potrzebowały też większej prywatności, ale jednocześnie nie chciały rezygnować z korzyści płynących z dostępu do świeżej, tętniącej życiem przestrzeni co-creatingowej. W taki sposób jako kolejna linia biznesowa marki Brain Embassy powstała hybrydowa formuła Be Yourself. Wszystko w ramach kompleksów zarządzanych przez Adgar Poland i bez konieczności przenoszenia siedziby w zupełnie nowe lokalizacje. Powołane do życia w 2009 roku Adgar Conference Group, czyli centra konferencyjno-szkoleniowe powstałe pod marką Adgar, zmieniły swoje oblicze i obecnie funkcjonują pod marką Brain Embassy jako linia Be Inspired – miejsce wyjątkowych konferencji, twórczych warsztatów, efektywnych szkoleń i niezapomnianych eventów.

Współpraca

CPI Property Group

CPI Property Group (CPI PG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.

CPI PG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPI PG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 9,1 miliarda euro.

W Polsce CPI Property Group działa od 2013 roku. Jest właścicielem i aktywnie zarządza dwudziestoma trzema nieruchomościami z sektora biurowego, handlowego i hotelowego. Inwestycje spółki są zlokalizowane w Warszawie, Elblągu, Zamościu, Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości biurowe w najlepszych lokalizacjach Warszawy.

Współpraca

Wyniki wyszukiwania Wynik z internetu z linkami do witryny  Olivia Business Centre

Współpraca

CBRE

Współpraca

SMARTH Sp z o.o.

Smarth Sp. z o.o. jest polską firmą produkującą ręczniki papierowe oraz profesjonalne, włókninowe czyściwa przemysłowe. Szybki rozwój, Smarth zawdzięcza innowacyjnym produktom mającym łączyć najwyższą jakość, efektywność użytkową oraz kosztową.

Jednym z unikalnych na skalę europejską rozwiązań jest papierowy ręcznik ekologiczny CraftEco. Dzięki znakomitej jakości i niespotykanej efektywności kosztowej, ręczniki CraftEco zdobywają coraz większą popularność. Unikalność ręcznika CraftEco polega na odpowiednim zbilansowaniu najważniejszych jego cech, czyli chłonności, wytrzymałości, niepylności oraz niskich kosztów eksploatacji. Ręcznik wykonany jest z grubej, bardzo chłonnej jednowarstwowej makulatury. Surowiec użyty do produkcji papieru pochodzi z wtórnie przetworzonych opakowań kartonowych, które nie były wcześniej zadrukowane. Dzięki temu w procesie przygotowania masy papierniczej nie stosuje się bardzo obciążającego dla środowiska procesu deinkingu czyli odseparowania pozostałości farb drukarskich od włókien celulozy. Wpływa to na jakość, chłonność i wytrzymałość mechaniczną tak wyprodukowanego ręcznika. Ręcznik CraftEco po zmoczeniu będzie miał delikatny, charakterystyczny zapach kartonu. Nie będzie to jednak chemiczny zapach odbarwianej makulatury „gazetowej”, której przygotowanie do wtórnego przetworzenia jest niezwykle skomplikowanym chemicznie procesem, mającym ogromny wpływ na obniżenie walorów ekologicznych produkowanych w ten sposób ręczników. Makulatura użyta do produkcji ręcznika CraftEco nie jest również wybielana oraz barwiona. Jej brązowy kolor jest naturalnym kolorem wynikających z procesu przetwarzania opakowań, jest to również naturalny kolor produktu ekologicznego. Zastosowanie ekologicznej, niebarwionej i niebielonej makulatury sprawia, że CraftEco zalicza się do najbardziej ekologicznych rozwiązań do wycierania rąk. CraftEco, dzięki swojej niespotykanej chłonności oraz wytrzymałości mechanicznej, jest również rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Wysokiej jakości makulatura osiąga wydajność oraz komfort użytkowania zbliżone do produktów celulozowych. Wydajność przekłada się na niskie koszty użytkowania ręcznika, które są konkurencyjne do najtańszych popularnych na rynku rozwiązań.

Wszystkie produkty Smarth wytwarzane są z najwyższej jakości surowców, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami ich przetwarzania, pozwala Smarth na udzielanie pełnej gwarancji na produkty. Produkty Smarth nie posiadają tolerancji długości nawoju oraz podlegają bardzo rygorystycznej kontroli jakości wszystkich parametrów fizycznych. Daje to możliwość konkurowania z produktami zarówno czołowych marek światowych jak rodzimych producentów.

Współpraca

VOOLT sp. z o.o.

Współpraca

SUPREMIS

SUPREMIS to wiodący i najczęściej wybierany Partner SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE). Jakość projektów, wiedza i doświadczenia konsultantów oraz efektywność współpracy z SAP powodują, że od 2006 roku SUPREMIS jest pierwszym Złotym Partnerem SAP. Jako Partner wdrożeniowy SAP od początku swojej działalności zaangażowany jest we wdrożenia systemu SAP Business One dla branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Współpraca

Globalworth Poland

Współpraca

LOREDO Real Estate Solutions

Współpraca

Colliers International

Współpraca

Sodexo

Współpraca

CREAM Property Advisors

Współpraca

Chief Happiness Officer

Partner Wspierający

IFMA Polska

Partner Medialny

Tereny Inwestycyjne Info

Partner Medialny

Warsaw Business Journal

ZOBACZ CO DZIAŁO SIĘ NA POPRZEDNICH EDYCJACH

MASZ PYTANIA❓ ZADZWOŃ LUB NAPISZ ✉

INNE NASZE WYDARZENIA, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

renata.kaluzna@powermeetings.eu Forum Rynku Nieruchomości – Asset & Property & Facility Management

Jesteś zainteresowany FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Asset & Property & Facility & Management❓
Chcesz wiedzieć więcej?🙂
Zostaw swoje dane, oddzwonię do Ciebie i razem sprawdzimy czy to wydarzenie jest dla Ciebie❗

Do usłyszenia, Renata Kałużna
    * pola wymagane