Prąd, gaz, woda – czy da się efektywniej zarządzać mediami w nieruchomościach?

Opłaty za prąd, wodę i gaz rosną z roku na rok. Coraz częściej specjaliści z zakresu zarządzania nieruchomościami szukają sposobu na ograniczenie tych kosztów. Biorąc pod uwagę te tendencje, powermeetings.eu organizuje Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach.

Idea

Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach, które odbędzie się 25 września 2018 roku w Brain Embassy w Warszawie, stanie się miejscem wymiany poglądów i dobrych praktyk w zakresie zarządzania mediami. Wiemy, że jednym z ważniejszych tematów w zakresie zarządzania nieruchomością, jest efektywne operowanie mediami.  Eksperci w tym temacie podzielą się m.in. wiedzą na temat optymalizacji kosztów zużycia energii, gazu i wody, działań modernizacyjnych i inwestycyjnych, a także opowiedzą o systemach informatycznych wspierających zarządzanie mediami.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych optymalizacją tego jednego w największych kosztów oraz chcących ograniczyć wysiłek i czas poświęcony temu zagadnieniu. Do udziału i wystąpienia zapraszamy  reprezentantów firm deweloperskich i inwestorskich, jak również agencje i pośredników, kancelarie prawne, najemców, dostawców systemów i urządzeń dla nieruchomości oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Co zyskasz?

Nieocenione kontakty biznesowe i możliwość spotkania najważniejszych reprezentantów każdej z branż. Oprócz wiedzy, otrzymasz szansę na zaprezentowanie własnych rozwiązań z zakresu zarządzania rozliczeniami prądu, gazu, wody oraz innych mediów.

Jak się zgłosić?

To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną dotyczącą kwalifikacji Twojego zgłoszenia. Jeżeli jesteś zainteresowany aktywnością promocyjną lub wystąpieniem nie wahaj się ani chwili!
Napisz na: ewelina.zajaczkowska@powermeetings.eu lub zadzwoń: 512 278 715

Aktualności

Honeywell został Partnerem Strategicznym Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że Honeywell został Partnerem Strategicznym Forum. Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi… Więcej →

Znamy lokalizację Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach.

Miło nam poinformować, że Forum Zarządzania Mediami w Nieruchomościach odbędzie się w Brain Embassy,  Al. Jerozolimskie 181 B. Zapraszamy.  

Program

25 września 2018
8.00 - 9.00

Rejestracja uczestników

9.00

Przywitanie Gości

9.00 - 11.00

Panel I Zakup i sprzedaż mediów – aspekty prawne i organizacyjne.

 • Kiedy zapytać o ofertę, jak ją czytać.
 • Krzyżowe oferty dostawców energii elektrycznej i gazu.
 • Pośrednicy i dostawcy energii elektrycznej – modele sprzedaży – kto, jak i ile może na tym zarobić.
 • Kiedy i na jakiej podstawie podjąć decyzję o zakupie energii elektrycznej.
 • Kiedy podpisać umowę na dostawę energii elektrycznej.
 • Umowy z elektrownią, gazownią i innymi dostawcami – najważniejsze zapisy, jak się ustrzec przed błędami oraz nieuczciwymi praktykami.
 • Koncesja na obrót energią elektryczną – procedury, dla kogo, czy warto?
11.00 - 11.30

Przerwa kawowa

11.30 - 13.00

Panel II Technika i technologia w zarządzaniu mediami.

 • Systemy informatyczne wspierające zarządzanie mediami.
 • Rozliczenie kosztów – automatyzacja procesu.
 • Sprawdzone technologie odzysku i oszczędzania energii i wody – co i jakim kosztem możemy wdrożyć.
 • Działania modernizacyjne i inwestycyjne oraz ich dofinansowanie: pomoc publiczna, dotacje, białe certyfikaty, zielone certyfikaty.
 • Solary, fotowoltaika, wiatraki, geotermia, pompy ciepła – dostępność, zasadność inwestycji.
13.00 - 14.00

Lunch

14.00 - 16.00

Panel III Zarządzanie mediami.

 • Zużycie mediów.
 • Kontrola zużycia i przekroczeń parametrów – monitoring i kary.
 • Odczyt i refaktura kosztów.
 • Optymalizacja kosztów zużycia mediów.
 • Aktywne zarządzanie procesem zakupowym.

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Klaudiusz Stefanowski

Klaudiusz Stefanowski

Dyrektor Generalny - Prokurent
Honeywell Building Solutions

Klaudiusz Stefanowski

Klaudiusz Stefanowski

Dyrektor Generalny - Prokurent
Honeywell Building Solutions

Klaudiusz Stefanowski – Dyrektor Generalny Honeywell Sp. z o.o. ( Dział Honeywell Building Solutions )  obecnej na polskim rynku od 25 lat. HBS dostarcza od lat zintegrowane i konwergentne systemy automatyki, bezpieczeństwa, CCTV IP oraz sygnalizacji i wykrywania pożaru, zintegrowane programowo w platformie BMS Enterprise Building Integrator. HBS wdraża nowoczesne rozwiązania BMS stawiając duży nacisk na bezpieczeństwo danych oraz oszczędność energii z wykorzystaniem predykcyjnych algorytmów detekcyjnych. Projekty te są  realizowane przez własne działy techniczne wraz ze wsparciem serwisowym dla dostarczanych systemów.  Honeywell również oferuje usługi konsultacyjne w zakresie rozwiązań BMS oraz mobilnych aplikacji , audytów energetycznych, modernizacji  istnejących instalacji budynkowych oraz przemysłowych.

Klaudiusz Stefanowski związany jest z  Honeywell  Sp. z o.o.od 20 lat , doświadczenie zbierał kierując działami inżynierskimi oraz nadzorując działania R&D w zakresie oprogramowania oraz integracji programowej komponentów automatyki i systemów bezpieczeństwa , od ponad 5 lat odpowiedzialny jest za biznes Honeywell Building Solutions w Polsce.

Abosolwent Politechniki Warszawskiej specjalność automatyka i robotyka oraz Akademii Leaona Koźmińskiego.

Hobby narciarstwo alpejskie, kolej, lotnictwo

Renata Kałużna

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Renata Kałużna

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Partnerzy

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner Strategiczny

Honeywell

Partner Medialny

e-biurowce

Partner Medialny

ReNews.pl Nieruchomości

Partner Medialny

KRN.pl

Partner Medialny

kreatorzy.eu

Partner Medialny

Warsaw Business Journal

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Jestem: 1 Dostawcą technologii i usług 2 Przedstawicielem zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników*
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

690 Zarządzanie Mediami w Nieruchomościach
 • Koszt udziału jednej osoby w Forum: 690 PLN netto
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.
location

Lokalizacja

Brain Embassy

Al. Jerozolimskie 181 B

02-222 Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży