Wojciech Walania

Ciągły rozwój to jeden z tych elementów na które Wojtek kładzie największy nacisk. Stawia sobie kolejne cele. Realizuje je z dużą determinacją i zaangażowaniem.

Zawodowo związany ze znanym inwestorem i deweloperem inwestującym na terenie Gdańska. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, będąc zaangażowanym na wszystkich etapach cyklu inwestycyjnego – od fazy rozwoju projektu, jego realizacji, przez komercjalizację, a kończąc na zarządzaniu portfelem nieruchomości.

Prywatnie również inwestuje w nieruchomości – mieszkania na wynajem – między innymi w tym temacie prowadzi blog: wojtekwalania.com

Prowadzi wykłady w wielu tematach, od inwestowania przez finansowanie po zarządzanie nieruchomościami oraz w obszarach związanych z rozwojem, inspiracją, zarządzaniem stresem Zjedz Swój Strach. W wolnych chwilach zmaga się z grawitacją na dwa sposoby: wyskakuje z samolotów i dźwiga ciężary w trójboju siłowym zdobywając między innymi tytuł Mistrza Polski XPC.

Zobacz również:

Przewodnika CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy

Zostań Menadżerem Szczęścia – niższa cena udziału do 19.02

MASZ POTENCJAŁ, MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ.

Zostań CHO – czy te warsztaty są dla Ciebie?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu