Konferencja

Szanowni Państwo,

pierwsza edycja CED-HR Poland 2018, zakończyła się ogromnym sukcesem. Odpowiadając na potrzeby rynku CIJ Europe oraz powermeetings.eu, mają zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję CED-HR Poland 2018 Round Table Discussion, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r., w Restauracji Strefa w Warszawie.

CED-HR Poland 2018 to wyjątkowy koncept moderowanych rozmów pomiędzy doświadczonymi szefami wewnętrznych firmowych jednostek HR. Nowoczesna formuła, pozwala uczestnikom spotkania na swobodną wymianę doświadczeń związanych z branżą HR, nie tylko w Polsce ale i na świecie.

 

Tym razem, nasi specjaliści będą rozmawiać na tematy związane z pojęciem zarządzania zmianą, aktywizacją i zatrudnieniem osób 50+, edukacją, stabilnością i bezpieczeństwem na rynku pracy, mentoringiem oraz będziemy kontynuować niezwykle ważny temat jakim jest CSR w firmie.

Już dzisiaj zapraszamy do rejestracji, ilość miejsc ograniczona!

Renata Kałużna & Robert Fletcher

Program

26.04.2018 10:00 - 14:00

Powitanie, prezentacja uczestników, podsumowanie poprzedniego HR Round Table

Blok I: Techniki i Technologie

 • Otoczenie prawne
  Zmiany w Prawie Pracy: Rozliczenia i ‘pakiety benefitów’ a Fundusz Socjalny, uzgodnienia poza PP

  RODO – przygotowanie do nowych regulacji

  Zmiany w ustawach związanych z konkretnymi branżami – wpływ na zarządzanie zasobami ludzkimi

 • Otoczenie operacyjne

  Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  Szkolenia, coaching, mentoring – jak dobrać narzędzia i badania

  ‘Work-Life Balance’ – co to znaczy dla działu HR i dla pracownika?

  Gość Specjalny – przykładowy, międzynarodowy program ‘Change Management’ w dużej światowej korporacji (omówienie głównych kierunków i sesja Q&A)

 

Blok II: Firma i Pracownik

 • Filozofia i kultura firmy – mity i realia: zadania działu HR
 • Przedsiębiorczość: cecha pożądana, czy niepożądana u kandydata?
 • Zmiany pokoleniowe: wspólne miejsce pracy dla 3 pokoleń (kontynuacja)
 • Sukcesja w Firmie – planowanie i realizacja
 • Pracownicy 50+ – niewykorzystany potencjał?

Blok III:  Dział HR w Firmie (stały blok)

 • Postrzeganie działu HR w organizacji i jego rola
 • Działania CSR, PR i HR w organizacji
 • Conflict management w miejscu pracy – rola działu HR
 • Evolution of HR and recruitment professionals

oraz

 • Optymalizacja kosztów operacyjnych działu HR i działań HR

Prelegenci

Moderator: Joanna Iwanowska

Członek RN CEMAT A/S, Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C.

Z rynkiem nieruchomości związana od 15 lat. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.
Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości.

Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, członkiem WIREP

Bogumiła Witan

Senior HR Business Partner/ HR Director (Commercial), UPC Poland

Jako Senior HR Business Partner pracuje z obszarem Commercial, wspierając managerów w realizacji bieżących zadań i efektywnym zarządzaniu zespołami. Jest również odpowiedzialna za realizację szkoleń i działań rozwojowych, zarządzając zespołem trenerów biznesowych. W UPC Polska pracuje od ponad 15 lat, w trakcie których była odpowiedzialna za kreowanie i wdrażanie rozwiązań związanych z rekrutacją, w tym masową, procesy oceny pracowniczej i rozwoju. Uczestniczyła również w projektach globalnych, związanych z oceną, rozwojem i zaangażowaniem pracowników. Wspiera kluczowe projekty oraz procesy zmian, aktywnie współpracując z kadrą managerską. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w jednej z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce, uczestnicząc w procesach rekrutacyjnych dla międzynarodowych korporacji w takich branżach jak media, finanse i bankowość, FMCG, farmacja, chemia i budownictwo.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Katarzyna Skorupka – Podziewska

HR Director Skanska Poland

Katarzyna Skorupka-Podziewska posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze zasobów ludzkich. W Skanska od 15 lat. Odpowiada za całość polityki personalnej, w tym rekrutację, zarządzanie talentami i rozwój pracowników, wynagrodzenia, benefity i współpracę ze związkami zawodowymi. Jako członek Zarządu wdrażała zarówno strategię wzrostu firmy i akwizycji, jak i procesy kompleksowych restrukturyzacji.

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Ekonomia oraz IMD Business School w Lozannie.

Mariola Stawińska

Senior HR Business Partner, HB Reavis Poland

Mariola Stawińska dołączyła do zespołu HB Reavis w listopadzie 2014 roku. Jako Senior HR Business Partner odpowiada za wszystkie procesy związane z zasobami ludzkimi w polskim oddziale firmy, w obszarach takich jak: kadry i rekrutacje, rozwój i szkolenia, płace i benefity, employer branding, a także komunikacja wewnętrzna i relacje pracownicze.

Mariola Stawińska posiada 13 lat doświadczenia w branży HR. Wcześniej pracowała w Honeywell oraz Randstad Infostaff Warsaw. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Projektami oraz Public Relations we Wszechnicy Polskiej w Warszawie.

Paulina Przewoźnik

Advocate, Associate

Associate oraz członek zespołu praktyki prawa pracy i postępowań sądowych w Wolf Theiss w Warszawie, Paulina Przewoźnik doradza i reprezentuje klientów polskich oraz międzynarodowych we wszystkich sprawach z zakresu prawa pracy. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu i rozwiązywaniu umów o pracę, negocjowania umów o zakazie konkurencji oraz tworzeniu wewnętrznych regulaminów pracowniczych. Brała udział w licznych projektach związanych z przejściem zakładu pracy. Doradzała także oraz reprezentowała licznych klientów przed sądami wszystkich instancji, zarówno w sprawach pracowniczych, jak i w sporach korporacyjnych oraz sprawach gospodarczych. Paulina zapewnia również bieżące wsparcie praktyki korporacyjnej i M&A uczestnicząc w licznych badaniach prawnych due diligence. Paulina jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również Studia Podyplomowe Prawo Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Studia Podyplomowe Prawa Pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Włada biegle językiem polskim i angielskim.

Małgorzata Gawryszewska

People&Culture Director, ISS Facility Services

Organizator

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

750
 • Koszt udziału jednej osoby w seminarium: 175 EUR netto / 750 PLN netto.
 • Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w seminarium obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie seminarium typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem seminarium na konto: powermeetings.eu, Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed seminarium, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed warsztatami zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed warsztatami i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w seminarium, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z udziału w seminarium należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w seminarium nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie seminarium oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Nasze Doświadczenie

location

Restauracja Strefa to miejsce gdzie sztuka kulinarna, stylowe wnętrza i dekoracje spotykają się z wyjątkową i przyjazną atmosferą. Mieści się w wiernie odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na rogu ul. Próżnej i Placu Grzybowskiego.

Lokalizacja
Restauracja Strefa,
Próżna 9, 00-107 Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży