Technologie dla Centrum Handlowego

Wraz z postępem technologicznym i coraz większym tempem przepływu informacji wszyscy szukamy nowych form promocji, nowego sposobu dotarcia do naszych klientów, wywołania imulsu i wsparcia ich zakupowego procesu decyzyjnego.

Podobnie dzieje się na rynku centrów handlowych – chcąc zapewnić najemcom zainteresowanie i aktywność zakupową ich klientów – właściciele są otwarci na zmiany oraz wprowadzanie coraz to nowych urządzeń i systemów. Ważny jest bowiem każdy sposób dotarcia i komunikacji z klientem, jak również przyzwyczajenie klienta do marki.

  • Czy marketing geolokalizacyjny ma sens w CH?
  • Augmented Reality w handlu – kolejny etap mobilnego klienta?
  • Czym jest user’s experience, a w zasadzie user’s path w przypadku klientów CH?

O nowych technologiach w służbie marketingu CH będziemy rozmawiali z Panią Urszulą Porębską, Dyrektor Marketingu w METRO PROPERTIES podczas Forum Technologii w Zarządzaniu Nieruchomościami, 4 czerwca 2019 w Warsaw Spire w Warszawie. Zapraszamy.

Zobacz również:

Co to jest Audyt Efektywności Energetycznej i Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa?

Jakich cen energii się spodziewać?

9.11.2020 rusza nabór na dofinansowanie budowy instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu

Anna Rozkosz podczas konferencji o Energii Elektrycznej

Więcej informacji

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu