Energia Elektryczna– czy da się efektywniej nią zarządzać w nieruchomościach?

Opłaty za prąd rosną z roku na rok. Coraz częściej specjaliści z zakresu zarządzania nieruchomościami szukają sposobu na ograniczenie tych kosztów. Biorąc pod uwagę te tendencje, powermeetings.eu organizuje Seminarium Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Idea

Seminarium Energia Elektryczna, które odbędzie się 28 listopada 2018 roku w Brain Embassy w Warszawie, stanie się miejscem wymiany poglądów i dobrych praktyk w zakresie zarządzania kosztami energii. Wiemy, że jednym z ważniejszych tematów w zakresie zarządzania nieruchomością, jest efektywne operowanie mediami. Eksperci w tym temacie podzielą się m.in. wiedzą na temat optymalizacji kosztów zużycia energii, działań modernizacyjnych i inwestycyjnych, a także opowiedzą o systemach informatycznych wspierających zarządzanie energią elektryczną.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych optymalizacją tego jednego w największych kosztów oraz chcących ograniczyć wysiłek i czas poświęcony temu zagadnieniu. Do udziału i wystąpienia zapraszamy  reprezentantów firm deweloperskich i inwestorskich, jak również agencje i pośredników, kancelarie prawne, najemców, dostawców systemów i urządzeń dla nieruchomości oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Co zyskasz?

Nieocenione kontakty biznesowe i możliwość spotkania najważniejszych reprezentantów każdej z branż. Oprócz wiedzy, otrzymasz szansę na zaprezentowanie własnych rozwiązań z zakresu zarządzania rozliczeniami prądu.

Jak się zgłosić?

To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną dotyczącą kwalifikacji Twojego zgłoszenia. Jeżeli jesteś zainteresowany aktywnością promocyjną lub wystąpieniem nie wahaj się ani chwili!
Napisz na: ewelina.zajaczkowska@powermeetings.eu lub zadzwoń: 512 278 715

Aktualności

Firma TAURON Polska Energia podjęła współpracę przy wydarzeniu Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Miło nam poinformować, że firma TAURON Polska Energia podjęła współpracę przy wydarzeniu Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja. TAURON Polska Energia TAURON Polska… Więcej →

Co wspólnego ma węgiel i biomasa z ceną energii?

Odpowiedź na powyższe pytanie otrzymacie Państwo podczas seminarium Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja, które odbędzie się 28 listopada 2018 roku w Brain… Więcej →

Firma Energy Solution podjęła współpracę przy wydarzeniu Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Miło nam poinformować, że firma Energy Solution podjęła współpracę przy wydarzeniu Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja. Firma Energy Solution zajmuje się profesjonalnym… Więcej →

Protokół z Kioto, EUA, CO2 i MIFID z Service Charge w nieruchomościach komercyjnych

Co mają wspólnego Protokół z Kioto, EUA, CO2 i MIFID z Service Charge w nieruchomościach komercyjnych? Z pozoru wydawać by się mogło, że niewiele. Otóż mają!… Więcej →

Pan Rafał Szymański z Torus wystąpi podczas Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że przedstawiciel firmy Torus, Pan Rafał Szymański, wystąpi w trakcie Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach. Wywodzimy się z Gdańska. W ciągu kilkunastu lat… Więcej →

Pan Maciej Zacharewicz z Neinver wystąpi podczas Forum Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Miło nam poinformować, że przedstawiciel firmy Neinver, Pan Maciej Zacharewicz, wystąpi w trakcie Forum Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja. NEINVER jest jednym… Więcej →

Pan Bartłomiej Morawski z Sabur wystąpi podczas Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że Pan Bartłomiej Morawski z firmy Sabur wystąpi podczas Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach. Naszym klientom dostarczamy najbardziej innowacyjne i niezawodne urządzenia oraz… Więcej →

Przedstawiciel Segro wystąpi na Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że przedstawiciel firmy Segro, Pan Marek Bednarczyk, wystąpi w trakcie Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach. Zespół SEGRO łączy wielonarodową wiedzę z lokalną wiedzą,… Więcej →

Honeywell został Partnerem Strategicznym Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że Honeywell został Partnerem Strategicznym Forum. Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi… Więcej →

Znamy lokalizację Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach.

Miło nam poinformować, że Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach odbędzie się w Brain Embassy,  Al. Jerozolimskie 181 B. Zapraszamy.  

Program

28 listopada 2018
8.00 - 9.00

Rejestracja uczestników

9.00

Przywitanie gości

9.00 - 11.00

Panel I Zakup i sprzedaż energii elektrycznej – aspekty prawne i organizacyjne.

 • Kiedy zapytać o ofertę, jak ją czytać.
 • Krzyżowe oferty dostawców energii elektrycznej.
 • Pośrednicy i dostawcy energii elektrycznej – modele sprzedaży – kto, jak i ile może na tym zarobić.
 • Kiedy i na jakiej podstawie podjąć decyzję o zakupie energii elektrycznej.
 • Kiedy podpisać umowę na dostawę energii elektrycznej.
 • Umowy z elektrownią – najważniejsze zapisy, jak się ustrzec przed błędami oraz nieuczciwymi praktykami.
 • Koncesja na obrót energią elektryczną – procedury, dla kogo, czy warto?
11.00 - 11.30

Przerwa kawowa

11.30 - 13.00

Panel II Technika i technologia w zarządzaniu energią elektryczną.

 • Systemy informatyczne wspierające zarządzanie kosztami energii elektrycznej.
 • Rozliczenie kosztów – automatyzacja procesu.
 • Sprawdzone technologie odzysku i oszczędzania energii  – co i jakim kosztem możemy wdrożyć.
 • Działania modernizacyjne i inwestycyjne oraz ich dofinansowanie: pomoc publiczna, dotacje, białe certyfikaty, zielone certyfikaty.
 • Solary, fotowoltaika, wiatraki, geotermia, pompy ciepła – dostępność, zasadność inwestycji.
13.00 - 14.00

Lunch

14.00 - 16.00

Panel III Zarządzanie energią elektryczną.

 • Zużycie energii elektrycznej.
 • Kontrola zużycia i przekroczeń parametrów – monitoring i kary.
 • Odczyt i refaktura kosztów.
 • Optymalizacja kosztów zużycia energii elektrycznej.
 • Aktywne zarządzanie procesem zakupowym.

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Maciej Zacharewicz

Maciej Zacharewicz

International Facility Manager,
Neinver

Maciej Zacharewicz

Maciej Zacharewicz

International Facility Manager,
Neinver

Rafał Szymański

Rafał Szymański

Head of Property Management Department, Torus

Rafał Szymański

Rafał Szymański

Head of Property Management Department, Torus

Marek Thau

Marek Thau

Facility Management Expert, Ikea Group

Marek Thau

Marek Thau

Facility Management Expert, Ikea Group

Tadeusz Stasiak

Tadeusz Stasiak

Inżynier ds. rozwoju rozwiązań, Honeywell Building Solutions

Tadeusz Stasiak

Tadeusz Stasiak

Inżynier ds. rozwoju rozwiązań, Honeywell Building Solutions

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Certyfikowany audytor energetyczny  – certifikacja CMVP UK. Autor ,bądź współautor, kilkunastu wdrożonych rozwiązań związanych z poprawą efektywności energetycznej w kraju i za granicą. Autor modeli termoenergetycznych, optymalizacyjnych , implementowanych w sterownikach oraz systemach nadrzędnych. Kilkuletnie , praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami analityki predykcyjnej i uczenia maszynowego.

Jacek Misiejuk

Jacek Misiejuk

Managing Director, EnerNOC Polska

Jacek Misiejuk

Jacek Misiejuk

Managing Director, EnerNOC Polska

Bartłomiej Morawski

Bartłomiej Morawski

Ekspert ds. Technicznych, Sabur Sp. z o.o.

Bartłomiej Morawski

Bartłomiej Morawski

Ekspert ds. Technicznych, Sabur Sp. z o.o.

Codziennie realizuję swoje pasje związane z szeroko pojętą automatyką budynkową i przemysłową. Pomagam firmom w profesjonalnym planowaniu i monitorowaniu zużycia mediów w obiektach przemysłowych, logistycznych oraz biurowcach, co pozwala im znacząco obniżać związane z tym koszty.

Marek Bednarczyk

Marek Bednarczyk

Senior Property Manager, Segro

Marek Bednarczyk

Marek Bednarczyk

Senior Property Manager, Segro

Doświadczony specjalista w obszarze projektów związanych z rynkiem nieruchomości oraz z zarządzaniem nieruchomościami, w tym przede wszystkim z odnawianiem, ulepszaniem i modernizacją wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych. W firmie SEGRO zatrudniony od ponad 11 lat jako Senior Property Manager, aktualnie odpowiada za zarządzanie ponad 500 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej w kilku lokalizacjach w całej Polsce.

Renata Kałużna

Renata Kałużna

powermeetings.eu, Managing Director

Renata Kałużna

Renata Kałużna

powermeetings.eu, Managing Director

Partnerzy

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner Strategiczny

Honeywell

Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku, stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym. Ponadto Honeywell oferuje podzespoły dla producentów maszyn i urządzeń oraz dla przemysłu.

Partner Strategiczny

Caverion

Caverion projektuje, buduje, obsługuje i utrzymuje przyjazne dla użytkownika i energooszczędne rozwiązania techniczne dla budynków i przemysłu w Europie Wschodniej, Środkowej i Północnej. Nasze usługi i rozwiązania są stosowane w budynkach biurowych, centrach handlowych, budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej i zakładach przemysłowych; nasze działania zapewniają ciągłość biznesową, bezpieczne, zdrowe i komfortowe warunki, zoptymalizowaną wydajność i kontrolę kosztów.

Współpraca

Torus

Wywodzimy się z Gdańska. W ciągu kilkunastu lat działalności dostarczyliśmy na trójmiejski rynek ponad 120 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, choć w swoim portfolio mamy też inwestycje hotelowe, magazynowe i mieszkaniowe.

Torus to liczący blisko 100 osób zespół fachowców i entuzjastów branży deweloperskiej. To oni stanowią o naszym unikatowe know – how. Ich profesjonalizm, determinacja i odwaga, umożliwiają tworzenie kompleksowej oferty w branży nieruchomości komercyjnych.

Współpraca

Neinver

NEINVER jest jednym z czołowych europejskich deweloperów, inwestorów oraz zarządców nieruchomości i funduszy. Założona w roku 1969 firma, zajmuje się budownictwem, wynajmem i zarządzaniem szerokim wachlarzem nieruchomości, wśród których znajdują się obiekty handlowe, parki przemysłowe i kompleksy biurowe. W ciągu ostatnich 18 lat NEINVER stworzył także ponad 2 000 000 m2 powierzchni przemysłowej w ramach projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

NEINVER zbudował silną pozycję na europejskim rynku nieruchomości handlowych. Obiekty firmy oferują łącznie 619.000 m2 powierzchni handlowej, na której znajduje się 1,600 sklepów 800 czołowych marek krajowych i zagranicznych. Grupa NEINVER jest obecna w Hiszpanii, Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii oraz Republika Czeska.

Współpraca

Ikea Group

Współpraca

EnerNoc

Współpraca

Sabur

Naszym klientom dostarczamy najbardziej innowacyjne i niezawodne urządzenia oraz oprogramowanie dla automatyki dostępne na rynku europejskim. Dzięki swej innowacyjności i niezawodności ułatwiają one osiąganie lepszych wskaźników ekonomicznych, powodują obniżenie kosztów eksploatacji instalacji oraz przyczyniają się do wzrostu komfortu i bezpieczeństwa. Naszą specjalnością są systemy automatyki o otwartej architekturze i szeroko wykorzystujące technologie internetowe już na poziomie sterowników.

Współpraca

Segro

Zespół SEGRO łączy wielonarodową wiedzę z lokalną wiedzą, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla wymogów nieruchomości klienta i stałe zaangażowanie w doskonalenie obsługi klienta.

Obecnie firma prowadzi inwestycje w strategicznych lokalizacjach takich jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Współpraca

TAURON Polska Energia

TAURON Polska Energia S.A. jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, w tym największym dystrybutorem i jednym z największych sprzedawców i wytwórców energii elektrycznej. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło.

Współpraca

Energy Solution

Firma Energy Solution Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie energii elektrycznej i gazu ziemnego. Doradztwo obejmuje obszar merytoryczny, finansowy oraz prawny. Firma świadczy usługi dla klientów biznesowych, takich jak zakłady produkcyjne, sklepy, sieci handlowe, deweloperzy, banki oraz podmiotów z sektora finansów publicznych: miasta, gminy, powiaty, uczelnie publiczne, szpitale.

Partner Medialny

e-biurowce

Partner Medialny

ReNews.pl Nieruchomości

Partner Medialny

KRN.pl

Partner Medialny

kreatorzy.eu

Partner Medialny

Warsaw Business Journal

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Jestem: 1 Dostawcą technologii i usług 2 Przedstawicielem zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników*
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

690 Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja
 • Koszt udziału jednej osoby w Forum: 690 PLN netto
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.
location

Lokalizacja

Brain Embassy

Al. Jerozolimskie 181 B

02-222 Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży