Szanowni Państwo,

20 lat minęło… to myśl przewodnia kolejnego Forum Asset & Property & Facility Management, które odbędzie się 20 marca 2018 w Warsaw Spire na Placu Europejskim w Warszawie.

W trakcie tegorocznej edycji skupimy się jak zwykle na najważniejszych aspektach związanych z obsługą nieruchomości. Zważywszy, iż od 20 już lat mamy okazję być czynnymi uczestnikami rynku nieruchomości komercyjnych, chcielibyśmy, aby to spotkanie stanowiło swego rodzaju podsumowanie ostatniego 20-lecia oraz dyskusję nad kierunkami dalszego rozwoju.

W tym roku, nietypowo, podzieliliśmy zakres merytoryczny na 3 części:

 • Rynek wg dostawców usług
 • Rynek wg najemców
 • Rynek wg właścicieli nieruchomości

Sukces dotychczasowych edycji pokazał, że trafnie formułowaliśmy zagadnienia i tezy dyskutowane podczas konferencji, nadając tym samym naszemu Forum rangę jednej z najważniejszych imprez, skupiającej największe opiniotwórcze autorytety z branży.

Forum Asset & Property & Facility Management tradycyjnie już towarzyszyć będzie bankiet, który będzie doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi z branży oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Zapraszam udziału oraz promocji Państwa firmy podczas Forum.

Do zobaczenia w marcu!

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Aktualności

Artur Apostoł

Miło nam poinformować, że Pan Artur Apostoł, Head of Real Estate Operations, Griffin Premium RE wystąpi w panelu „Rynek wg właścicieli nieruchomości” podczas Forum AM&PM&FM .

Apleona HSG Partnerem Forum

Miło nam poinformować, że firma Apleona HSG została Partnerem Forum AM&PM&FM. Apleona HSG świadczy kompleksowe usługi zintegrowanego Facility Management. Firma wspiera technicznie i infrastrukturalnie obiekty biurowe,…

Jan Woźniak

Pan Jan Woźniak – Dyrektor Zarządzający Grupą ENGIE Polska, przedstawi propozycje rozwiązań Grupy ENGIE dla sektora nieruchomości.

ENGIE Services Partnerem Forum

Miło nam poinformować, że firma ENGIE Services została Partnerem Forum AM&PM&FM. ENGIE Services jest wiodącym partnerem w sektorze usług Facility Management. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu…

FM Solutions weźmie udział w charakterze wystawcy na Forum AM&PM&FM.

Misją FM Solutions jest wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i…

Małgorzata Kosińska

Pani Małgorzata Kosińska, Prezes Stowarzyszenia REIT Polska wystąpi w trakcie Forum. Panie Małgorzata omówi nowe możliwości inwestowania w fundusze typu REIT.

Zobacz więcej

Program

20 marzec 2018
8.30 - 9.30

Rejestracja uczestników

9.30 - 11.00

Rynek wg dostawców usług

– wielkość rynku zamawiającego i rynku dostawców

– zakres usług i ich podział

– wymagania względem dostawców i zmiana oczekiwań

 

11.00 - 11.30

Przerwa kawowa

11.30 - 13.00

Rynek wg najemców i wynajmujących

– sukces najemców to sukces dewelopera

– wymagania względem właścicieli nieruchomości

– wymagania względem firm obsługujących nieruchomości

– komfort pracy i well-being – wpływ właściciela i dostawcy usług

– na co dziś stawiają najemcy – oczekiwania i priorytety

 

13.00 - 14.00

Lunch

14.00 - 16.00

Rynek wg właścicieli nieruchomości

– struktura właścicielska

– zakres usług in house

– zakres usług outsourcingowych

– wymagania względem dostawców usług AM, PM, FM

– uwarunkowania w jakich funkcjonują właściciele

 

16:00 - 20:00

Koktajl

 

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Artur Apostoł

Head of Real Estate Operations
Griffin Premium RE

Artur Apostoł

Head of Real Estate Operations
Griffin Premium RE

Artur Lis

‎Asset Manager
‎Tristan Capital Partners

Artur Lis

‎Asset Manager
‎Tristan Capital Partners

Iwona Wdowczyk

Manager Biura
Cargill Poland

Iwona Wdowczyk

Manager Biura
Cargill Poland

Od 2001 r. zarządza warszawskim biurem firmy Cargill Poland (2500 m2, 200 pracowników). W tym czasie wielokrotnie nadzorowała proces zmiany biura, odpowiadała za wybór nowej siedziby, negocjacje lub renegocjacje umów najmu, a potem aranżacje nowych powierzchni biurowych. W ramach swoich codziennych obowiązków zarządza zespołem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie głównej siedziby firmy Cargill w Polsce, współpracuje z Zarządcą budynku oraz wieloma firmami, świadczącymi usługi w obszarze administracyjno-biurowym.

Marcin Piątkowski

Leasing Director
TORUS

Marcin Piątkowski

Leasing Director
TORUS

5Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu inwestycji i ich bezpośredniej obsłudze. Dysponuje szeroką wiedzą na temat prowadzenia inwestycji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Zajmował się bezpośrednio lub nadzorował przygotowanie wielu kompleksowych ofert inwestycyjnych, studiów lokalizacyjnych i studiów wykonalności. Współtwórca inicjatywy Invest in Pomerania, która dwukrotnie została uznana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu za najlepszą instytucję wspierającą inwestorów. W chwili obecnej zarządza zespołem odpowiedzialnym za komercjalizację przestrzeni biurowych w Parku Biurowym Alchemia w Gdańsku.

Agnieszka Nowak

Managing Director of Galeria Północna
GTC

Agnieszka Nowak

Managing Director of Galeria Północna
GTC

Witold Breś

Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami
Peakside Polonia Management

Witold Breś

Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami
Peakside Polonia Management

Jan Woźniak

Dyrektor Zarządzający
Grupa ENGIE Polska

Jan Woźniak

Dyrektor Zarządzający
Grupa ENGIE Polska

Jan Woźniak – Dyrektor Zarządzający Grupą ENGIE Polska, obecnej na rynku polskim od ponad 20 lat.

ENGIE wytwarza energię elektryczną w czterech elektrowniach wiatrowych, produkuje i dystrybuuje ciepło do tysięcy odbiorców w północnej Polsce, zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej, świadczy usługi efektywności energetycznej, usługi technicznej obsługi obiektów oraz wykonawstwa infrastruktury technicznej obiektów.  Realizuje także projekty w formule PPP z zakresu budownictwa kubaturowego, efektywności energetycznej oraz eco mobilności .

Jan Woźniak jest doktorem nauk technicznych, doświadczenie zdobywał w instytucjach finansowych, firmach konsultingowych, ośrodkach badawczych. Z Grupą ENGIE związany jest od ponad 16 lat.

Hobby to udział w maratonach MTB.

Małgorzata Kosińska

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska

Małgorzata Kosińska

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska

Małgorzata Kosińska pełni funkcję Prezesa organizacji REIT Polska zrzeszającej firmy i specjalistów z zakresu nieruchomości.

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu w jak najlepszej wierze wiedzy i doświadczenia jego członków– wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji.

Obecnie prowadzi również pracę jako niezależny konsultant dla czołowych firm związanych z rynkiem nieruchomości. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach zarządczych, w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w międzynarodowych oraz polskich firmach, do których należą Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A  Pirelli Pekao Real Estate, BPH TFI, BZWBK, DTC, Knight Frank, PwC. W firmach tych pełniła różne funkcje, w tym m.in. funkcję Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej uczestniczyła w wielu różnych projektach dotyczących nieruchomości komercyjnych oraz w prowadzeniu inwestycji na rynku mieszkaniowym. Prowadziła projekty w których odpowiedzialna była za porządkowanie wybranych aktywów i ich restrukturyzację, procesy inwestycyjne oraz due dilligence.  Między innymi podczas pracy w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A była odpowiedzialna za nadzór całości prac związanych z budową oraz wprowadzeniem na rynek zakończonej sukcesem deweloperskiej inwestycji Nowy Świat 2.0 oraz zarządzanie kompleksem budynków Nowy Świat 2.,  Centrum Bankowo Finansowe oraz Centrum Giełdowe. W BPH TFI powierzono jej stworzenie funduszu, opracowanie jego strategii i struktury,  prowadzenie transakcji zakupu, a następnie zarządzanie  jego aktywami na kwotę ok 300 mln euro. W BZ WBK odpowiadała za utworzenie działu zarządzania nieruchomościami i zarządzanie portfelem aktywów banku w tym zakresie wraz z procesem sprzedaży nieruchomości należących do Banku w różnych częściach Polski. W DTC (grupa Eastbridge) zarządzała portfelem nieruchomości położonych w całej Polsce o pow.  ok. 120 000 m2.  Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych SGH i Sheffield Hallam University.

Joanna Iwanowska-Nielsen

Członek RN CEMAT A/S
Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen

Członek RN CEMAT A/S
Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C.

Z rynkiem nieruchomości związana od 15 lat. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.
Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości.

Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, członkiem WIREP

Wojciech Walania MRICS

Dyrektor Facilities Management
Olivia Business Centre

Wojciech Walania MRICS

Dyrektor Facilities Management
Olivia Business Centre

Wojciech Walania MRICS, CCIM, Dyrektor Facilities Management, Olivia Business Centre

Dyrektor Facilities Management w Olivia Business Centre największym projekcie biurowym w Polsce – docelowo projekt znacznie przekroczy pierwotnie zapowiadane 120.000 GLA.

Prezes Zarządu Olivia Serwis Sp. z o.o. – która w ramach Olivia Business Centre koordynuje i realizuje prace projektowe, budowlane i aranżacyjne. Spółka ta odpowiada również za obszar zarządzania i komercjalizacji projektu. Z projektem Olivia Business Centre związany od 2011 roku.

Członek Zarządu polskiego oddziału IFMA (International Facility Management Association)
Wcześniej pracował w instytucjach finansowych, a także kierował obszarami finansów i administracji w jednym z największych polskich portali internetowych – gdzie odpowiadał między innymi za obszary Property i Asset. Kierował też realizacją projektów inwestycyjnych – budowa nowoczesnych serwerowni, zaawansowane systemy zasilania gwarantowanego, studio telewizyjne, a także budowy i aranżacji obiektów biurowych.
Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości.

Jest członkiem RICS, posiada państwową licencję Zarządcy Nieruchomości oraz uprawnienia Audytora Wiodącego Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301) i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001).

Absolwent studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej w zakresie zarządzania nieruchomościami i bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej. Instruktor pierwszej pomocy.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów, a także entuzjasta biegania i zimowych kąpieli w morzu.

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Partnerzy

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner

 • 20 lat na rynku usług Facility Management
 • Obszar działalności – cała Polska
 • Obsługiwane sektory rynku: Budynki Biurowe, Centra Handlowe, Obiekty Przemysłowe i Logistyczne, Centra Danych, Uczelnie Wyższe, Obiekty Naukowo-Dydaktyczne, Szpitale, Szkoły
  i inne, Partnerstwo Publiczno – Prywatne
 • Ponad 380 pracowników w usługach
 • ISO: 9001, 14001, 18001, EMAS PL 2.14-007-79
 • Stała stabilność finansowa
 • Ponad 100 obsługiwanych Klientów
 • Ponad 2 000 000 m2 obsługiwanych powierzchni

ENGIE Services jest wiodącym partnerem w sektorze usług Facility Management Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi posiadamy umiejętność świeżego spojrzenia na dzisiejsze wyzwania i dostosowania naszej organizacji do potrzeb naszych Klientów. Wykorzystując nasze zasoby, wiedzę i umiejętności, mamy na celu wspieranie podnoszenia bezpieczeństwa, rozwoju i sprawnego funkcjonowania organizacji naszych Klientów i Społeczności, którym służymy. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania obejmujące usługi dla obiektów oraz efektywność energetyczną poprzez strategię opartą na innowacjach i nowych technologiach cyfrowych.

Partner

Apleona HSG świadczy kompleksowe usługi zintegrowanego Facility Management. Firma wspiera technicznie i infrastrukturalnie obiekty biurowe, przemysłowe, logistyczne, centra handlowe i inne na terenie całego kraju. Apleona HSG obsługuje obiekty certyfikowane wg LEED oraz BREAM, jak również zapewnia usługi dodatkowe wspomagające procesy produkcji i zarządzania: construction management, programy do zarządzania energią, bezpieczeństwem pracy oraz CAFM. Firma posiada certyfikaty ISO 9001, 14001, 18001.

Wystawca

Misją FM Solutions jest wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych.

Oferowane przez FM Solutions usługi mają charakter kompleksowy. Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy instalacje budowlane w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Kompleksowo realizujemy instalacje klimatyzacji, wentylacji, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, niskoprądowe, elektroinstalacje, automatyki budynkowej a także telewizji przemysłowej. Ponadto wykonujemy usługi związane z utrzymaniem czystości w budynkach oraz w ich otoczeniu a także przeglądy budowlane. Szereg usług które proponujemy naszym klientom stanowi kompleksową ofertę obsługi technicznej nieruchomości.

Współpraca

GTC

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Współpraca

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu w jak najlepszej wierze naszych członków, ich wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji.

Współpraca

Współpraca

Współpraca

NOLTA Career Experts specjalizuje się w zakresie doradztwa personalnego połączonego z elementami coachingu i mentoringu.

NOLTA CE jest ekspertem od rynku nieruchomości – firmę tworzą osoby od lat związane z nieruchomościami oraz doradztwem transakcyjnym.

NOLTA CE działa w Polsce i wybranych krajach Europy Centralnej. Specjalizuje się w rekrutacji pracowników dla branż sektora nieruchomości oraz działów sprzedaży innych branż. Rekrutuje pracowników wyższego szczebla, managerów, specjalistów oraz pracowników zespołów wsparcia operacyjnego.

Wśród Klientów są zarówno pracodawcy, jak i pracownicy, a celem firmy jest optymalne dopasowanie ich wzajemnych oczekiwań i możliwości, w zależności od identyfikowanych potrzeb.

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Serwis internetowy Tereny Inwestycyjne Info kierujemy do inwestorów, którzy szukają atrakcyjnych gruntów pod inwestycje, przedsiębiorców, samorządów i stref ekonomicznych, które dysponują terenami inwestycyjnymi.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info pełni rolę platformy komunikacyjnej. Użytkownicy mają tu dostęp do aktualnych wiadomości ze świata biznesu, terminarza najważniejszych konferencji, targów i seminariów, wywiadów z ludźmi polityki i biznesu, porad eksperckich a także ciekawych artykułów na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, ekoinwestycji czy realizowanych w Polsce projektów inwestycyjnych. Całości dopełnia galeria zdjęć dokumentujących istotne wydarzenia ze świata biznesu.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info zawiera najważniejsze informacje o regionach, specjalnych strefach ekonomicznych, dostępnych dla przedsiębiorców dotacjach unijnych, sposobach finansowania inwestycji oraz ulgach i przywilejach.

Funkcjonalnym narzędziem dla inwestorów i oferentów jest wyszukiwarka ogłoszeń – baza przeznaczonych na sprzedaż gruntów inwestycyjnych.

Patronat medialny

Patronat medialny

WBJ

Zobacz więcej

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

990
 • Koszt udziału jednej osoby w Forum: 990 PLN netto
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda. Uczestnictwo w koktajlu AM&PM&FM 2018 w dniu 20.03.2018.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Poprzednie edycje

Partnerzy poprzedniej edycji

location

Lokalizacja

Warsaw Spire – 38 piętro

Plac Europejski, Warszawa

Warsaw Spire to idealne miejsce dla biznesu. Tętniący energią symbol nowoczesnej Warszawy. Wyjątkowe połączenie nowoczesnych technologii, komfortu pracy, dbałości o środowisko i stworzonej dla mieszkańców Warszawy przestrzeni publicznej. Musisz tu być.

 • Nowa przestrzeń miejska łącząca funkcje biurowe i publiczne
 • Nowoczesny plac dla mieszkańców Warszawy
 • Przyjazne środowisko pracy
 • Wyjątkowa architektura
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Certyfikat BREEAM na poziomie Excellent
 • Kompleks trzech budynków (łączna powierzchnia 100 000 m2)
 • Unikalny adres Plac Europejski

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży