PEWNOŚĆ SIEBIE  – temat rzeka, niejedną książkę na ten temat napisano..

PEWNOŚĆ SIEBIE 💪 – temat rzeka, niejedną książkę na ten temat napisano. Czy zawsze byłam pewna siebie? Zdarzało się… Kiedy? Kiedy miałam dobry dzień, wspierających ludzi dookoła i ciekawe zadanie / wyzwanie w pracy lub w domu. A w innych momentach? Osiągnięcie pewności siebie zawsze był to dla mnie proces i ciężka praca nad sobą i swoim krytykiem wewnętrznym.

Jak to wygląda dziś? Mam piękną misję: promowanie koncepcji #SzczęścieWPracy. Mam wspaniałych współpracowników 🔥 Dorota Wierzbicka-Kot Jola Szczepaniak Ewelina Nowakowska oraz bliskich ❤️, którzy wspierają mnie w tym działaniu. Ponad 3500 osób 🔥 wspierających mnie swoimi pozytywnymi komentarzami na Messengerze oraz na poczcie LinkedIn. Kolejne setki komentujących i lajkujących posty dotyczące szczęścia w pracy ☀️

Niezwykłym wsparciem stali się dla mnie Jakub B. Bączek 🔥 Aneta Moniuszko ❤️ i Daniel Janik 💪 A dziś, podczas Akademii Trenerów MentalnycTomasz P. Misztal OBUDZIŁ WE MNIE OLBRZYMA!

1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ OSÓB podczas International Happiness at Work Summit and Fair – możliwe

Zobacz również:

Przewodnika CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy

Zostań Menadżerem Szczęścia – niższa cena udziału do 19.02

MASZ POTENCJAŁ, MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ.

Zostań CHO – czy te warsztaty są dla Ciebie?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu