Agrex-Eco ponownie zaangażowane w Forum Biomasy powermeetings.eu!

Mamy przyjemność poinformować, iż po raz kolejny wystąpienie w trakcie wiosennego Forum Biomasy i Czystej Energii w Mielcu potwierdził przedstawiciel firmy Agrex-Eco. Pan Michał Kaźmierczak, Specjalista ds. Kluczowych Klientów jest ekspertem w dziedzinie technologii i maszyn do biomasy produkcji firmy Komptech (Austria) oraz TS Industrie (Francja/Niemcy) na terenie Polski. Jest również wieloletnim działaczem na runku biomasy drzewnej, uczestnik w obrocie surowcem na cele energetyczne pomiędzy producentami i dostawcami do polskich elektrowni i elektrociepłowni.

Spółka Agrex-Eco jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami.

Oferujemy maszyny i technologie renomowanych, zagranicznych firm: KOMPTECH, Matthiessen, TS Industrie, Macpresse, PTF Haeusser, Andritz Mewa, Binder+Co, Trennso-Technik i Eriez Magnetics Europe​.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne do zagospodarowania odpadów w Twoim zakładzie. Oferujemy linie technologiczne do produkcji paliwa RDF i z biomasy, do utylizacji odpadów ściekowych, do fermentacji mokrej, maszyny stacjonarne i mobilne do przetwarzania odpadów i zagospodarowania wysypisk śmieci oraz kompostownie otwarte.

Zapewniamy również bezpłatne konsultacje, wysokiej jakości serwis, zaopatrzenie w części zamienne, bezpłatne szkolenia techniczne, instrukcje obsługi w jęz. polskim oraz znak zgodności CE.

 

Więcej informacji na temat Forum Biomasy pod tym linkiem: https://powermeetings.eu/konferencja/forum-biomasy/

Zobacz również:

Taryfy dla ciepła w praktyce czerwiec 2021

Zmiany na rynku energii elektrycznej 2021

Aukcje OZE 2021

Obliczanie emisji GHG paliw biomasowych maj 2021

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu