Szanowni Państwo,

powermeetings.eu, ma zaszczyt zaprosić Państwa, na kolejną edycję Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach, które odbędzie się 4 czerwca 2019 roku, w Warszawie.

Nowe technologie wkraczają przebojem w nasze życie – także na rynku nieruchomości pojawia się coraz więcej nowych innowacyjnych rozwiązań i programów, aby praca była coraz łatwiejsza, szybsza i tańsza, a urządzenia i maszyny coraz bardziej wszechstronne i niezawodne.

Uczestnikami Forum będą Właściciele nieruchomości, Developerzy, Zarządcy nieruchomości, Dyrektorzy administracyjni, Facility Property Manager, Asset i Investment Manager, Konsultańci ds. nieruchomości oraz Osoby reprezentujące nieruchomości komercyjne, a w tym centra handlowe, centra magazynowe i logistyczne.

Podczas Forum będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Będziemy mogli także podyskutować z ekspertami branży o dalszych kierunkach rozwoju technologii oraz ewolucji narzędzi obecnie dostępnych na każdym etapie cyklu życia nieruchomości.

Opinie uczestników

Ciekawe i fachowe tematy, dobrze połączone w całość

Klaudiusz Stefanowski Honeywell

Szerokie omówienie zagadnień z różnych dziedzin, poszerza horyzonty.

Paweł Ryszewski Halton

Wyjątkowe miejsce umożliwiające nawiązywanie relacji biznesowych.

Beata Sołtys Sabur

Partnerzy

Partner Strategiczny

Cnergy

Organizator

Powermeetings

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

Partner Merytoryczny

LOREDO Real Estate Solutions

LOREDO Real Estate Solutions (RES) jako pierwsza z firm na rynku, dzięki nowym technologiom oraz posiadanemu doświadczeniu, chce usprawnić metody zarządzania nieruchomościami w całym cyklu ich życia.

Na pierwszym miejscu stawiamy Twój cel biznesowy oraz Twoje wyzwania. Dzięki elastyczności naszych działań możemy zmieniać się wspólnie ze zmianami Twojej organizacji.

Nie podążamy za konkurencją – wyznaczamy dla niej nową rzeczywistość!

Partner Honorowy

IFMA Polska

Partner

Honeywell

Partner

Metro Properties

METRO PROPERTIES jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO zarządzającego przeszło 840 obiektami w 30 krajach. W skład naszego portfolio wchodzi dziewięć Centrów Handlowych, cztery parki handlowe i jeden obiekt biurowy – w sumie pod naszą opieką znajduje się ponad 450 000 m2 GLA. Zaufało nam ponad ośmiuset Najemców, a w ciągu roku zarządzane przez nas obiekty odwiedza przeszło 60 milionów klientów.

Ponadto zarządzamy aktywami funduszu „SEZAM„, w skład którego wchodzi trzydzieści hal „Makro Cash & Carry„, a jako inwestor zastępczy realizujemy złożone projekty budowlane dla zewnętrznych partnerów.

Od 1996 roku METRO PROPERTIES oferuje usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i procesami inwestycyjnymi. Odpowiada za strategiczny rozwój, planowanie, budowę, wynajem oraz sprzedaż/kupno nieruchomości. Trzonem działalności METRO PROPERTIES jest zarządzanie Centrami Handlowymi. Poprzez nowatorskie i odpowiedzialne podejście do projektów, ciągłe poszukiwanie nieschematycznych rozwiązań zorientowanych na lokalne uwarunkowania, realizujemy naszą misję, jaką jest stałe podnoszenie wartości zarządzanych przez nas nieruchomości.

Mamy dwudziestoletni „track record” współpracy z największymi sieciami handlowymi i partnerami biznesowymi operującymi na europejskim rynku. Posiadamy wszystko to, co jest potrzebne, by skutecznie zarządzać aktywami naszych partnerów:

 • doświadczenie w optymalizacji kosztów,
 • wiedzę o tym, jak perspektywicznie zabezpieczyć wartość nieruchomości,
 • stały zespół specjalistów,
 • zasady Compliance.

Partner

AEC DESIGN

Współpraca

Energy Solution

Firma Energy Solution zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie energii elektrycznej i gazu ziemnego. Doradztwo obejmuje obszar merytoryczny, finansowy oraz prawny. Firma świadczy usługi dla klientów biznesowych, takich jak zakłady produkcyjne, sklepy, sieci handlowe, deweloperzy, banki oraz podmiotów z sektora finansów publicznych: miasta, gminy, powiaty, uczelnie publiczne, szpitale.

Współpraca

Realko24

Współpraca

Echo Investment

Jesteśmy największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają. Naszym flagowym przedsięwzięciem są Browary Warszawskie powstające w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Prowadzimy i przygotowujemy kolejne miastotwórcze projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Każdy z nich to mądrze i odpowiedzialnie zaprojektowany fragment miasta.

Współpraca

Skanska

Historia Skanska sięga 1887 roku. Należymy do największych firm budowlano-deweloperskich na świecie, zatrudniając 38 tys. osób w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o to, jakie będą potrzeby społeczności, w których działamy, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi i rozwój kraju w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów i pracujemy przy 10 tys. projektów na świecie.

Od 1965 r. Skanska jest notowana na sztokholmskiej giełdzie. Nasze standardy pracy na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania’’. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta.

Najważniejsze fakty o Skanska:

 • Założona w 1887 roku.
 • Obecna w krajach europejskich i w Ameryce Północnej.
 • Zakres działania: generalne wykonawstwo, mieszkaniowa i biurowa działalność deweloperska, projekty PPP (Partnerstwo Publiczno-Prywatne).
 • Zatrudnienie: ok. 38.000 pracowników (2018).
 • Prezes Zarządu: Anders Danielsson.
 • Najwięksi udziałowcy: Industrivärden AB, Lundberg Group, pracownicy Skanska poprzez Program akcji pracowniczych Skanska (Seop).
 • Notowana na giełdzie: NASDAQ Stockholm.

Współpraca

Ghelamco

Ghelamco Group is a leading European real estate investor and developer operating in the office, residential, retail, logistics and leisure markets. Its high-quality projects on the Belgian, Dutch, French, Polish, Ukrainian and Russian markets combine prime and strategic locations with aesthetically inspiring and efficient designs.

Współpraca

Adgar Poland

Adgar Poland jest deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych. Nasza działalność koncentruje się na Warszawie, największym rynku biurowym w Polsce. Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości w doskonałych lokalizacjach. Celem Adgar jest dalszy rozwój poprzez realizację nowych projektów i zakup kolejnych nieruchomości.

Współpraca

Neinver

Współpraca

DALUX

Partner Medialny

Warsaw Business Journal

Warsaw Business Journal jest tygodnikiem wydawanym w języku angielskim z siedzibą w Warszawie. Właścicielem i wydawcą jest Valkea Media. Tygodnik podejmuje tematy biznesowe, ekonomiczne, polityczne, finansowe, nieruchomościowe, rynków akcji, rozrywkowe, technologiczne i kulturowe.

Partner Medialny

krn.pl

Partner Medialny

Budnet.pl

Działalność spółki opiera się na prowadzeniu jednego z największych portali z branży budownictwa i nieruchomości budnet.pl, sprzedaży i wynajmie apartamentów/lokali, organizacji szkoleń/ konferencji, usługach hotelarskich a także pracach budowlano-montażowych wraz z projektowaniem i wdrażaniem instalacji niskoprądowych. Oferujemy również wynajem komfortowych mieszkań oraz apartamentów na terenie województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego.

Partner Medialny

Nieruchomosci.biz

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży