Bartosz Kwiatkowski, Prezes Zarządu, driv2e wystąpi podczas Forum.

Bartosz Kwiatkowski, Prezes Zarządu driv2e przedstawi prezentację na temat „Elektromobilność przewaga konkurencyjna na rynku nieruchomości”

Bartosz Kwiatkowski jest Prezesem Zarządu driv2e, spółki z grupy VPP dostarczającej kompleksowych rozwiązań w dziedzinie elektromobilności dla budynków komercyjnych. W latach 2016-2018 był dyrektorem CK Badania i Rozwój w PSE Innowacje, spółce powołanej przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne dla realizacji agendy badawczo-rozwojowej w Grupie Kapitałowej PSE.

Wcześniej Bartosz rozwijał zespół doradztwa regulacyjnego w PwC. Jest współautorem kilku raportów, m.in. dotyczących zastosowań technologii mobilnych oraz innowacyjnych modeli biznesowych. Uczestniczył w pracach zespołów doradczych przy Ministerstwie Rozwoju, Ministerstwie Cyfryzacji oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W przeszłości pracował m.in. dla sektora energetycznego, motoryzacyjnego oraz IT.

Bartosz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył także studia MBA na Akademii L. Koźmińskiego oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Zobacz również:

Co to jest Audyt Efektywności Energetycznej i Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa?

Jakich cen energii się spodziewać?

Anna Rozkosz podczas konferencji o Energii Elektrycznej

LIVE: Jak poradzić sobie z wyzwaniem stawianym przez politykę energetyczną w obszarze nieruchomości komercyjnych?

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

powermeetings.eu
Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

kom.: +48 603 386 917

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Jolanta Szczepaniak
Kontakt: powermeetings@powermeetings.eu