Organizator

powermeetings.eu
powermeetings.eu

powermeetings.eu

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner

Engie Serwis
ista Polska
ista Polska

ista Polska

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą.

Dzięki naszym rozwiązaniom i dostępie do informacji mieszkańcy otrzymują możliwość kontroli poziomu zużycia poszczególnych mediów, a zarządcy mogą zwiększyć oszczędności w całym administrowanym budynku. Działamy w 24 krajach, w tym na terenie: Chin, Rosji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także na większości rynków europejskich.

Dokładność i precyzja pomiarów są możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii modułów radiowych, które obejmują:

  • podzielniki kosztów ogrzewania,
  • wodomierze,
  • ciepłomierze,
  • odpowiednie systemy montażu.
Apleona HSG

Wystawca

MINIMAX
MINIMAX

MINIMAX

Minimax jest jedną z największych firm na świecie oferującą systemy ochrony przeciwpożarowej. Systemy przeciwpożarowe to złożone systemy bezpieczeństwa, które muszą być absolutnie niezawodne w nagłych wypadkach. Regularna konserwacja i naprawy są warunkiem zapewnienia nie tylko funkcjonowania instalacji, ale także ochrony ubezpieczeniowej obiektu.  Serwis Minimax Polska zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie konserwacji rocznych, przeglądów okresowych oraz modernizacji instalacji i urządzeń. Prowadzimy również szkolenia z obsługi instalacji przeciwpożarowych w obiekcie klienta oraz na specjalnie zaprojektowanej mobilnej platformie demo. W Minimax dbamy o wysokie standardy jakości, innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście w obsłudze klienta. Działamy w atmosferze odpowiedzialności i bliskiej współpracy.

Oferujemy projektowanie, wykonawstwo oraz serwis systemów ppoż. dla obiektów handlowych, biurowych, centrów logistycznych, zakładów przemysłowych, elektrowni. Oferujemy instalacje w standardzie wymaganym przez inwestora, wg. uzgodnień z ubezpieczycielem i rzeczoznawcą ppoż.: VdS, NFPA, FM Global oraz Polskimi i Europejskimi Normami.

 

 

Współpraca

Advicero Tax
FM Solutions
Griffin Premium RE..
Azora
GLL Real Estate Partners
Avestus Real Estate
Securitas
SUPREMIS
KiDS&Co.
KiDS&Co.

KiDS&Co.

KiDS&Co. jest ogólnopolską siecią nowoczesnych, anglojęzycznych przedszkoli i żłobków przybiurowcowych i firmowych. Swoją działalność od 12 lat rozwija we współpracy z najlepszymi developerami i Klientami korporacyjnymi. KiDS&Co. całkowicie wyręcza pracodawcę na każdym etapie prac nad otwarciem placówki: przygotowuje koncepcję architektoniczną lokalu, nadzoruje prace wykończeniowe, a następnie przejmuje na siebie pełną odpowiedzialność za zarządzanie przedszkolem. Stworzony przez KiDS&Co. rzetelny biznesplan otwarcia i funkcjonowania placówki, uwzględniający indywidualne potrzeby Klienta oraz możliwości lokalowe, obejmuje rekomendację najbardziej efektywnego modelu finansowania, w tym pozyskania funduszy ze środków unijnych oraz rządowych placówek terenowych. Dzięki temu Klient ma gwarancję optymalizacji kosztów oraz stabilności inwestycji.

Vastint Polska
The Heart
Peakside Polonia Management
GTC
GTC

GTC

Olivia Business Centre
Tristan Capital Partners
TORUS
REIT
NOLTA Career Experts
NOLTA Career Experts

NOLTA Career Experts

NOLTA Career Experts specjalizuje się w zakresie doradztwa personalnego połączonego z elementami coachingu i mentoringu.

NOLTA CE jest ekspertem od rynku nieruchomości – firmę tworzą osoby od lat związane z nieruchomościami oraz doradztwem transakcyjnym.

NOLTA CE działa w Polsce i wybranych krajach Europy Centralnej. Specjalizuje się w rekrutacji pracowników dla branż sektora nieruchomości oraz działów sprzedaży innych branż. Rekrutuje pracowników wyższego szczebla, managerów, specjalistów oraz pracowników zespołów wsparcia operacyjnego.

Wśród Klientów są zarówno pracodawcy, jak i pracownicy, a celem firmy jest optymalne dopasowanie ich wzajemnych oczekiwań i możliwości, w zależności od identyfikowanych potrzeb.

Patroni Medialni

CIJ Europe
Tereny Inwestycyjne Info
Tereny Inwestycyjne Info

Tereny Inwestycyjne Info

Serwis internetowy Tereny Inwestycyjne Info kierujemy do inwestorów, którzy szukają atrakcyjnych gruntów pod inwestycje, przedsiębiorców, samorządów i stref ekonomicznych, które dysponują terenami inwestycyjnymi.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info pełni rolę platformy komunikacyjnej. Użytkownicy mają tu dostęp do aktualnych wiadomości ze świata biznesu, terminarza najważniejszych konferencji, targów i seminariów, wywiadów z ludźmi polityki i biznesu, porad eksperckich a także ciekawych artykułów na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, ekoinwestycji czy realizowanych w Polsce projektów inwestycyjnych. Całości dopełnia galeria zdjęć dokumentujących istotne wydarzenia ze świata biznesu.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info zawiera najważniejsze informacje o regionach, specjalnych strefach ekonomicznych, dostępnych dla przedsiębiorców dotacjach unijnych, sposobach finansowania inwestycji oraz ulgach i przywilejach.

Funkcjonalnym narzędziem dla inwestorów i oferentów jest wyszukiwarka ogłoszeń – baza przeznaczonych na sprzedaż gruntów inwestycyjnych.

Budnet.pl
e-biurowce
logistyczny.com
ReNews.pl
WBJ
WBJ

WBJ