Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cieszącego się dużym zainteresowaniem seminarium:

 

MAGAZYNY ENERGII

– usługi regulacyjne, rynek mocy, OZE, proces inwestycyjny

6 czerwca 2023 I Warszawa & online

 

Lokalizacja 📱💻🖥? Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w Warszawie oraz online, zatem można wziąć udział z każdego dowolnego miejsca na świecie 📍, w którym mają Państwo dostęp do internetu 🌍

Zapraszam do udziału! Szczegóły poniżej ⤵⤵⤵

Renata Kalużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Prowadzący

Katarzyna Szwed-Lipińska

Katarzyna Szwed-Lipińska

Radca Prawny
Ekspert ds. systemów wsparcia
Wieloletni pracownik URE

Katarzyna Szwed-Lipińska

Katarzyna Szwed-Lipińska

Radca Prawny
Ekspert ds. systemów wsparcia
Wieloletni pracownik URE

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny, specjalista z zakresu prawa handlowego, wieloletni pracownik Urzędu Regulacji Energetyki.

Wiodący ekspert do spraw systemów wsparcia odnawialnych źródeł energii. Aktywny uczestnik szeregu prac legislacyjnych związanych z regulacją rynków energii.

Sara Radzicka-Tolwaj

Sara Radzicka-Tolwaj

Senior Associate w praktyce Energy & Utilities kancelarii Bird & Bird.

Sara Radzicka-Tolwaj

Sara Radzicka-Tolwaj

Senior Associate w praktyce Energy & Utilities kancelarii Bird & Bird.

Od 2016 roku doradza podmiotom z sektora energetyki i gazownictwa w kwestiach regulacyjnych. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie energetycznym.

Ma doświadczenie w prowadzeniu projektów wymagających złożonej analizy, w tym z obszaru rynku mocy, unbundlingu, odnawialnych źródeł energii oraz prawa unijnego.

Doradza na rzecz podmiotów zajmujących się dystrybucją energii elektrycznej m.in. w zakresie wydawania warunków przyłączenia, wypełniania obowiązków ustawowych przez OSD oraz obowiązków sprawozdawczych wobec Prezesa URE.

Bierze czynny udział w sporządzaniu i opiniowaniu umów dla podmiotów z branży elektroenergetycznej i gazowej. Przygotowuje m.in. propozycje zmian legislacyjnych dla największych spółek elektroenergetycznych w kraju. Przeprowadza badania due diligence projektów fotowoltaicznych i wiatrowych. Wspiera podmioty zainteresowane wejściem na rynek magazynowania energii czy wytwarzania biometanu.

Klienci cenią sobie jej pragmatyczne podejście do proponowanych rozwiązań, które uwzględnia zarówno specyfikę ich biznesu, jak również branży, w której działają.

Wojciech Korga

Wojciech Korga

Senior Associate w praktyce Energy & Utilities kancelarii Bird & Bird

Wojciech Korga

Wojciech Korga

Senior Associate w praktyce Energy & Utilities kancelarii Bird & Bird

Doradza klientom od 2013 roku. Jest radcą prawnym z ponad ośmioletnim doświadczeniem w obsłudze firm z branży energetycznej, w tym jednej z największych spółek energetycznych w Polsce oraz naczelnego organu administracji publicznej.

Specjalizuje się w doradztwie prawno-regulacyjnym z obszarów prawa energetycznego, handlu i dystrybucji energii elektrycznej, tworzenia i utrzymywania zapasów obowiązkowych paliw ciekłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia prawnego przy realizacji liniowych inwestycji elektroenergetycznych o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego. Brał udział w tworzeniu aktów prawnych kształtujących prawa i obowiązki przedsiębiorców z branży energetycznej i paliwowej.

Zajmował się analizą środowiska prawnego w zakresie praw przedsiębiorców paliwowych w kontekście prowadzonych w oparciu o przepisy Traktatu Karty Energetycznej postępowań arbitrażowych.

Partnerzy

Współorganizator

Industry-Events.eu

Współorganizator

powermeetings.eu

Partner Merytoryczny

Bird & Bird

Bird & Bird jest międzynarodową kancelarią prawną posiadającą 30 biur w 21 krajach świata. Polskie biuro Bird & Bird reprezentuje blisko 100 prawników o szerokim zakresie specjalizacji, obejmującym m.in.: prawo energetyczne, nieruchomości, fuzje i przejęcia, venture capital, prawo handlowe, prawo bankowe i ubezpieczeń prawo nowych technologii, prawo pracy, prawo własność intelektualną i znaki towarowe, postępowania sądowe i arbitrażowe czy ochrony konkurencji. Nasze doświadczenie doceniają klienci, jak i prestiżowe rankingi takie jak Chambers Europe, Legal 500 czy IFLR1000. Pracujemy dla spółek z wielu sektorów gospodarki, w tym branży energetycznej, nieruchomościowej czy finansowej. Doradzamy w zakresie corporate governance i compliance, nowych regulacji, w tym RODO, MIFID II i PSD2, przeprowadzamy audyty dokumentów korporacyjnych i przetwarzania danych, doradzamy w zakresie best practice dla zarządów i rad nadzorczych.

location

Seminarium odbędzie się hybrydwow:

stacjonarnie w Warszawie

oraz 

@online

Pytania❓ Zapraszamy do kontaktu

Co jeszcze organizujemy ❓

jolanta.szczepaniak@powermeetings.eu Magazyny energii – czerwiec 2023

Jesteś zainteresowany tematem magazynów energii❓
Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji❓

Zostaw swoje namiary, oddzwonię i razem sprawdzimy czy to wydarzenie jest dla Ciebie ❗

Do usłyszenia, Jola Szczepaniak, powermeetings.eu
    * pola wymagane