Network czyli sieć wzajemnych kontaktów.

Network – sieć wzajemnych kontaktów o którą zabiegamy na każdym etapie naszego życia i na każdej jego płaszczyźnie – i tej zawodowej i tej prywatnej. Zależy nam, aby mieć fajnych znajomych, dobre relacje z kolegami w pracy oraz partnerami biznesowymi. Podczas International Happiness At Work summit zadbamy o to, aby uczestnicy mogli poznać naszych międzynarodowych ekspertów jak również zintegrować się ze sobą nawzajem. 26 września – zarówno podczas  JogaŚmiechu Karin Lesiak, jak i podczas zabawy w Speed Dating przygotowanej przez Renata Kaluzna. 27 września wszystkie warsztaty będą sprzyjały nawiązywaniu znajomości, a szczególnie polecamy wspólne gotowanie przygotowane przez CulinaryOn. Zapraszamy, zapowiada się niezwykłe wydarzenie!

☀️🥥☀️

Network of mutual contacts – we strive for it at every stage of our lives and on every level of it, including the professional and the private one. We want to have cool friends, good relationships with colleagues at work and with business partners During International Happiness at Work summit, we will ensure that our participants can get to know our international experts as well as integrate with each other Join us! It is going to be an extraordinary event!

Zobacz również:

Szczęście w pracy – moda? kolejny wymysł konsultantów? czy konieczność? – 21.000 kontaktów na LinkedIn, 3.000 na facebook i 7.000 na Instagram – prawie 2.000 osób obserwujących mój profil Chief Happiness Officer na LinkedIn i Facebook – prawie 2.000 osób z którymi prowadzę aktywną korespondencję w temacie szczęścia w pracy 👊👍

W organizacji Międzynarodowego Szczytu Szczęścia w Pracy / International Happiness At Work Summit widzimy olbrzymią szansę na propagowanie wiedzy i promowanie tematu ‚szczęścia w pracy’ oraz idei / roli jaką może pełnić w organizacji Chief Happiness Officer, zarówno wśród pracodawców jak i wśród pracowników

3Z: – Zrozum – Zaakceptuj – Zrób Zapraszam do lektury 👓📖

Co zyskasz biorąc udział w International Happiness At Work Summit 26-27 września 2019 w Warszawie?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu