Konferencja

Szanowni Państwo,

dwie edycje CED-HR Poland 2018, zakończyły się ogromnym sukcesem. Odpowiadając na potrzeby rynku CIJ Europe oraz powermeetings.eu, mają zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję CED-HR Poland 2018 Round Table Discussion, która odbędzie się 26 września 2018 r., w Warszawie.

CED-HR Poland 2018 to wyjątkowy koncept moderowanych rozmów pomiędzy doświadczonymi szefami wewnętrznych firmowych jednostek HR. Nowoczesna formuła, pozwala uczestnikom spotkania na swobodną wymianę doświadczeń związanych z branżą HR, nie tylko w Polsce ale i na świecie.

 

Tym razem, nasi specjaliści będą rozmawiać na tematy związane z pojęciem zarządzania zmianą, aktywizacją i zatrudnieniem osób 50+, edukacją, stabilnością i bezpieczeństwem na rynku pracy, mentoringiem oraz będziemy kontynuować niezwykle ważny temat jakim jest CSR w firmie.

Już dzisiaj zapraszamy do rejestracji, ilość miejsc ograniczona!

Renata Kałużna & Robert Fletcher

Program

26.09.2018 10:00 - 14:00

Powitanie, prezentacja uczestników, podsumowanie poprzedniego HR Round Table

Blok I: Techniki i Technologie

 • Otoczenie prawne
  Zmiany w Prawie Pracy: Rozliczenia i ‘pakiety benefitów’ a Fundusz Socjalny, uzgodnienia poza PPRODO – przygotowanie do nowych regulacjiZmiany w ustawach związanych z konkretnymi branżami – wpływ na zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Otoczenie operacyjneWspółpraca z dostawcami zewnętrznymiSzkolenia, coaching, mentoring – jak dobrać narzędzia i badania‘Work-Life Balance’ – co to znaczy dla działu HR i dla pracownika?Gość Specjalny – przykładowy, międzynarodowy program ‘Change Management’ w dużej światowej korporacji (omówienie głównych kierunków i sesja Q&A)

 

Blok II: Firma i Pracownik

 • Filozofia i kultura firmy – mity i realia: zadania działu HR
 • Przedsiębiorczość: cecha pożądana, czy niepożądana u kandydata?
 • Zmiany pokoleniowe: wspólne miejsce pracy dla 3 pokoleń (kontynuacja)
 • Sukcesja w Firmie – planowanie i realizacja
 • Pracownicy 50+ – niewykorzystany potencjał?

Blok III:  Dział HR w Firmie (stały blok)

 • Postrzeganie działu HR w organizacji i jego rola
 • Działania CSR, PR i HR w organizacji
 • Conflict management w miejscu pracy – rola działu HR
 • Evolution of HR and recruitment professionals

oraz

 • Optymalizacja kosztów operacyjnych działu HR i działań HR

Prelegenci

Moderator: Joanna Iwanowska

Członek RN CEMAT A/S, Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C.

Z rynkiem nieruchomości związana od 15 lat. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.
Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości.

Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, członkiem WIREP

Organizator

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner Merytoryczny

Patronat medialny

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

750
 • Koszt udziału jednej osoby w seminarium: 175 EUR netto / 750 PLN netto.
 • Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w seminarium obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie seminarium typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem seminarium na konto: powermeetings.eu, Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed seminarium, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed warsztatami zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed warsztatami i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w seminarium, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z udziału w seminarium należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w seminarium nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie seminarium oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Nasze Doświadczenie

location

Lokalizacja
Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży