Sławomir Gajewski potwierdził swoje wystąpienie w trakcie konferencji.

Sławomir Gajewski potwierdził swoje wystąpienie w trakcie konferencji.

Sławomir Gajewski, Prezes, Torus.

Urodzony na Mazurach, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Trójmiasto zawsze postrzegał, jako najciekawszą aglomerację w Polsce, dlatego mieszka tu i rozwija swoją karierę zawodową od ponad 20 lat. Po studiach prawniczych ukończył jeszcze aplikację sędziowską, jednak ostatecznie postawił na branżę deweloperską.

Doświadczenie zdobyte w Agencji Rozwoju Pomorza oraz Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym pozwoliło mu objąć w 2002 roku stanowisko Prezesa Zarządu firmy Torus – gdańskiego dewelopera, powiązanego właścicielsko z GWO. Pod jego przewodnictwem firma zrealizowała wiele projektów w różnych segmentach rynku nieruchomości (biurowym, hotelowym, logistycznym, mieszkaniowym), jednak jej specjalizacją stały się nowoczesne obiekty biurowe. Strategiczny zmysł, umiejętność planowania i odwaga w przecieraniu nowych biznesowych szlaków sprawiły, że Torus stał się rozpoznawalną marką nie tylko na trójmiejskim, ale także ogólnopolskim rynku deweloperów komercyjnych. Do tej pory w ramach kilku inwestycji firma wybudowała w Gdańsku blisko 80 tysięcy mkw. nowoczesnych powierzchni biurowych, stając się jednym z twórców tego lokalnego rynku. Obecnie Torus realizuje nowatorski projekt – wielofunkcyjny kompleks Alchemia w Gdańsku, łączący funkcje biurowe z usługami towarzyszącymi. Inwestycja podzielona jest na IV etapy.

Sławomir Gajewski jest wizjonerem, nie boi się wyzwań, ale wnikliwie analizuje też rynek. Zdobyte doświadczenia, a także rynkowy sukces sprawiły, że Torus poszukuje już możliwości ekspansji w innych regionach kraju. Stworzony przez niego zespół wysokiej klasy specjalistów w różnych dziedzinach pozwala firmie na dużą niezależność (jest generalnym wykonawcą, komercjalizuje, zarządza i prowadzi procesy sprzedaży). Pracownicy Torusa to świetnie uzupełniający się indywidualiści – pasjonaci różnych dziedzin. W firmie panuje przyjazny klimat, a długofalowe myślenie pozwala wznosić się na wyżyny deweloperskich możliwości.  Torus szczególną uwagę przykłada do jakości i odpowiedzialności, co jest jej niewątpliwym wyróżnikiem firmy na rynku.

powermeetings.eu