Pan Piotr Kozłowski potwierdził swoje wystąpienie podczas konferencji

Pan Piotr Kozłowski potwierdził swoje wystąpienie podczas konferencji

Piotr Kozłowski, Dyrektor Zarządzający Domu Maklerskiego Pekao wystąpi podczas konferencji.

Piotr Kozłowski, Dyrektor Zarządzający DM Pekao (Bank Pekao); Członek Zarządu CDM Pekao SA

Ukończył Wydział Finansów i Statystyki i podyplomowe studia menadżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także studia podyplomowe Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, otrzymując dyplom i tytuł MBA nadany przez University of Illinois.

Pracę rozpoczął w 1993 w Towarzystwie Konsultingowo-Agencyjnym Ubezpieczeń Kredytów CIFCO Sp. z.o.o. w Warszawie. W latach 1993-1995 kierował Zespołem ds. Księgowości i Sprawozdawczości w Oddziale Banku Zachodniego w Warszawie. W latach 1995-1996 pracował w Banku Wschodnio-Europejskim S.A. na stanowisku Naczelnika Wydziału Kredytów I i II Oddziału w Warszawie.

Od 1996 roku związany jest z Bankiem Pekao S.A. W kolejnych latach zajmował stanowiska: Zastępcy Dyrektora Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw (1997-1998), Dyrektora Biura Rozwoju Analiz (1998-2000), Dyrektora Wydziału Wsparcia i Budżetowania w Pionie Bankowości Korporacyjnej Międzynarodowej (2000-2001), Dyrektora Departamentu Planowania i Controllingu w Pionie Bankowości Indywidualnej (2002-2004). W latach 2004-2008 jako Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Pionie Bankowości Indywidualnej odpowiadał za realizację planów sprzedaży i wyniki Pionu.

Pełnił również funkcję Członka Rady Nadzorczej w organach statutowych spółek: Huta Aluminium Konin S.A., Pekao Leasing Sp. z.o.o, Polski Leasing Przemysłowy S.A., Pekao Faktoring Sp. z.o.o., Leasing Fabryczny Sp. z.o.o. oraz BondSpot S.A. Aktualnie jest Członkiem Rady Izby Domów Maklerskich.

W styczniu 2009 roku objął stanowisko Dyrektora Domu Maklerskiego Pekao. Od 16 listopada 2009 roku pełni również funkcję Członka Zarządu (CFO) Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A.

powermeetings.eu