Piątek 15 listopada dniem chwalenia i przyjmowania komplementów Komplementy… Jak często ich przyjmowanie przychodzi nam z trudem, a jak łatwo akceptujemy słowa krytyki?

Piątek 15 listopada dniem chwalenia i przyjmowania komplementów 😊Komplementy… Jak często ich przyjmowanie przychodzi nam z trudem, a jak łatwo akceptujemy słowa krytyki? Czasami jedna krytyczna uwaga potrafi zniwelować dziesiątki pozytywnych. A jak często komplementujemy innych? Tak po prostu, bezinteresownie? Skoro zrobiliśmy coś dobrze i mamy dobry feedback od kolegów z pracy, znajomych, rodziny – przyjmijmy komplement, zaakceptujmy pochwałę, podziękujmy z uśmiechem, znajdźmy także powód do pochwalenia osoby komplementującej nas. Mamy piątek – może warto zacząć właśnie dziś? Wchodząc do firmy znajdźmy powód do powiedzenia napotkanym kolegom w pracy czegoś miłego i… trochę bardziej osobistego, niż ‘ładna dziś pogoda’ 😊. Drobny gest, a z pewnością od rana wpłynie na dobrą atmosferę w pracy. BTW – od takich drobnych czynności, miłych gestów, pochwał warto zaczynać każdy dzień jeżeli myślisz o wprowadzaniu w Twojej organizacji idei Szczęście w Pracy.

Miłego dnia!

Zobacz również:

Dzień Pracownika Służby Zdrowia – Brawa Dla Was! Cała Polska dziękuje pracownikom służby zdrowia za ich walkę o nasze życie – 7 kwietnia 2020 o godzinie 13.00

Nasz świat zmienił się nagle, nagle zmieniły się realia pracy i życia osobistego…

Dużo szczęścia mają dziś ci z nas, którzy mogą pracować poza swoim miejscem pracy…

Kochani, dziś 17 lutego, a oto obiecana wraz z Jakub B. Bączek niespodzianka 

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu