Pani Monika Anna Dębska-Pastakia potwierdziła swoje wystąpienie podczas konferencji

Pani Monika Anna Dębska-Pastakia potwierdziła swoje wystąpienie podczas konferencji

Monika Anna Dębska-Pastakia, BA (Hons) FRICS MRTPI, Partner, Prezes Zarządu Knight Frank Sp. z o.o.

Monika Anna Dębska-Pastakia, Partner oraz Prezes Zarządu firmy Knight Frank Sp. z o.o. Jest dyplomowanym rzeczoznawcą majątkowym, licencjonowanym brokerem, członkiem nadzwyczajnym Royal Institution of Chartered Survyeors (RICS) od 1991 roku oraz członkiem Royal Town Planning Institute (RTPI) od 1989 roku w Wielkiej Brytanii.  Jest również akredytowanym mediatorem RICS w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Posiada 30-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa deweloperskiego i finansowego nieruchomości, wycen jak również strategicznego zarządzania portfelami nieruchomości. Ukończyła studia w zakresie Town Planning na South Bank University w Londynie oraz Estate Management w College of Estate Management Reading University w Wielkiej Brytanii. Pracę zawodową rozpoczęła w 1987 roku w firmie Montagu Evans w Londynie jako konsultant ds. projektów deweloperskich.  W 1991 roku rozpoczęła pracę w firmie Price Waterhouse, w trakcie której uzyskała bogate doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Europie Centralnej i Wschodniej.  W 1995 roku została Dyrektorem w firmie Price Waterhouse Nieruchomości. Od 1998 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu firmy Knight Frank w Polsce, gdzie jest odpowiedzialna, między innymi, za asset management strategicznych klientów, zarządzanie portfelami nieruchomości komercyjnych oraz wyceny nieruchomości.

W latach 2011-2014 pełniła funkcję Przewodniczącej Zarządu RICS Polska. Aktualnie jest Przewodniczącą grupy roboczej RICS Alternative Dispute Resolution odpowiedzialnej za wprowadzenie mediacji na rynek nieruchomości w Polsce.

powermeetings.eu