Forum Asset, Property & Facility Management to już od 15 lat niepowtarzalna konferencja dla branży nieruchomości komercyjnych. Tradycja jest tradycją – zatem nie rezygnujemy – chcemy mimo wszystko zorganizować to spotkanie w pierwszej połowie roku. Liczymy na Was i Wasz udział 😊

 

W marcu plany pokrzyżował nam wirus – tymczasem uciekamy do przodu i proponujemy Wam udział w konferencji 16.09.2020 Konferencja odbędzie się równolegle online i w realu (w Warszawie) – dostępne są 2 warianty – wybór formy uczestnictwa pozostawiamy uczestnikom.

 

Do udziału i wystąpienia zapraszamy właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, deweloperów, dyrektorów administracyjnych, Facility Managerów, Property Managerów, Asset i Investment Managerów oraz Konsultantów ds. nieruchomości osoby reprezentujące nieruchomości komercyjne, a w tym: pojedyncze biurowce i portfele nieruchomości biurowych, centra handlowe, centra magazynowe i logistyczne, jak również szpitale i hotele oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

 

Zapraszam do udziału & do zobaczenia 16.09.2020.

Renata Kałużna

Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu Real Estate

PROGRAM WSTĘPNY:O ZMIANACH BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO☺

16 września 2020
8:30 -9:00

 

 

Rejestracja uczestników

9:15 - 10:45

Panel I – Pracownik na rynku zarządzania nieruchomościami

 • trendy z punktu widzenia pracownika i pracodawcy
 • pozyskanie i dostępność nowych w czasach gdy wszystkie wskaźniki biznesowe idą w górę
 • ‘happinessowa’ kultura pracy – marzenie czy już standard?

Moderator: Dorota Wierzbicka – Kot, Inicjator i promotor idei Happiness at Work w Polsce

10:45 – 11:00

Przerwa kawowa i networking

11:00 - 11:15

RPA w automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami

Prelegent w trakcie potwierdzenia

11:15 – 12:45

Panel II – Workplace, Technologie, Efektywność 

Moderator: Maciej Wiśniewski, Prezes Zarządu IFMA Polska i LOREDO RES

12:45 - 13:45

Lunch

13:45 – 15:30

Panel III – Przyszłość rynku nieruchomości – inwestycje, development, obrót

 • jak będzie kształtował się rynek w najbliższej 5-latce
 • jakie są symptomy na rynkach zagranicznych
 • bezpieczeństwo inwestycji – podatkowe i prawne
 • kierunek rozwoju AM, PM, FM
 • poziom cen najmu, service charge i kosztów zarządzania

Występujący:

Sebastian Biedrzycki, Director | Head of Office and Industrial Property Management Poland,  CBRE

Tomasz Torłop, Technical Director, CREAM

Moderator: Seweryna Afanasjew, RICS, Liberty Global

15:30 - 16:30

Prelegent w trakcie potwierdzenia

16:30 - 17:00

Prelegent w trakcie potwierdzenia

17:00 - 20:00

Speed datng i koktajl

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

OSOBY WYSTĘPUJĄCE PODCZAS FORUM 🙎‍♀️

Seweryna Afanasjew, MRICS

Seweryna Afanasjew, MRICS

CEE Real Estate & Facilities Head
Liberty Global

Ponad 16 lat doświadczenia jako senior manager w obszarze nieruchomości komercyjnych (biura, centra handlowe, magazyny). Specjalizuje się w Asset Management dla funduszy inwestycyjnych. Karierę w nieruchomościach rozpoczęła jako property manager w firmie Cushman & Wakefield. Przez ponad 7 lat pracowała dla Citigroup jako dyrektor zarządzania nieruchomościami. W latach 2008-2014 była dyrektorem zarządzania portfelem nieruchomości w Funduszu Nieruchomości ARKA BZ WBK FIZ i FIZ 2, gdzie również pełniła funkcję członka zarządu ponad 15 spółek celowych. Ostatnie dwa lata pracowała dla Octava FIZ AN, uczestnicząc w budowie i zarządzaniu funduszu portfela nieruchomości komercyjnych. Obecnie odpowiada za obszar Real Estate & Facilities w regionie CEE dla największej na świecie firmy dostarczającej usługi m.in. telewizji kablowej – Liberty Global.

Sebastian Biedrzycki

Sebastian Biedrzycki

Director | Head of Office and Industrial Property Management Poland
CBRE

Tomasz Torłop

Tomasz Torłop

Technical Director
Cream

Maciej Wiśniewski

Maciej Wiśniewski

Prezes Zarządu IFMA Polska i LOREDO RES

Maciej Wiśniewski – CEO oraz Wspólnik w firmie LOREDO Real Estate Solutions (RES) – odpowiada za rozwój firmy w Polsce oraz zagranicą.

Jako entuzjasta innowacyjności i nowych rozwiązań, wraz z całym zespołem LOREDO RES, skupia się na wykorzystaniu technologii w stworzeniu nowych modeli zarządaniu budynkami.

Maciej posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach usług dla nieruchomości oraz Facility Management. Przez ostatnie 10 lat pracy w międzynarodowych korporacjach, Sodexo i Apleona HSG (wcześniej Bilfinger HSG), odpowiadał za rozwój biznesu, nowych produktów i usług, nadzorował działania implementacyjne oraz marketingowe, prowadził również procesy zakupowe.

Maciej jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz posiada licencję zarządzania nieruchomościami.

Wojciech Walania

Wojciech Walania

Director, Olivia Business Center
President

 • Prezes Zarządu IFMA POLSKA (International Facility Management Association).
 • Doradca Zarządu – Olivia Business Centre.
 • Prezes Zarządu – Olivia Serwis Sp. z o.o. i Członek Zarządu – Service + Sp. z o.o. – podmiotów odpowiedzialnych między innymi za zarządzanie projektem Olivia Business Centre.
 • Mentor zespołów odpowiedzialnych za obszary asset, property i facility management.

Z projektem Olivia Business Centre związany od 2011 roku.

W trakcie procesów budowlanych odpowiedzialny między innymi za obszary inwestycji wpływające na zachowanie ciągłość działania – systemy zasilania, systemy bezpieczeństwa, automatyki budynkowej, infrastrukturę IT i telekomunikacyjną.

Tworzył i organizował wewnętrzne struktury związane z kompleksowym zarządzaniem portfelem nieruchomości – w tym procesy przejścia i restrukturyzacji odpowiedzialności z podmiotów zewnętrznych na wewnętrzne zespoły utworzone w ramach grupy kapitałowej.

Posiada kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości komercyjnych dotykających wszystkich etapów cyklu inwestycyjnego – od fazy rozwoju projektu, jego realizacji, przez komercjalizację, a kończąc na zarządzaniu portfelem nieruchomości.

Wcześniej pracował w instytucjach finansowych, a także kierował obszarami finansów i administracji w jednym z największych polskich portali internetowych – gdzie także odpowiadał za obszary Property i Asset.

Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) i Certified Commercial Investment Member (CCIM). Posiada państwową licencję Zarządcy Nieruchomości. Uzyskał również uprawnienia Audytora Wiodącego Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301) i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001).

Po za pracą ojciec trzech synów, który w wolnych chwilach zmaga się z grawitacją na dwa sposoby: wyskakuje z samolotów i dźwiga ciężary w trójboju siłowym zdobywając między innymi tytuł Mistrza Polski XPC.  Prywatnie również inwestuje w nieruchomości – mieszkania na wynajem – i między innymi w tym temacie prowadzi blog – wojtekwalania.com

Dorota Wierzbicka - Kot

Dorota Wierzbicka - Kot

Inicjator i promotor idei Happiness at Work w Polsce

Pomysłodawca i współtwórca marki Chief Happiness Officer. Z pasją odkrywa talenty i potencjał w ludziach oraz wspiera ich zaangażowanie w pracy i biznesie. Wie i doświadcza, że ludzie, którzy są szczęśliwi, odnoszą większe sukcesy w pracy niż ci, którzy pracują, bo muszą. Widzi efekty wdrażania w codziennym życiu różnych narzędzi wspomagających rozwój osobisty i pracę zespołową. Swoje wnioski umocniła studiując pozytywną psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo od kilkunastu lat związana z Deloitte m.in. specjalizuje się w prowadzeniu projektów doradztwa finansowego M&A, a od kilku lat rozbudowuje infrastrukturę dla zespołu. Prowadzi szkolenia, jest coachem i mentorem. Od lat inspirują Dorotę: profesor Martin Seligman, Mo Gawat i Jurgen Appelo.

Renata Kałużna

Renata Kałużna

CEO & Founder @ powermeetings.eu & Chief Happiness Officer, HR & Happiness at Work Consultant

Inicjator i promotor idei Happiness at Work w Polsce. Współautorka i współzałożycielka marki CHO – Chief Happiness Officer, która powstała z potrzeby wsparcia ludzi w wyzwalaniu ich potencjału i motywacji do działania. Kobieta biznesu w pełni tego słowa znaczeniu – pełna innowacyjnych, błyskotliwych pomysłów i energii do działania – właściwie nie do zatrzymania.

Od wielu lat prowadzi z sukcesem własną firmę powermeetings.eu, ciągle rozszerzając działalność na nowe pola – od nieruchomości zaczynając – przez energetykę, przemysł, na górnictwie kończąc. Prawie 10 lat na stanowisku Prokurenta i Dyrektora Handlowego w niemieckim koncernie budowlanym wymagało od niej dużego nakładu pracy, profesjonalizmu oraz energii do działania. Jednocześnie pozwoliło rozwinąć skrzydła i przygotować się na wiele różnorodnych wyzwań w dalszej karierze zawodowej.

Niezwykle kreatywna i czująca puls rynku. Daje swoim klientom dużą wartość dodaną. Perfekcyjna w dowiezieniu tego, do czego się zobowiąże. Organizuje wydarzenia dla branży nieruchomości, energetyki i kilku gałęzi przemysłu. Inspirują ją: Jenn Lim, Tony Hsieh i Gary Vaynerchuk.

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI ⤵💪

„Ciekawe i fachowe tematy, dobrze połączone w całość” – 

Klaudiusz Stefanowski Honeywell

„Wyjątkowe miejsce umożliwiające nawiązywanie relacji biznesowych” –

Beata Sołtys Sabur

„Interesujące wydarzenie, ciekawi ludzie, czekamy na kolejną edycję.” 

Tomasz Torłop EPP

„Zawsze warto brać udział w konferencjach organizowanych przez powermeetings.eu Niezależnie od  formy: uczestnik, panelista, sponsor” 

Wojciech Znojek Sabur

„Zawsze chętnie uczestniczę w konferencjach organizowanych przez Powermeetings.eu z uwagi na  interesujące tematy poruszane w trakcie, profesjonalną i przemiłą obsługę, ciekawych ludzi, których zawsze spotykam i poznaję w trakcie konferencji. Zdecydowanie polecam wszystkim korzystanie z oferty Powermeetings.eu”

Dariusz Piotrowski SPIE

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner Wspierający

IFMA Polska

Patrner Strategiczny

Honeywell

Partner

Metro Properties

Partner

Siemens

Współpraca

CBRE

Współpraca

RSM Poland

RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska. RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół specjalistów oferujemy przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i dużych firm kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w Polsce. Dla korporacji międzynarodowych i dynamicznie rozwijających się firm krajowych świadczymy najwyższej jakości usługi audytu, outsourcingu rachunkowości, dokumentacji kadrowo-płacowej i raportowania oraz doradztwa prawnego i transakcyjnego. Wspieramy inwestorów w zakładaniu i organizacji firm oraz pomagamy w ich rejestracji.

Współpraca

Energy Solution

Współpraca

Supremis

SUPREMIS to wiodący i najczęściej wybierany Partner SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE). Jakość projektów, wiedza i doświadczenia konsultantów oraz efektywność współpracy z SAP powodują, że od 2006 roku SUPREMIS jest pierwszym Złotym Partnerem SAP. Jako Partner wdrożeniowy SAP od początku swojej działalności zaangażowany jest we wdrożenia systemu SAP Business One dla branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Współpraca

GTC
GTC

GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości,  koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz  stolicach Europy  Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Grupa powstała w 1994 r. i od tego czasu prowadzi działalność na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od momentu powstania Grupa :

 • wybudowała 68 nieruchomości komercyjne oferujące ponad 1 200 000 m kw. powierzchni do wynajmu,
 • nabyła 11 nieruchomości komercyjnych oferujących ok. 151 000 m kw. powierzchni do wynajmu,
 •  wybudowała dziesięć projektów mieszkaniowych oferujących ok. 400 000 m kw. powierzchni.

Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 43 budynków komercyjnych oferujących ponad 703 000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa planuje zrealizować  425 000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 103 000 jest w trakcie budowy.

Dodatkowo Grupa zarządza aktywami należącymi do podmiotów trzecich w Katowicach.

Struktura regionalna Grupy GTC, z siedziba główną w Warsza­wie oraz biurami regionalnymi w Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, i na Węgrzech, pozwala na zarządzanie portfelem nieruchomości komercyjnych w całym regionie. Podczas gdy biuro w Warszawie pełni funkcje zarządcze, to każdy z oddziałów regionalnych peł­ni funkcje zarządzania nieruchomościami, leasingu i rachunkowości, które są wspomagane przez zespół doświadczonych menedżerów, jak i renomowanych agentów nieruchomości i firm serwi­sowych.

GTC aktywnie zarządza rosnącym portfelem nieruchomości komer­cyjnych. Grupa rozwija go poprzez realizację wybranych projektów deweloperskich oraz zakup nieruchomości, jednocześnie zachowu­jąc zasady ograniczania ryzyka oraz optymalizacji wyników dzięki strukturze regionalnej Grupy.

GTC koncentruje swoje działania na polskim rynku ze względu na ce­chującą go stabilność makroekonomiczną, trwały wzrost PKB oraz nieustający popyt ze strony inwestorów i najemców.

Zakładając długoterminowy wzrost Grupy, GTC inwestuje również w pozostałych krajach Europy Wschodniej i Południowej, w tym w Serbii, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i Chorwacji. Kraje te, dzięki stosunkowo słabo rozwiniętym lokalnym rynkom nieru­chomości charakteryzuje długoterminowy potencjał wzrostu. Każ­da inwestycja, którą realizuje Grupa jest dokładnie analizowana pod względem korzyści i ryzyka, jakie za sobą pociąga.

Akcje Spółki są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu (inward listing) oraz wchodzą w skład indeksu mWIG40, Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index.

Współpraca

Ghelamco Poland

W Ghelamco Poland wierzymy, że istotą i prawdziwą wartością budowania jest tworzenie nowej tkanki miejskiej. Tę wizję, już od 26 lat, staramy się realizować w naszych projektach – niezależnie od tego, czy są to biurowce, projekty mieszkaniowe, handlowe czy kompleksy sportowe. Dbamy o architekturę naszych inwestycji, tworzymy w nich efektywne i komfortowe powierzchnie do pracy, aranżujemy wokół nich przyjazne przestrzenie miejskie. Wiemy, że nie budujemy dla siebie – budujemy dla miast i ludzi, którzy w nich żyją i pracują. Między innymi dzięki konsekwentnemu przywiązaniu do tych wartości jesteśmy dziś wiodącą firmą rynku nieruchomości komercyjnych i liderem zrównoważonego budownictwa w Polsce. Nasze projekty zdobywają uznanie nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. W marcu 2017 roku Warsaw Spire, jako jedyny projekt z Polski, został wyróżniony tytułem „World’s Best Office Building”​ w konkursie MIPIM.

Współpraca

Adgar Poland

Adgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, przede wszystkim biurowych. To innowacyjna firma, która tworzy przyjazne koncepty biurowe, wspierające rozwój biznesu oraz integrację życia zawodowego i prywatnego. Spółka działa w Polsce od 1999 roku, a jej działalność koncentruje się na największym rynku biurowym w Polsce – w Warszawie. Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości w doskonałych lokalizacjach.

Adgar Poland jest właścicielem i zarządcą kompleksów biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 120 000 m.kw. Są one zlokalizowane w trzech warszawskich biznesowych dzielnicach: na Mokotowie – Adgar Plaza, Adgar Plaza One, Adgar Bit i Agdar Wave, na Ochocie – Adgar Park West oraz na Woli – Inchcape BMW Motor Polska.

Współpraca

Globalworth

Współpraca

HB Reavis

Współpraca

Avestus Real Estate

Współpraca

Deloitte

Współpraca

EPP Property Management

Współpraca

Chief Happiness Officer

Partner Medialny

ReNews.pl Nieruchomości

Partner Medialny

Tereny Inwestycyjne Info

Partner Medialny

Budnet.pl

Partner Medialny

kreatorzy.eu

Partner Medialny

Warsaw Business Journal

DOŁĄCZ DO NAS JESZCZE DZIŚ❗

Lub wypełnij formularz online:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

1 Dostawca technologii i usług 2 Przedstawiciel zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników*
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN
Rabat netto: 0 PLN + VAT za osobęRabat netto: 0 PLN + VAT

Wybierz konferencje lub warsztaty
Data
Kwota PLN netto
Rabat PLN netto*

*Rabat naliczany jest przy rezerwacji więcej niż jednego warsztatu, w kwocie 100 PLN netto za każde kolejne zajęcia

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

990 1090 Forum Rynku Nieruchomości – Asset & Property & Facility Management CENA PROMOCYJNA przy zgłoszeniu do 30.04.2020 CENA PROMOCYJNA przy zgłoszeniu od 30.04.2020
 • Koszt udziału jednej osoby w Forum:
 • do 30.04 – 990 zł netto od 30.04 – 1090 zł netto
 • Niższa cena obowiązuje do 15.02.2020 i warunkiem jej uzyskania jest dokonanie płatności nie później niż 15.02.2020.
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda, wieczorny koktajl.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

ZOBACZ CO DZIAŁO SIĘ NA POPRZEDNICH EDYCJACH

location

Lokalizacja: Marriott Warszawa Airport

Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Luksusowy 5 gwiazdkowy hotel Marriott położony jest w samym centrum Warszawy, naprzeciwko Dworca Centralnego PKP, 7 km od międzynarodowego lotniska Warszawa (WAW) im. Fryderyka Chopina.

Hotel Marriott w Warszawie 5 razy z rzędu otrzymał nagrodę Best Business Hotel in Eastern Europe przyznawaną przez brytyjski prestiżowy Business Traveler Magazine.

Hotel został laureatem nagrody Best Hotel of Poland 2005 oraz 2006.

Położony w centrum Warszawy hotel Marriott oferuje swoim gościom 518 stylowo zaaranżowanych i odnowionych pokoi gościnnych, w tym 95 apartamentów. W hotelu znajdują się 2 piętra Executive, podziemny parking dla gości hotelowych.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ ✉📱

ewelina.nowakowska@powermeetings.eu Forum Rynku Nieruchomości – Asset & Property & Facility Management

Jesteś zainteresowany FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Asset & Property & Facility & Management❓
Chcesz wiedzieć więcej?
Zostaw swoje dane, oddzwonię do Ciebie i razem sprawdzimy czy to wydarzenie jest dla Ciebie❗


Do usłyszenia, Ewelina Nowakowska, PM Forum
* pola wymagane