Nuvalu otwiera nowy dział

Nuvalu Polska, największa krajowa firma doradzająca na rynku nieruchomości komercyjnych, uruchomiła dział zajmujący się obiektami logistycznymi i przemysłowymi. Za rozwój firmy w tym obszarze będzie odpowiedzialny Szymon Gasparski.

– Rynek nieruchomości magazynowych nieustannie się rozwija, chcemy być na nim obecni. Oczekują tego nasi klienci. Zaprosiliśmy do współpracy Szymona, który jest ekspertem w branży, liczymy na jego wiedzę i doświadczenie. Ostatni rok był dla nas przełomowy – otworzyliśmy nowy dział Retail & Investment oraz nowe biuro regionalne w Gdańsku. Idziemy konsekwentnie do przodu – mówi Łukasz Wasilewski, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

Szymon Gasparski pracuje w branży nieruchomości logistycznych i przemysłowych od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w Colliers International, gdzie zajmował się transakcjami na rynku magazynowym. Reprezentował najemców, odpowiadał za negocjacje warunków lokalizacyjnych, komercyjnych i technicznych. Wspierał klientów na wszystkich etapach procesu najmu. – Rozwijanie nowego działu w Nuvalu to dla mnie interesujące wyzwanie, które pozwala na połączenie mojej wiedzy i znajomości rynku z nowymi koncepcjami biznesowymi. Naszym celem jest oferowanie klientom najwyższego standardu świadczonych usług. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie i know-how. Mamy jedno i drugie – deklaruje Szymon Gasparski.

 

Źródło: materiały prasowe Nuvalu

Zobacz również:

Adgar Poland Participation Partner podczas CIJ Awards Poland 2018

TPA Poland audytorem CIJ Awards Poland 2018

Arnold Investments became Associate Partner of CIJ Awards Hungary.

CBRE became Associate Partner of CIJ Awards Hungary.

Więcej informacji

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu