Wodór traktowany jest jako kluczowe rozwiązanie w procesie dekarbonizacji w przemyśle, a jego zastosowanie oraz potencjał dla gospodarki stały się w ostatnim czasie bardzo ważnym oraz popularnym tematem.

16 czerwca 2020 odbyła się pierwsza edycja szkolenia online: Wodór jako sposób na dekarbonizację w przemyśle i miksie energetycznym

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy na kolejną edycję szkolenia, która odbędzie się 15 lipca 2020, szczegóły pod linkiem: https://powermeetings.eu/wodor-w-przemysle/

Pozdrawiam,

Renata Kalużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Prowadzący

Michał Andruszkiewicz

Michał Andruszkiewicz

Counsel, Departament Energetyki i Projektów Infrastrukturalnych
Kancelaria CMS

Michał Andruszkiewicz jest adwokatem w randze Counsel w Departamencie Energetyki i Projektów Infrastrukturalnych w kancelarii CMS, kieruje również poznańskim biurem CMS.

Michał specjalizuje się w doradztwie dla sektora energetycznego oraz chemicznego i od ponad 10 lat kompleksowo wspiera klientów w różnych aspektach prawnych związanych z prowadzeniem działalności w tych sektorach. Doświadczenie Michała obejmuje między innymi doradztwo przy przygotowywaniu i realizacji dużych instalacji przemysłowych (m.in. instalacji odwodorniania propanu oraz produkującej polipropylen), nowych bloków energetycznych (w tym bloków gazowo-parowych oraz węglowych), inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii oraz projektów związanych z rozbudową sieci elektroenergetycznej. Michał wspiera także swoich klientów przygotowując oraz negocjując umowy o generalne wykonawstwo inwestycji, wieloletnie umowy sprzedaży energii elektrycznej, gazu lub ciepła, umowy o przyłączenie, umowy o wykonanie projektu wstępnego (FEED), umowy związane z nabyciem technologii, a także wieloletnie umowy serwisowe oraz umowy dostawy i o świadczenie usług w projektach realizowanych w formule multi-contracting. Michał pracuje także dla klientów w kwestiach regulacyjnych związanych z funkcjonowaniem rynku energii elektrycznej i gazu, w tym taryfowania przedsiębiorstw energetycznych, jak również uczestniczył w pracach nad przygotowywaniem zmian do instrukcji ruchu i eksploatacji sieci, a także doradzał przy zagadnieniach związanych z transgraniczną wymianą energii elektrycznej.

Michał ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studium prawa brytyjskiego i europejskiego oraz studium prawa niemieckiego. Z kancelarią CMS związany jest od 2011 roku.

Anna Rozkosz

Anna Rozkosz

SilviEnergy
Polska Rada Biowęgla i Biomasy

Certyfikowana trenerka biznesu i facylitatorka szkoleń.

Ekspertka z  zakresu innowacji i technologii energetycznych oraz rynku biomasy i zrównoważonego rozwoju.

Od 8 lat zaangażowana w tematykę pomocy publicznej, emisji GHG i zrównoważonego rozwoju, prawa ochrony środowiska oraz tematyki z zakresu efektywności energetycznej, również jako badaczka i analityczka.

Szkoli i doradza średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz administracji publicznej. Ma na swoim koncie przeprowadzonych kilkadziesiąt szkoleń z zakresu tematyki pomocy publicznej oraz zrównoważonego rozwoju.

Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi z zakresu finansowania OZE [ventures i private equity]. Członkini International Biomass Torrefaction Council Europe oraz Przewodnicząca Polskiej Rady Biowęgla i Biomasy.

Od kilku lat zarządza przedsiębiorstwem wdrażającym innowacyjne technologie termicznej obróbki biomasy jak toryfikat i biowęgiel.

Partnerzy

Organizator

powermeetings.eu

Współpraca

Kancelaria CMS

Współpraca

SilviEnergy

Patronat Medialny

WysokieNapiecie.pl

Patronat Medialny

GramwZielone.pl

Patronat Medialny

Biznes Alert

Patronat Medialny

TerazŚrodowisko.pl
location

Wychodząc naprzeciw aktualnie panującej sytuacji i dbając o Państwa bezpieczeństwo a jednocześnie nie chcąc, aby tracili Państwo możliwość udziału w naszym interesującym wydarzeniu – zapraszamy do udziału w szkoleniu w formie webinaru on-line.

 

Co to oznacza?

Że nie wychodząc z domu lub firmy i na każdym nośniku z dostępem do internetu (komputer, tablet, smartfon) mogą Państwo brać czynny udział w naszym wydarzeniu

Kontakt