19 września 2018 w Warszawie odbyło się seminarium na temat Aukcji OZE po nowelizacji ustawy A.D. 2018. W trakcie spotkania nasza Ekspertka – Pani Katarzyna Szwed – Lipińska, Radca Prawny, Ekspert ds. Systemów Wsparcia, Wieloletni Pracownik URE, przedstawił uczestnikom wszystkie najważniejsze zmiany w systemie aukcyjnym po ostatniej nowelizacji ustawy o OZE.

Prowadzący

Katarzyna Szwed – Lipińska

Katarzyna Szwed – Lipińska

Radca Prawny, Ekspert ds. systemów wsparcia, wieloletni pracownik URE, wykładowca Uczelni Łazarskiego – na kierunku MBA Energetyka

Katarzyna Szwed – Lipińska — absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny, specjalista z zakresu prawa handlowego, wieloletni pracownik Urzędu Regulacji Energetyki.

Czołowy ekspert do spraw systemów wsparcia, znakomity teoretyk i praktyk, zajmujący się na co dzień zagadnieniami problemowymi objętymi tematyką seminarium. Doświadczony administratywista w obszarze stosowania przepisów prawa dotyczących szeroko rozumianego wsparcia wytwarzania energii elektrycznej w źródłach odnawialnych, w wysokosprawnej kogeneracji, a także w zakresie przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Aktywny uczestnik szeregu prac legislacyjnych związanych z regulacją rynków paliw i energii.

Łukasz Tomaszewski

Łukasz Tomaszewski

Ekspert ds. wsparcia OZE

Specjalista ds. aukcyjnego systemu wsparcia, uczestnik procesu koncepcyjnego i legislacyjnego ustawy OZE, prelegent wielu krajowych i międzynarodowych konferencji.

„Dobrze przygotowana część teoretyczna, znakomite prowadzenie Pani Katarzyny Szwed – Lipińskiej”

24 sierpnia 2016, Warszawa

Krzysztof Komendziński Scada International

„Bardzo praktyczne i merytoryczne warsztaty”

24 sierpnia 2016, Warszawa

Grzegorz Jurga Duon Dystrybucja

„Bardzo pouczające i edukacyjne wydarzenie”

29 października 2015, Warszawa

Tomasz Surma CEZ Polska

„Bardzo ciekawe warsztaty. Jasno i przejrzyście prowadzone”

29 października 2015, Warszawa

Ewa Olejarczyk Uniwersytet Śląski

Partnerzy

Organizator

powermeetings.eu
location

Warszawa

Kontakt