18 listopada 2020 spotykamy się podczas trzeciej już edycji konferencji Energia elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Podczas poprzednich edycji dyskutowaliśmy o aktualnych trendach na rynku, o zamawianiu energii elektrycznej oraz systemach wspierających efektywność zarządzania mediami.

Podobnie i tym razem – omówimy tematy istotne na dzień dzisiejszy; powiemy, jakich zmian, udogodnień, dofinansowania i jakich obowiązków spodziewać się w kolejnych 12 miesiącach.

Biorąc udział w konferencji będziesz mógł spotkać innych przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych – w realu – lub w online – właścicieli, deweloperów, inwestorów, fundusze oraz dostawców systemów, urządzeń i usług związanych z zarządzeniem mediami.

Konferencja odbędzie się i w realu (w Warszawie) i online. Szczegóły w sekcji ‘rejestracja’.

10 września 2020 prawie 100 przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych spotkało się podczas 15 edycji Forum Asset, Property & Facility Management – (80 w realu i kilkunastu w online) – podobnej grupy spodziewamy się 18 listopada 2020. Liczę, że do nas dołączysz 😊

Zapraszam do udziału & do zobaczenia 18 listopada 2020!

Renata Kałużna

CEO, powermeetings.eu Real Estate

Kolejnym z wystąpień było wystąpienie Pana Michała Moszyńskiego, Kierownika biura rozwoju nowych produktów i rynków, w Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. Pan Michał podzielił się wiedzą na temat innowacyjnego, inteligentnego zarządzania zużyciem energii w budynkach wielkokubaturowych.

Po przerwie, rozpoczął się panel dyskusyjny, w którym udział wzięli Tomasz Pałka, CEO w Strabag PFS Polska, Mariusz Podgorski, Energy Manager w IKEA, Jacek Mikulski, Property Consultant w McDonald’s Polska, Rafał Pawlik, Facilities Manager w Neinver. Moderatorem panelu był Mateusz Brandt, Dyrektor Sprzedaży w Instytucie Doradztwa Energetycznego

Organizatorzy seminarium Energia Elektryczna – efektywne zarządzanie optymalizacja dziękują Partnerowi Strategicznemu – firmie Tauron Sprzedaż Sp. z o.o., firmie Energy Solution, Stowarzyszeniu IFMA Polska, Prelegentom i pozostałym firmom współpracującym przy organizacji oraz Uczestnikom wydarzenia za przybycie J  Dziękujemy również redakcjom: https://www.e-biurowce.pl/http://www.renews.pl/https://www.krn.pl/https://kreatorzy.eu/http://wbj.pl/ za wsparcie medialne seminarium!

CO NOWEGO?

Czy konieczne jest liczenie śladu węglowego na rynku nieruchomości?

#ŚladWęglowy #CarbonFootprint to całkowita suma emisji gazów cieplarnianych powstałych podczas pełnego cyklu życia danego produktu. Jego powstanie może być wywołane bezpośrednio lub pośrednio przez daną osobę,... Więcej →

Program

18 listopada 2020
9:00 - 9.30

Rejestracja uczestników & poranna kawa

9.30 - 10.00

Energia elektryczna – zakup, zarządzanie i optymalizacja

10.00 - 10.30

Energia elektryczna – cena, jej składowe, opłata mocowa

10.30 - 11.00

Europejski Zielony Ład czyli plan działania na rzecz zrównoważonej gospodarki UE

 • co to jest?
 • jaki będzie miał wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych?
11.00 - 11.30

Ślad węglowy

– co to jest?

– kto ma liczyć i dlaczego?

– kalkulatory śladu węglowego

– jak zredukować ślad węglowy?

– sprawdź ile gazów emitujesz i bądź bardziej eko

11.30 - 12.00

Przerwa kawowa

12.00 - 13.00

Własne źródło energii – rodzaje, możliwości, koszty, opłacalność inwestycji.

– fotowoltaika

– kogeneracja

– trigeneracja

13:00-14:00

Lunch

14:00-14:30

Audyt efektywności energetycznej i audyt energetyczny przedsiębiorstw

14:30-15:30

Dofinansowanie, programy i certyfikaty – z czego może dziś skorzystać rynek nieruchomości komercyjnych?

– białe certyfikaty

– zielone certyfikaty

– aukcje OZE

– umowy PPA

15:30-17:00

Koktajl i networking

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

ZAREJESTRUJ SIĘ

Lub wypełnij formularz online:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

1 Dostawca technologii i usług 2 Przedstawiciel zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników*
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN
Rabat netto: 0 PLN + VAT za osobęRabat netto: 0 PLN + VAT

Wybierz konferencje lub warsztaty
Data
Kwota PLN netto
Rabat PLN netto*

*Rabat naliczany jest przy rezerwacji więcej niż jednego warsztatu, w kwocie 100 PLN netto za każde kolejne zajęcia

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

690 490 Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja Udział w realu, early bird do 30.09, cena regularna 1 190,00 ZŁ netto Udział online, early bird do 30.09, cena regularna 890,00 ZŁ netto 4
 • Koszt udziału jednej osoby w Konferencji w realu: 690 PLN netto – cena obowiązuje do 30.09, cena regularna: 1 190 PLN netto
 • Koszt udziału jednej osoby w Konferencji online: 490 PLN netto – cena obowiązuje do 30.09, cena regularna: 890 PLN netto
 • Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i angielskim, bez tłumaczenia.
 • Opłata za udział w Konferencji w realu obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, poczęstunek typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Opłata za udział w Konferencji online obejmuje: uczestnictwo i materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Konferencji na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Konferencją, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Konferencją zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Konferencją i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Konferencją.
 • Rezygnacji z Konferencji należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Konferencji nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Konferencji oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Partnerzy poprzedniej edycji

location

Lokalizacja:

Al. Jerozolimskie 27 Warszawa

Aleje Jerozolimskie, kamienica nr 27. Wzniesiona dla Zygmunta Regelmana wg projektu znakomitego architekta Stefana Szyllera w roku 1893. Stefan Szyller projektował głównie w Warszawie, jest autorem projektów około stu kamienic oraz licznych kościołów, a m.in. Bramy Głównej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Kamienica Regelmana jest to jedyna zachowana kamienica sprzed II Wojny Światowej na odcinku pomiędzy ul. Marszałkowską i ul. Kruczą. W trakcie powojennej odbudowy miasta uproszczono detale zdobiące elewację oraz zlikwidowano balkony. Do 1971 wysiedlono wszystkich mieszkańców, a następnie rozebrano oficyny. Pierwotnie trzypiętrowa, dwupiętrowa nadbudowa dobudowana w latach 1978-1980, aby dostosować wysokość kamienicy do otaczających ją budynków.

Pięknie wyremontowana w roku 2015. Kilkakrotnie zmieniała właścicieli – aktualnie jest własnością Alior Bank.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Inne wydarzenia dla branży

renata.kaluzna@powermeetings.eu Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja

Jesteś zainteresowany udziałem w konferencji

ENERGIA ELEKTRYCZNA – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja
Chcesz wiedzieć więcej? 🙂

Zostaw swoje dane, oddzwonię do Ciebie i razem sprawdzimy czy to wydarzenie jest dla Ciebie❗

Do usłyszenia, Renata Kałużna
* pola wymagane