Szanowni Państwo,

powermeetings.eu, ma zaszczyt zaprosić Państwa, na kolejną edycję Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach, które odbędzie się 4 czerwca 2019 roku, w Warszawie.

Nowe technologie wkraczają przebojem w nasze życie – także na rynku nieruchomości pojawia się coraz więcej nowych innowacyjnych rozwiązań i programów, aby praca była coraz łatwiejsza, szybsza i tańsza, a urządzenia i maszyny coraz bardziej wszechstronne i niezawodne.

Uczestnikami Forum będą Właściciele nieruchomości, Developerzy, Zarządcy nieruchomości, Dyrektorzy administracyjni, Facility Property Manager, Asset i Investment Manager, Konsultańci ds. nieruchomości oraz Osoby reprezentujące nieruchomości komercyjne, a w tym centra handlowe, centra magazynowe i logistyczne.

Podczas Forum będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Będziemy mogli także podyskutować z ekspertami branży o dalszych kierunkach rozwoju technologii oraz ewolucji narzędzi obecnie dostępnych na każdym etapie cyklu życia nieruchomości.

Aktualności

Pani Anna Tryfon – Bojarska ze Skanska weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że Pani Anna Tryfon – Bojarska z firmy Skanska weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii, które odbędzie się 4... Więcej →

Pan Artur Filipiuk z Adgar Poland weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że Pan Artur Filipiuk z firmy Adgar Poland weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii, które odbędzie się 4... Więcej →

Pan Emil Kamiński z Ghelamco weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach

Miło nam poinformować, że Pan Emil Kamiński z firmy Ghelamco weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii, które odbędzie się 4 czerwca... Więcej →

Metro Properties Partnerem Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach!

Miło nam poinformować, że Partnerem Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach została firma Metro Properties. METRO PROPERTIES jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO zarządzającego przeszło 840 obiektami w 30... ... Więcej →

Firma Energy Solution podjęła współpracę przy Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach!

Miło nam poinformować, że firma Energy Solution podjęła współpracę przy Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach. Firma Energy Solution zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie... Więcej →

Program

4 czerwca 2019
8.00 - 9.00

Rejestracja uczestników

9.00 - 10.30

Panel I

 • Czym jest dla nas dzisiaj PropTech?
 • Nowoczesne technologie vs. cele inwestorów i deweloperów
 • Kluczowe trendy wpływające na branżę
 • Plusy dodatnie i plusy ujemne ze stosowania rozwiązań PropTech
 • Korzyści z zacofania?
10.30 - 11.30

Panel II

 • Wykorzystanie nowych technologii w nieruchomościach
 • Rodzaje technologii
 • Dostępność
 • Korzyści z zastosowania
11.30 - 12.00

Przerwa kawowa

12.00 - 13.00

Panel III

 • Wymierny efekt wykorzystania nowych technologii
 • Nowatorskie pomysły vs koszty i efekty
 • Oszczędność czasu i usprawnienie procesów
13.00 - 14.00

Lunch

14.00 - 15.00

Panel IV

 • Digitalizacja w budownictwie
 • Digitalizacja na rynku nieruchomości komercyjnych
15.00 - 16.00

Panel V

 • Technologie dla budynku
 • Technologie dla użytkownika
 • Technologie dla PR

 

16.00-20:00

Koktajl

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Anna Tryfon-Bojarska

Anna Tryfon-Bojarska

Innovation Manager, Skanska

Anna Tryfon-Bojarska

Anna Tryfon-Bojarska

Innovation Manager, Skanska

Mateusz Banaś

Mateusz Banaś

CEO, Cnergy

Mateusz Banaś

Mateusz Banaś

CEO, Cnergy

Emil Kamiński

Emil Kamiński

Research & Innovation Manager, Ghelamco

Emil Kamiński

Emil Kamiński

Research & Innovation Manager, Ghelamco

Experienced Innovation Manager with a demonstrated history of working in various industry. Skilled inDigital Strategy, Team Management, and Project Portfolio Delivery. Strong engineering professionalgraduated from Warsaw University of Technology.

Artur Filipiuk

Artur Filipiuk

Operations Director, Adgar Poland

Artur Filipiuk

Artur Filipiuk

Operations Director, Adgar Poland

Wincenty Zawadzki

Wincenty Zawadzki

Brand Manager

Wincenty Zawadzki

Wincenty Zawadzki

Brand Manager

Marketing and Communication Wizard. Passionate Storyteller. Fan of All-Things Digital. AvidAnthropologist.

Urszula Porębska

Urszula Porębska

Head of Marketing, Metro Properties

Urszula Porębska

Urszula Porębska

Head of Marketing, Metro Properties

Absolwentka wydziału zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 20 lat związana z branżą marketingową obiektów komercyjnych. Jako Dyrektor Marketingu w METRO PROPERTIES od 2017 roku odpowiada za strategię i komunikację marketingową centrów handlowych znajdujących się w portfolio firmy. Do swoich największych projektów zalicza stworzenie ogólnopolskiej ligi tanecznej #M1DanceBattle oraz projekt telewizyjny Shopping Queen, którego dwa sezony obejrzało ponad 10 mln widzów. Nieustannie śledzi nowe trendy i wykorzystuje je w budowaniu strategii komunikacji marki M1. Wiele spośród zorganizowanych przez nią projektów zyskało uznanie w branży na rynku polskim jak i międzynarodowym. Prywatnie, dzięki wspinaczce i czytaniu kryminałów, pracuje nad stałym utrzymywaniem wysokiego poziomu adrenaliny.

Przedstawiciel

Przedstawiciel

Echo Investment

Przedstawiciel

Przedstawiciel

Echo Investment

Przedstawiciel

Przedstawiciel

Energy Solution

Przedstawiciel

Przedstawiciel

Energy Solution

Maciej Wiśniewski

Maciej Wiśniewski

CEO, LOREDO Real Estate Solutions

Maciej Wiśniewski

Maciej Wiśniewski

CEO, LOREDO Real Estate Solutions

Renata Kałużna

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Renata Kałużna

Renata Kałużna

Managing Director
powermeetings.eu

Opinie uczestników

Ciekawe i fachowe tematy, dobrze połączone w całość

Klaudiusz Stefanowski Honeywell

Szerokie omówienie zagadnień z różnych dziedzin, poszerza horyzonty.

Paweł Ryszewski Halton

Wyjątkowe miejsce umożliwiające nawiązywanie relacji biznesowych.

Beata Sołtys Sabur

Partnerzy

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner Strategiczny

Cnergy

Partner

Metro Properties

METRO PROPERTIES jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO zarządzającego przeszło 840 obiektami w 30 krajach. W skład naszego portfolio wchodzi dziewięć Centrów Handlowych, cztery parki handlowe i jeden obiekt biurowy – w sumie pod naszą opieką znajduje się ponad 450 000 m2 GLA. Zaufało nam ponad ośmiuset Najemców, a w ciągu roku zarządzane przez nas obiekty odwiedza przeszło 60 milionów klientów.

Ponadto zarządzamy aktywami funduszu „SEZAM„, w skład którego wchodzi trzydzieści hal „Makro Cash & Carry„, a jako inwestor zastępczy realizujemy złożone projekty budowlane dla zewnętrznych partnerów.

Od 1996 roku METRO PROPERTIES oferuje usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i procesami inwestycyjnymi. Odpowiada za strategiczny rozwój, planowanie, budowę, wynajem oraz sprzedaż/kupno nieruchomości. Trzonem działalności METRO PROPERTIES jest zarządzanie Centrami Handlowymi. Poprzez nowatorskie i odpowiedzialne podejście do projektów, ciągłe poszukiwanie nieschematycznych rozwiązań zorientowanych na lokalne uwarunkowania, realizujemy naszą misję, jaką jest stałe podnoszenie wartości zarządzanych przez nas nieruchomości.

Mamy dwudziestoletni „track record” współpracy z największymi sieciami handlowymi i partnerami biznesowymi operującymi na europejskim rynku. Posiadamy wszystko to, co jest potrzebne, by skutecznie zarządzać aktywami naszych partnerów:

 • doświadczenie w optymalizacji kosztów,
 • wiedzę o tym, jak perspektywicznie zabezpieczyć wartość nieruchomości,
 • stały zespół specjalistów,
 • zasady Compliance.

Współpraca

Energy Solution

Firma Energy Solution zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie energii elektrycznej i gazu ziemnego. Doradztwo obejmuje obszar merytoryczny, finansowy oraz prawny. Firma świadczy usługi dla klientów biznesowych, takich jak zakłady produkcyjne, sklepy, sieci handlowe, deweloperzy, banki oraz podmiotów z sektora finansów publicznych: miasta, gminy, powiaty, uczelnie publiczne, szpitale.

Partner Merytoryczny

LOREDO Real Estate Solutions

LOREDO Real Estate Solutions (RES) jako pierwsza z firm na rynku, dzięki nowym technologiom oraz posiadanemu doświadczeniu, chce usprawnić metody zarządzania nieruchomościami w całym cyklu ich życia.

Na pierwszym miejscu stawiamy Twój cel biznesowy oraz Twoje wyzwania. Dzięki elastyczności naszych działań możemy zmieniać się wspólnie ze zmianami Twojej organizacji.

Nie podążamy za konkurencją – wyznaczamy dla niej nową rzeczywistość!

Współpraca

Echo Investment

Jesteśmy największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają. Naszym flagowym przedsięwzięciem są Browary Warszawskie powstające w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Prowadzimy i przygotowujemy kolejne miastotwórcze projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Każdy z nich to mądrze i odpowiedzialnie zaprojektowany fragment miasta.

Współpraca

Skanska

Historia Skanska sięga 1887 roku. Należymy do największych firm budowlano-deweloperskich na świecie, zatrudniając 38 tys. osób w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o to, jakie będą potrzeby społeczności, w których działamy, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi i rozwój kraju w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów i pracujemy przy 10 tys. projektów na świecie.

Od 1965 r. Skanska jest notowana na sztokholmskiej giełdzie. Nasze standardy pracy na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania’’. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta.

Najważniejsze fakty o Skanska:

 • Założona w 1887 roku.
 • Obecna w krajach europejskich i w Ameryce Północnej.
 • Zakres działania: generalne wykonawstwo, mieszkaniowa i biurowa działalność deweloperska, projekty PPP (Partnerstwo Publiczno-Prywatne).
 • Zatrudnienie: ok. 38.000 pracowników (2018).
 • Prezes Zarządu: Anders Danielsson.
 • Najwięksi udziałowcy: Industrivärden AB, Lundberg Group, pracownicy Skanska poprzez Program akcji pracowniczych Skanska (Seop).
 • Notowana na giełdzie: NASDAQ Stockholm.

Współpraca

Ghelamco

Ghelamco Group is a leading European real estate investor and developer operating in the office, residential, retail, logistics and leisure markets. Its high-quality projects on the Belgian, Dutch, French, Polish, Ukrainian and Russian markets combine prime and strategic locations with aesthetically inspiring and efficient designs.

Współpraca

Adgar Poland

Adgar Poland jest deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych. Nasza działalność koncentruje się na Warszawie, największym rynku biurowym w Polsce. Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości w doskonałych lokalizacjach. Celem Adgar jest dalszy rozwój poprzez realizację nowych projektów i zakup kolejnych nieruchomości.

Współpraca

Neinver

Partner Medialny

Warsaw Business Journal

Warsaw Business Journal jest tygodnikiem wydawanym w języku angielskim z siedzibą w Warszawie. Właścicielem i wydawcą jest Valkea Media. Tygodnik podejmuje tematy biznesowe, ekonomiczne, polityczne, finansowe, nieruchomościowe, rynków akcji, rozrywkowe, technologiczne i kulturowe.

Partner Medialny

krn.pl

Partner Medialny

Budnet.pl

Działalność spółki opiera się na prowadzeniu jednego z największych portali z branży budownictwa i nieruchomości budnet.pl, sprzedaży i wynajmie apartamentów/lokali, organizacji szkoleń/ konferencji, usługach hotelarskich a także pracach budowlano-montażowych wraz z projektowaniem i wdrażaniem instalacji niskoprądowych. Oferujemy również wynajem komfortowych mieszkań oraz apartamentów na terenie województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego.

Partner Medialny

Nieruchomosci.biz

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Jestem: 1 Dostawcą technologii i usług 2 Przedstawicielem zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników*
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN
Rabat netto: 0 PLN + VAT za osobę

Wybierz warsztaty
Data
Kwota PLN netto
Rabat PLN netto*

*Rabat naliczany jest przy rezerwacji więcej niż jednego warsztatu, w kwocie 100 PLN netto za każde kolejne zajęcia

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

890 990 Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach Do 6.05.2019 Od 7.05.2019
 • Koszt udziału jednej osoby w Forum: 890 zł  + VAT dla osób zgłoszonych / wpłat dokonanych do 06.05.19
  990 zł + VAT dla osób zgłoszonych / wpłat dokonanych od 07.05.19
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Opłata nie obejmuje kosztów noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.
location

Lokalizacja

Warsaw Spire – 38 piętro

Plac Europejski, Warszawa

Warsaw Spire to idealne miejsce dla biznesu. Tętniący energią symbol nowoczesnej Warszawy. Wyjątkowe połączenie nowoczesnych technologii, komfortu pracy, dbałości o środowisko i stworzonej dla mieszkańców Warszawy przestrzeni publicznej. Musisz tu być.

 • Nowa przestrzeń miejska łącząca funkcje biurowe i publiczne
 • Nowoczesny plac dla mieszkańców Warszawy
 • Przyjazne środowisko pracy
 • Wyjątkowa architektura
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Certyfikat BREEAM na poziomie Excellent
 • Kompleks trzech budynków (łączna powierzchnia 100 000 m2)
 • Unikalny adres Plac Europejski

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży