Galeria Nad Jeziorem poszerza ofertę rozrywkową

W Galerii Nad Jeziorem zostanie rozbudowane kino. To wynik podpisanej umowy pomiędzy właścicielem Galerii Nad Jeziorem – Pradera Galeria Konin sp. z o.o. a siecią kin Helios S.A. Kinomani mają zyskać aż 3 dodatkowe sale kinowe. Powstanie także miejsce na tzw. foyer, czyli strefę wygodnych holi kinowych. To znakomita informacja dla całego miasta i regionu – większa powierzchnia to szersza oferta filmów i wydarzeń specjalnych.

Galeria Nad Jeziorem wzbogaci się o nowoczesny pięciosalowy multipleks sieci kin Helios, zbudowany w najwyższym standardzie z zapleczem gastronomicznym w postaci kawiarni oraz baru kinowego. Będzie to rozbudowa obecnie działającego kina Helios w konińskim centrum handlowym.

Nowoczesny sprzęt, wyjątkowe okulary i jeszcze więcej filmów

Już wiadomo, że Kino Helios Konin będzie wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom – w salach zamontowany będzie wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany wysokiej jakości firmy Harkness. Widzowie będą mogli docenić znakomitą jakość technologii DepthQ, której zastosowanie umożliwia osiągnięcie największej precyzji wyświetlania obrazu w trójwymiarze.

Wysoki komfort oglądania mają zapewnić niestandardowe okulary 3D, które widz będzie mógł kupić i wykorzystać przy następnych wizytach w kinie. Warto podkreślić, iż na salach kinowych pojawią się kanapy dwuosobowe. Widzowie kina w oczekiwaniu na seans filmowy będą mogli napić się aromatycznej kawy w Helios Café, korzystając z bardzo bogatej oferty słodkości. Co najważniejsze dla każdego kinomana, zwiększenie ilości ekranów bezpośrednio przełoży się na urozmaicenie repertuaru kina o większą liczbę filmów.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów kinowych. Kino w Galerii Nad Jeziorem od ponad dekady oferuje widzom największe filmowe hity, specjalne pokazy premierowe z niespodziankami, a także maratony filmowe. Poza regularnym repertuarem Helios proponuje swoim widzom akcje w ramach Projektów Specjalnych dedykowane wybranym grupom widzów, m.in: Kino Kobiet czy Nocne Maratony Filmowe. Również najmłodsi mogą doznać wielu wrażeń dzięki specjalnie organizowanym spotkaniom cyklicznym. Atrakcyjny program i przystępne ceny sprawiają, że kino cieszy się bardzo dużą popularnością.  Zainteresowanie z pewnością jeszcze wzrośnie w związku z planami remontu
i rozbudowy kina Helios.

Informacje o Galerii Nad Jeziorem:

Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku. Oferta centrum obejmuje hipermarket CARREFOUR, sklepy średnio powierzchniowe BRICO MARCHE, RTV EURO AGD, RESERVED, CCC, MARTES SPORT oraz 65 butików i punktów usługowych. Główne zalety Centrum to silna strefa oddziaływania zamieszkana przez 170,000 osób, łatwo dostępna lokalizacja, rodzinna atmosfera, duży wygodny parking oraz ciekawa oferta handlowa to wszystko usytuowane w pięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Zatorze. Centrum Handlowe stanowi znakomitą propozycję dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i przyjemne spędzanie czasu. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością. Więcej informacji: www.chgalerianadjeziorem.pl

Właścicielem CH Galerii Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę. Więcej informacji: www.pradera.com

O APSYS – Zarządcy CH Galerii Nad Jeziorem:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

 

Źródło: materiały prasowe APSYS

Zobacz również:

Komisja Europejska opublikowała projekt nowej dyrektywy ws. Corporate Sustainability Reporting

🐣 Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych🐇❗

Co to jest Audyt Efektywności Energetycznej i Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa?

Jakich cen energii się spodziewać?

Więcej informacji

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Ewelina Nowakowska | Kontakt: 22 740 67 80, e-mail: newsroom@powermeetings.eu