Świetna robota Chief Happiness Officerowie ❗❗❗

Świetna robota Chief Happiness Officerowie, Managerowie ds. Szczęścia w Pracy, Happiness Ambassadorowie, Mood Managerowie i wszyscy ci z Was, którzy dbacie o szczęście w pracy w Waszych organizacjach.

2020 to będzie Wasz rok ‼️

Niezależnie od stanowiska i umocowania w firmie – każdy może mieć wpływ na pozytywną atmosferę w pracy – wystarczy chcieć, mieć ku temu predyspozycje, trochę siły przebicia i … działać!

Od półtora roku promujemy temat szczęścia w pracy i wspieramy / szkolimy managerów w tym zakresie i widząc, że stanowisko Happiness Managera pojawia się 'znikąd’ na 7 ❗️ miejscu wśród najbardziej poszukiwanych zawodów w 2020 roku – nasze serca rosną.

Cieszymy się i rośniemy w swoich własnych oczach wiedząc, ile pracy i wysiłku wkładamy w naszą pracę, w to co robimy, co publikujemy, w szkolenia, konferencje i warsztaty otwarte i zamknięte które dla Was organizujemy.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie, lajki, komentarze i wiadomości, a są ich tysiące ❗️ – dodają nam skrzydeł i powodują, że w tym roku będziemy działać ze zdwojoną siłą, promować temat szczęścia w pracy, szkolić, edukować – zrobimy wszystko co w naszej mowy, aby znaczenie i rola Dyrektorów ds. Szczęścia oraz potrzeba budowania szczęśliwej kultury w pracy rosła.

Chcąc stworzyć dla Was miejsce do wymiany doświadczeń – już dziś zapowiadamy spotkanie w gronie 1000 osób podczas tegorocznej edycji International Happiness At Work Summit – wkrótce więcej szczegółów 🤫🤞🤩

A jako challenge ❗️ – dla Was i dla nas: spotkajmy się w tym rankingu w 2021 roku na co najmniej 3 miejscu 🌞👍💥 – czyli kaizen kaizen kaizen jak mówi mój Mentor Jakub B. Bączek

Zobacz również:

Przewodnik CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy

Zostań Menadżerem Szczęścia – niższa cena udziału do 19.02

MASZ POTENCJAŁ, MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ.

Zostań CHO – czy te warsztaty są dla Ciebie?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

powermeetings.eu
Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

kom.: +48 603 386 917

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu