Adam Szydłowski, Dyrektor Techniczny z Turner & Townsend potwierdził swoje wystąpienie podczas Forum.

Adam Szydłowski, Dyrektor Techniczny z Turner & Townsend przedstawi prezentację nt.  „Osiąganie pewności kosztów a zastosowanie innowacyjnych technologii”.

Adam Szydłowski jest Dyrektorem Technicznym Turner & Townsend z ponad czternastoletnim doświadczeniem w branży nieruchomości na polskim rynku. Z Turner & Townsend związany jest od 2011 roku.

W trakcie swojej kariery zaangażowany był w realizację licznych obiektów biurowych, w tym dedykowanej przestrzeni biurowej dla kluczowych najemców, obiektów handlowych, przemysłowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju.

Adam jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i posiada dyplom Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Turner & Townsend jest niezależną profesjonalną firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu programami, zarządzaniu projektami, zarządzaniu kosztami i usługach konsultingowych w sektorach nieruchomości, surowców naturalnych i infrastruktury.

Zobacz również:

Czas start!Ruszył proces nominacji w CIJ Awards Poland 2018.

Pan Rafał Szymański z Torus wystąpi podczas Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Pan Maciej Zacharewicz z Neinver wystąpi podczas Forum Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Pan Bartłomiej Morawski z Sabur wystąpi podczas Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu