Nuvalu otwiera nowy dział

Nuvalu Polska, największa krajowa firma doradzająca na rynku nieruchomości komercyjnych, uruchomiła dział zajmujący się obiektami logistycznymi i przemysłowymi. Za rozwój firmy w tym obszarze będzie odpowiedzialny Szymon Gasparski.

– Rynek nieruchomości magazynowych nieustannie się rozwija, chcemy być na nim obecni. Oczekują tego nasi klienci. Zaprosiliśmy do współpracy Szymona, który jest ekspertem w branży, liczymy na jego wiedzę i doświadczenie. Ostatni rok był dla nas przełomowy – otworzyliśmy nowy dział Retail & Investment oraz nowe biuro regionalne w Gdańsku. Idziemy konsekwentnie do przodu – mówi Łukasz Wasilewski, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

Szymon Gasparski pracuje w branży nieruchomości logistycznych i przemysłowych od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w Colliers International, gdzie zajmował się transakcjami na rynku magazynowym. Reprezentował najemców, odpowiadał za negocjacje warunków lokalizacyjnych, komercyjnych i technicznych. Wspierał klientów na wszystkich etapach procesu najmu. – Rozwijanie nowego działu w Nuvalu to dla mnie interesujące wyzwanie, które pozwala na połączenie mojej wiedzy i znajomości rynku z nowymi koncepcjami biznesowymi. Naszym celem jest oferowanie klientom najwyższego standardu świadczonych usług. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i know-how. Mamy jedno i drugie – deklaruje Szymon Gasparski.

 

Źródło: materiały prasowe Nuvalu

Zobacz również:

ABC Efektywności energetycznej w praktyce luty 2021

Opłata mocowa i inne czynniki wpływające na wzrost cen energii styczeń 2021

Co to jest Audyt Efektywności Energetycznej i Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa?

Jakich cen energii się spodziewać?

Więcej informacji

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu