Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Forum Asset, Property & Facility Management, która odbędzie się w dniu 19 czerwca 2017 w Warsaw Spire, Plac Europejski, Warszawa.

Forum AM & FM & PM to pierwsza w Polsce, niepowtarzalna konferencja dla branży nieruchomości komercyjnych.

XI poprzednich edycji z pewnością potwierdziło prestiż wydarzenia, nadając mu tym samym rangę najważniejszej imprezy skupiającej największe opiniotwórcze autorytety z branży – dziś zapraszamy do udziału w edycji dwunastej.

Tematyka tegorocznego Forum:

 • Asset Management
 • Property Management
 • Facility Management

Wzorem ubiegłych lat części konferencyjnej będzie towarzyszyć część wystawiennicza, na której firmy zaprezentują swoje najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

XII Ogólnopolskiemu Forum tradycyjnie już towarzyszyć będzie uroczysta kolacja, która będzie doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi z branży oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Jak zwykle podczas kolacji wręczone zostaną nagrody Asset Manager, Property Manager, Facility Manager i Osobowość Roku – zapraszamy do udziału w tym prestiżowym konkursie – liczymy na Państwa zgłoszenia, rywalizację i emocje z tym związane.

Zapraszam do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu programu XII Ogólnopolskiego Forum AM & PM & FM 2017.

 

Do zobaczenia w czerwcu!
Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Aktualności

Łukasz Kwieciński

Pan Łukasz Kwieciński, Asset Manager w Skanska Property Poland potwierdził swoje wystąpienie w Panelu Asset Management.

Artur Wysocki

Pan Artur Wysocki Koordynator ds. zarządzania nieruchomościami w Skanska Property Poland potwierdził swoje wystąpienie w trakcie Forum.

Roman Kwiecień

Pan Roman Kwiecień, Country Facility Manager w HB Reavis Poland Sp. z o.o. wystąpi w Panelu Facility Managment.

Zmiana terminu i lokalizacji

XII Ogólnopolskie Forum Asset & Property & Facility Management – odbędzie się 19 czerwca 2017 w Warsaw Spire, Plac Europejski, Warszawa.  Serdecznie zapraszamy!!

Maja Biesiekierska

Maja Biesiekierska  MRICS, Head of Advisory and Asset Management, Prelios Real Estate Advisory Sp. z o.o. potwierdziła swoje wystąpienie w trakcie Forum.

Seweryna Afanasjew

Seweryna Afanasjew MRICS, CEE Real Estate and Facilities Head Liberty Global / UPC Polska, potwierdziała swoje wystąpienie w trakcie Forum.

Zobacz więcej

Program

19 czerwca 2017
8.30 - 9.30

Rejestracja uczestników

9.30 - 11.00

FACILITY MANAGEMENT

 

11.00 - 11.30

Przerwa kawowa

11.30 - 13.00

PROPERTY MANAGEMENT

13.00 - 14.00

Lunch

14.00 - 16.00

ASSET MANAGEMENT

19.00 - 22.00

GALA

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Małgorzata Kosińska

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska

Małgorzata Kosińska

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska

Małgorzata Kosińska pełni funkcję Prezesa organizacji REIT Polska zrzeszającej firmy i specjalistów z zakresu nieruchomości.

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu w jak najlepszej wierze wiedzy i doświadczenia jego członków– wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji.

Obecnie prowadzi również pracę jako niezależny konsultant dla czołowych firm związanych z rynkiem nieruchomości. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach zarządczych, w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w międzynarodowych oraz polskich firmach, do których należą Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A  Pirelli Pekao Real Estate, BPH TFI, BZWBK, DTC, Knight Frank, PwC. W firmach tych pełniła różne funkcje, w tym m.in. funkcję Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej uczestniczyła w wielu różnych projektach dotyczących nieruchomości komercyjnych oraz w prowadzeniu inwestycji na rynku mieszkaniowym. Prowadziła projekty w których odpowiedzialna była za porządkowanie wybranych aktywów i ich restrukturyzację, procesy inwestycyjne oraz due dilligence.  Między innymi podczas pracy w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A była odpowiedzialna za nadzór całości prac związanych z budową oraz wprowadzeniem na rynek zakończonej sukcesem deweloperskiej inwestycji Nowy Świat 2.0 oraz zarządzanie kompleksem budynków Nowy Świat 2.,  Centrum Bankowo Finansowe oraz Centrum Giełdowe. W BPH TFI powierzono jej stworzenie funduszu, opracowanie jego strategii i struktury,  prowadzenie transakcji zakupu, a następnie zarządzanie  jego aktywami na kwotę ok 300 mln euro. W BZ WBK odpowiadała za utworzenie działu zarządzania nieruchomościami i zarządzanie portfelem aktywów banku w tym zakresie wraz z procesem sprzedaży nieruchomości należących do Banku w różnych częściach Polski. W DTC (grupa Eastbridge) zarządzała portfelem nieruchomości położonych w całej Polsce o pow.  ok. 120 000 m2.  Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych SGH i Sheffield Hallam University.

Artur Wysocki

Koordynator ds. zarządzania nieruchomościami
Skanska Property Poland

Artur Wysocki

Koordynator ds. zarządzania nieruchomościami
Skanska Property Poland

 Artur Wysocki pełni funkcję koordynatora ds. zarządzania nieruchomościami w Skanska Property Poland. Jest odpowiedzialny za weryfikację oraz rekomendację rozwiązań projektowych w zakresie instalacji budynkowych.

Artur Wysocki posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży dewelopersko-budowlanej. Od 2006 roku współpracował ze Skanska jako konsultant zewnętrzny. Trzy lata później dołączył do zespołu zarządzającego nieruchomościami dostarczanymi przez spółkę. Obecnie do jego zadań należy m.in. wsparcie techniczne inwestycji, kontrola jakości i zawartości dokumentacji projektowej oraz prac budowlanych, współpraca z firmami z zakresu Facility Management, a także analiza kosztów eksploatacyjnych wybranych obiektów i wsparcie procesu certyfikacji środowiskowej.

 

Jest absolwentem inżynierii środowiskowej na Politechnice Warszawskiej.

Łukasz Kwieciński

Asset Manager
Skanska Property Poland

Łukasz Kwieciński

Asset Manager
Skanska Property Poland

Łukasz Kwieciński, menadżer ds. zarządzania wartością budynków / Asset Manager w Skanska Property Poland

Łukasz Kwieciński z branżą nieruchomości komercyjnych jest związany od 2006 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Knight Frank we Wrocławiu na stanowisku Junior Negotiator. Z ramienia wynajmujących zajmował się komercjalizacją budynków takich jak: Bema Plaza, Silver Forum czy Globis.

Do Skanska Property Poland dołączył w marcu 2008 roku, jako Leasing Negotiator. Pracował na rynkach wrocławskim i katowickim. Uczestniczył w komercjalizacji wszystkich projektów firmy w stolicy Dolnego Śląska, tj. Grunwaldzki Center, Green Towers, Green Day, a także w ich sprzedaży.

Od 2012, jako Regional Asset Coordinator (RAC), zajmował się wsparciem najemców po podpisaniu przez nich umowy najmu. Obszarem jego działalności był wówczas cały region południowy, czyli Wrocław, Kraków, Katowice i Łódź. Współpracował z wieloma renomowanymi najemcami, np. HSBC, Credit Suisse, HP, Deloitte, E&Y, PwC. Uczestniczył także w procesie sprzedaży budynków w tych miastach.

Od sierpnia 2014 Łukasz Kwieciński pełni funkcję Asset Managera i zarządza zespołami Asset i Facility Management, działającymi w skali całego kraju. Zadaniami nowego menedżera było ujednolicenie sposobu obsługi najemców i podniesienie jakości świadczonych usług w Skanska Property Poland oraz ich implementacja w Skanska Commercial Development Europe.

Roman Kwiecień

Country Facility Manager
HB Reavis Poland Sp. z o.o.

Roman Kwiecień

Country Facility Manager
HB Reavis Poland Sp. z o.o.

Pan Roman Kwiecień  Country Facility Manager w HB Reavis Poland Sp. z o.o. jest odpowiedzialny za:

 

 • Zarządzanie zespołem technicznym, rekrutacja pracowników, nadzór merytoryczny,
 • Zarzadzanie procesami FM i PM w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej obiektów komercyjnych (7 biurowców-200 tys. m2),
 • Udział merytoryczny ( w zakresie rozwiązań technicznych) przy projektowaniu nowych biurowców,
 • Podejmowanie kluczowych, biznesowych decyzji w zakresie FM i PM,
 • Kontrola budżetu FM i PM,
 • Negocjowanie umów serwisowych,
 • Kontrola firm zewnętrznych pod kątem prowadzenia dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
 • Wypracowanie standardów eksploatacyjnych obiektów technicznych,
 • Opracowanie i realizacja nowych, innowacyjnych projektów oraz wdrażanie funkcjonalności redukujących koszty i optymalizujących dotychczasowe rozwiązania,
 • Weryfikacja sprawozdawczości przekazywanej przez podwładnych,
 • Analiza zasadności kosztów oraz ich akceptacja.

Maja Biesiekierska MRICS

Head of Advisory and Asset Management
Prelios Real Estate Advisory Sp. z o.o.

Maja Biesiekierska MRICS

Head of Advisory and Asset Management
Prelios Real Estate Advisory Sp. z o.o.

Maja Biesiekierska dołączyła do zespołu Prelios w kwietniu 2015 roku. Jest odpowiedzilna za rozwój biznesu w zakresie doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, najmu powierzchni komercyjnych i zarządzania aktywami. Posiada dziewiętnastolenie doświadczenie zdobyte podczas pracy w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii, pracując dla takich firm jak Cushman& Wakefield, King Sturge, Hattfield Philips oraz Valad Property Group. Zarządzała aktywami o wartości ponad 0.5 miliarda euro (m.in. portfelami kredytów zagrożonych zabezpieczonych nieruchomościami w Polsce i Francji dla Lehman Brothers). Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors.

Joanna Iwanowska-Nielsen

Członek RN CEMAT A/S
Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen

Członek RN CEMAT A/S
Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C.

Z rynkiem nieruchomości związana od 15 lat. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.
Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości.

Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, członkiem WIREP

Wojciech Walania MRICS

Dyrektor Facilities Management
Olivia Business Centre

Wojciech Walania MRICS

Dyrektor Facilities Management
Olivia Business Centre

Wojciech Walania MRICS, CCIM, Dyrektor Facilities Management, Olivia Business Centre

Dyrektor Facilities Management w Olivia Business Centre największym projekcie biurowym w Polsce – docelowo projekt znacznie przekroczy pierwotnie zapowiadane 120.000 GLA.

Prezes Zarządu Olivia Serwis Sp. z o.o. – która w ramach Olivia Business Centre koordynuje i realizuje prace projektowe, budowlane i aranżacyjne. Spółka ta odpowiada również za obszar zarządzania i komercjalizacji projektu. Z projektem Olivia Business Centre związany od 2011 roku.

Członek Zarządu polskiego oddziału IFMA (International Facility Management Association)
Wcześniej pracował w instytucjach finansowych, a także kierował obszarami finansów i administracji w jednym z największych polskich portali internetowych – gdzie odpowiadał między innymi za obszary Property i Asset. Kierował też realizacją projektów inwestycyjnych – budowa nowoczesnych serwerowni, zaawansowane systemy zasilania gwarantowanego, studio telewizyjne, a także budowy i aranżacji obiektów biurowych.
Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości.

Jest członkiem RICS, posiada państwową licencję Zarządcy Nieruchomości oraz uprawnienia Audytora Wiodącego Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301) i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001).

Absolwent studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej w zakresie zarządzania nieruchomościami i bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej. Instruktor pierwszej pomocy.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów, a także entuzjasta biegania i zimowych kąpieli w morzu.

Seweryna Afanasjew MRICS

CEE RE and Facilities Head
Liberty Global/UPC Polska

Seweryna Afanasjew MRICS

CEE RE and Facilities Head
Liberty Global/UPC Polska

Partnerzy

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner

Współpraca

Współpraca

NOLTA Career Experts specjalizuje się w zakresie doradztwa personalnego połączonego z elementami coachingu i mentoringu.

NOLTA CE jest ekspertem od rynku nieruchomości – firmę tworzą osoby od lat związane z nieruchomościami oraz doradztwem transakcyjnym.

NOLTA CE działa w Polsce i wybranych krajach Europy Centralnej. Specjalizuje się w rekrutacji pracowników dla branż sektora nieruchomości oraz działów sprzedaży innych branż. Rekrutuje pracowników wyższego szczebla, managerów, specjalistów oraz pracowników zespołów wsparcia operacyjnego.

Wśród Klientów są zarówno pracodawcy, jak i pracownicy, a celem firmy jest optymalne dopasowanie ich wzajemnych oczekiwań i możliwości, w zależności od identyfikowanych potrzeb.

Współpraca

Współpraca

Prelios  Real Estate Advisory jest częścią wiodącej włoskiej grupy kapitałowej – Prelios – notowanej na włoskiej giełdzie papierów wartościowychod roku 2002, która od 30 lat zajmuje się zarządzaniem aktywami oraz świadczeniem kompleksowych usług związanych z obsługą nieruchomości  ( obecnie zarządza aktywami o łącznej wartości 5 mld euro we Włoszech, w Niemczech i w Polsce).

W Polsce Prelios Real Estate Advisory świadczy kompleksowe usługi związane z doradztwem inwestycyjnym, obrotem nieruchomościami komercyjnymi, komercjalizacją powierzchni biurowych oraz zarządzaniem aktywami (asset management).

Współpraca

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu w jak najlepszej wierze naszych członków, ich wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji.

Współpraca

Skanska jest jedną z wiodących światowych firm deweloperskich i budowlanych. Koncentruje się na wybranych rynkach rodzimych w Europie i Ameryce Północnej. Działalność Skanska wpisuje się w globalne trendy urbanizacyjne, demograficzne i energetyczne. Dodatkowo, dzięki koncentracji na zielonym budownictwie, etyce oraz bezpiecznym środowisku pracy i zdrowiu Skanska oferuje konkurencyjne rozwiązania dla najbardziej złożonych zadań. Model biznesowy Skanska pozwala na generowanie wartości dla interesariuszy dzięki doskonałej współpracy części wykonawczej i deweloperskiej Grupy. Skanska uczestniczy w najciekawszych przedsięwzięciach naszych czasów. Pracuje przy 10 000 projektach na dwóch kontynentach. Zatrudnia ponad 48 000 pracowników w 10 krajach w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Główna siedziba firmy mieści się w Sztokholmie, w Szwecji. Przychód Skanska w 2015 roku wyniósł 15,9 mld EUR, a zysk operacyjny 691 mln EUR. Spółka Skanska AB jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych NASDAQ Stockholm.

 Więcej można przeczytać na www.skanska.com/projects.

 W Polsce Grupa Skanska zatrudnia 8 tys. osób w 3 spółkach: Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Residential Development Poland. W 2015 roku Grupa Skanska została laureatem polskiej edycji prestiżowego konkursu Superbrands.

Patronat medialny

Patronat medialny

CIJ

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Serwis internetowy Tereny Inwestycyjne Info kierujemy do inwestorów, którzy szukają atrakcyjnych gruntów pod inwestycje, przedsiębiorców, samorządów i stref ekonomicznych, które dysponują terenami inwestycyjnymi.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info pełni rolę platformy komunikacyjnej. Użytkownicy mają tu dostęp do aktualnych wiadomości ze świata biznesu, terminarza najważniejszych konferencji, targów i seminariów, wywiadów z ludźmi polityki i biznesu, porad eksperckich a także ciekawych artykułów na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, ekoinwestycji czy realizowanych w Polsce projektów inwestycyjnych. Całości dopełnia galeria zdjęć dokumentujących istotne wydarzenia ze świata biznesu.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info zawiera najważniejsze informacje o regionach, specjalnych strefach ekonomicznych, dostępnych dla przedsiębiorców dotacjach unijnych, sposobach finansowania inwestycji oraz ulgach i przywilejach.

Funkcjonalnym narzędziem dla inwestorów i oferentów jest wyszukiwarka ogłoszeń – baza przeznaczonych na sprzedaż gruntów inwestycyjnych.

Patronat medialny

ReNews.pl jest portalem informacyjnym poświęconego rynkowi nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce,  w którym czytelnicy znajdą aktualne wiadomości, opinie i wypowiedzi ekspertów, raporty, informacje o inwestycjach, menedżerach, kontakty i oferty.

Portal należy do agencji informacyjnej QBusiness Media.

Zobacz więcej

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

Warunki uczestnictwa

 • Koszt udziału jednej osoby w Forum: 990 PLN netto
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda. Uczestnictwo w AM&PM&FM Awards 2017 w dniu 19.06.2017.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Poprzednie edycje

Partnerzy poprzedniej edycji

location

Lokalizacja

Warsaw Spire – 38 piętro

Plac Europejski, Warszawa

Warsaw Spire to idealne miejsce dla biznesu. Tętniący energią symbol nowoczesnej Warszawy. Wyjątkowe połączenie nowoczesnych technologii, komfortu pracy, dbałości o środowisko i stworzonej dla mieszkańców Warszawy przestrzeni publicznej. Musisz tu być.

 • Nowa przestrzeń miejska łącząca funkcje biurowe i publiczne
 • Nowoczesny plac dla mieszkańców Warszawy
 • Przyjazne środowisko pracy
 • Wyjątkowa architektura
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Certyfikat BREEAM na poziomie Excellent
 • Kompleks trzech budynków (łączna powierzchnia 100 000 m2)
 • Unikalny adres Plac Europejski

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży