Gospodarz Honorowy

Patroni Honorowi

 

 

Prezydent Miasta Bełchatowa

Partner Merytoryczny

Patron Merytoryczny

Sponsor

Sponsor Lunchu

Współpraca

  

 

Organizatorzy

 

Szanowni Państwo!

w nawiązaniu do sukcesu zarówno merytorycznego jak i organizacyjnego jakie odniosły IV poprzednie edycje „Forum Technologii w Energetyce  - Spalanie Biomasy" zapraszamy do udziału w V edycji tego najważniejszego jesiennego spotkania branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z zakresu technologii spalania biomasy. 


Tegoroczna V edycja „Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy" odbędzie się 22 i 23 października 2015 w Hotelu „Wodnik", Słok k/ Bełchatowa.

 

Od pierwszej edycji Forum jak również w tym roku jego Gospodarzem Honorowym jest firma PGE GiEK S.A.Patronem Merytorycznym - Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, który obchodzi w tym roku 60-lecie działalności a V edycja Forum należy do listy wydarzeń towarzyszących obchodom w.w. jubileuszu, natomiast  Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Urząd Regulacji Energetyki.

 

Tytuł Sponsora przyjęła firma Amec Foster Wheeler – obecna podczas wszystkich wcześniejszych edycji Forum, zajmująca się projektowaniem, produkcją, dostawami, montażem i uruchamianiem kompletnych obiektów kotłowych oraz instalacji ochrony środowiska dla energetyki zawodowej i przemysłowej. 


Nasze spotkanie tworzone jest z myślą o rozwoju branży biomasowej i od pierwszej edycji stawia przed nami – organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a zarazem poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku biomasy od regulatorów poprzez producentów oraz dostawców rozwiązań technologicznych i odbiorców końcowych, do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.


Forum jest dwudniowym spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które gromadzi specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, bezpieczeństwa technologicznego, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania i współspalania biomasy. 

 

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.


Naszym zadaniem jako organizatora będzie zapewnienie Państwu tematyki poruszającej najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu spalania 
i współspalania biomasy. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom merytoryczny Forum zapraszamy do aktywnej współpracy przy tworzeniu agendy wydarzenia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.


Forum towarzyszyć będzie kolacja przy grillu, która będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, czemu sprzyjać będzie niewątpliwie sprawdzony już między innymi przy poprzednich edycjach Forum  – „speed dating”. Dodatkową atrakcją w trakcie kolacji, będą Mistrzostwa Polski Biomasowej w piłkarzyki.

Drugiego dnia Forum odbędą się niezwykle interesujące warsztaty: "Biomasa w ustawie o OZE", które poprowadzą: Katarzyna Szwed - Lipińska, Radca Prawny oraz Aleksandra Świerczewska, Ekspert ds systemów wsparcia.


Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze.

 

Zachęcam do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

 

 

 

 

 

 

Kolacja 22.10.2015

Napoleonów 6/7, Kamieńsk 
www.NapoleonskaZagroda.pl

Seminarium 23.10.2015

I edycja Forum 2011

II edycja Forum 2012

III edycja Forum 2013

IV edycja Forum 2014

Patroni Medialni

 

Inne wydarzenia