Piotr Kozłowski will act as the expert during or conference

Piotr Kozłowski will act as the expert during or conference

Piotr Kozłowski, Dyrektor Zarządzający DM Pekao (Bank Pekao); Członek Zarządu CDM Pekao SA

Ukończył Wydział Finansów i Statystyki i podyplomowe studia menadżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także studia podyplomowe Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, otrzymując dyplom i tytuł MBA nadany przez University of Illinois.

Pracę rozpoczął w 1993 w Towarzystwie Konsultingowo-Agencyjnym Ubezpieczeń Kredytów CIFCO Sp. z.o.o. w Warszawie. W latach 1993-1995 kierował Zespołem ds. Księgowości i Sprawozdawczości w Oddziale Banku Zachodniego w Warszawie. W latach 1995-1996 pracował w Banku Wschodnio-Europejskim S.A. na stanowisku Naczelnika Wydziału Kredytów I i II Oddziału w Warszawie.

Od 1996 roku związany jest z Bankiem Pekao S.A. W kolejnych latach zajmował stanowiska: Zastępcy Dyrektora Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw (1997-1998), Dyrektora Biura Rozwoju Analiz (1998-2000), Dyrektora Wydziału Wsparcia i Budżetowania w Pionie Bankowości Korporacyjnej Międzynarodowej (2000-2001), Dyrektora Departamentu Planowania i Controllingu w Pionie Bankowości Indywidualnej (2002-2004). W latach 2004-2008 jako Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Pionie Bankowości Indywidualnej odpowiadał za realizację planów sprzedaży i wyniki Pionu.

Pełnił również funkcję Członka Rady Nadzorczej w organach statutowych spółek: Huta Aluminium Konin S.A., Pekao Leasing Sp. z.o.o, Polski Leasing Przemysłowy S.A., Pekao Faktoring Sp. z.o.o., Leasing Fabryczny Sp. z.o.o. oraz BondSpot S.A. Aktualnie jest Członkiem Rady Izby Domów Maklerskich.

W styczniu 2009 roku objął stanowisko Dyrektora Domu Maklerskiego Pekao. Od 16 listopada 2009 roku pełni również funkcję Członka Zarządu (CFO) Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A.

powermeetings.eu