Szanowni Państwo,

światowe trendy w HR podkreślają najistotniejsze elementy, które będą w najbliższych latach mantrą dla wszystkich HR-owców: Recruitment, Retention and Motivation. Wraz z Leadership Development stanowi to kompendium najistotniejszych tematów, o których będziemy rozmawiać podczas CED-HR Poland 2018.

Mając na uwadze niezwykle szybko zmieniający się rynek pracy w Polsce i Europie, powermeetings.eu oraz CIJ Europe organizuje CED-HR Poland 2018– Round Table Discussion na temat Human Resources – Next Generation, które obędzie się 14 lutego 2018 w Warszawie.

CED-HR Poland 2018 to prestiżowe wydarzenie na współczesnym rynku pracy, podejmujące zagadnienia szeroko rozumianego zatrudnienia na rynku nieruchomości. Wydarzenie pod postacią round table, dedykowane jest wszystkim tym, którzy zainteresowani są zmianami oraz najnowszymi trendami na rynku pracy.

Swoje wystąpienia oraz udział zapowiedzieli przedstawiciele funduszy, inwestorów i deweloperów. Spodziewamy się bardzo interesujących dyskusji i wniosków.

Do zobaczenia 14 lutego 2018 w Warszawie.

Renata Kałużna & Robert Fletcher

Program

14.02.2018
9:00 - 9:30

Rejestracja i poranna kawa

9:30 - 10:15

Temat I: Wyzwania HR 2018-2023

 • Właściwy kandydat – wykształcenie i doświadczenie vs typ osobowości
 • Wczesny farming kandydatów
 • Talent management, coaching, mentoring, ścieżka kariery
 • IQ vs EQ
 • Zmiany pokoleniowe: wspólne miejsce pracy dla 3 pokoleń
10:15 - 11:00

Temat II: Technologie i narzędzia w HR

 • Competition for best talent – dobór strategii i partnerów
 • Rekrutacja zewnętrzna i wewnętrzna
 • Assessment centers i outplacement
 • Edukacja online
 • Narzędzia motywacji na różnych szczeblach
11:00 - 11:15

Przerwa

11:15 - 12:00

Temat III: Dział HR w firmie

 • Postrzeganie działu HR w organizacji i jego rola
 • Działania CSR, PR i HR w organizacji
 • Conflict management w miejscu pracy – rola działu HR
 • Ewolucja zasobów kadrowych i rekrutacyjnych
 • Wpływ kultury organizacji na zewnętrzne i wewnętrzne procesy i strategię HR
12:00 - 13:00

Lunch i networking

Prelegenci

Moderator: Joanna Iwanowska

Członek RN CEMAT A/S, Managing Partner, NOLTA

Joanna Iwanowska-Nielsen posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C.

Z rynkiem nieruchomości związana od 15 lat. Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej. Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.
Od 2006 jest jednym z Fundatorów Europejskiego Instytutu Nieruchomości.

Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich. Jest Mentorką Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, członkiem WIREP

Bogumiła Witan

Senior HR Business Partner/ HR Director (Commercial), UPC Poland

Jako Senior HR Business Partner pracuje z obszarem Commercial, wspierając managerów w realizacji bieżących zadań i efektywnym zarządzaniu zespołami. Jest również odpowiedzialna za realizację szkoleń i działań rozwojowych, zarządzając zespołem trenerów biznesowych. W UPC Polska pracuje od ponad 15 lat, w trakcie których była odpowiedzialna za kreowanie i wdrażanie rozwiązań związanych z rekrutacją, w tym masową, procesy oceny pracowniczej i rozwoju. Uczestniczyła również w projektach globalnych, związanych z oceną, rozwojem i zaangażowaniem pracowników. Wspiera kluczowe projekty oraz procesy zmian, aktywnie współpracując z kadrą managerską. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w jednej z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce, uczestnicząc w procesach rekrutacyjnych dla międzynarodowych korporacji w takich branżach jak media, finanse i bankowość, FMCG, farmacja, chemia i budownictwo.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Mariola Stawińska

Senior HR Business Partner, HB Reavis Poland

Mariola Stawińska dołączyła do zespołu HB Reavis w listopadzie 2014 roku. Jako Senior HR Business Partner odpowiada za wszystkie procesy związane z zasobami ludzkimi w polskim oddziale firmy, w obszarach takich jak: kadry i rekrutacje, rozwój i szkolenia, płace i benefity, employer branding, a także komunikacja wewnętrzna i relacje pracownicze.

Mariola Stawińska posiada 13 lat doświadczenia w branży HR. Wcześniej pracowała w Honeywell oraz Randstad Infostaff Warsaw. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Projektami oraz Public Relations we Wszechnicy Polskiej w Warszawie.

Paulina Przewoźnik

Advocate, Associate, Wolf Theiss

Associate oraz członek zespołu praktyki prawa pracy i postępowań sądowych w Wolf Theiss w Warszawie, Paulina Przewoźnik doradza i reprezentuje klientów polskich oraz międzynarodowych we wszystkich sprawach z zakresu prawa pracy. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu i rozwiązywaniu umów o pracę, negocjowania umów o zakazie konkurencji oraz tworzeniu wewnętrznych regulaminów pracowniczych. Brała udział w licznych projektach związanych z przejściem zakładu pracy. Doradzała także oraz reprezentowała licznych klientów przed sądami wszystkich instancji, zarówno w sprawach pracowniczych, jak i w sporach korporacyjnych oraz sprawach gospodarczych. Paulina zapewnia również bieżące wsparcie praktyki korporacyjnej i M&A uczestnicząc w licznych badaniach prawnych due diligence. Paulina jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również Studia Podyplomowe Prawo Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Studia Podyplomowe Prawa Pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Włada biegle językiem polskim i angielskim.

Małgorzata Gawryszewska

People & Culture Director, ISS Facility Services

Organizator

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

750
 • Koszt udziału jednej osoby w seminarium: 175 EUR netto / 750 PLN netto.
 • Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w seminarium obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie seminarium typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem seminarium na konto: powermeetings.eu, Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed seminarium, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed warsztatami zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed warsztatami i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w seminarium, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z udziału w seminarium należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w seminarium nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie seminarium oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Nasze Doświadczenie

location

Lokalizacja

Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży