Szanowni Państwo,

w dniach 14-15 czerwca 2018 w Krakowie Zespół powermeetings.eu organizuje IV edycję Konferencji Paliwa Alternatywne – Waste to Energy – Energia z Odpadów. Poprzednie edycje spotkania, skupiające rokrocznie blisko 150 uczestników odbyły się w Warszawie, Krakowie oraz Koninie.

Konferencja, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych to cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących, których tematyka obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju branży paliw alternatywnych.

W trakcie tegorocznego wydarzenia skupimy się m.in. na takich zagadnieniach jak:

 • Otoczenie regulacyjne inwestycji związanych z zagospodarowaniem odpadów, wytwarzaniem paliw alternatywnych oraz uwarunkowania ich wykorzystania do produkcji energii elektrycznej i ciepła
 • Najciekawsze wdrożenia i przykłady dobrych praktyk w zakresie wykorzystania odpadów do produkcji energii i ciepła
 • Paliwa alternatywne w branży energetycznej, ciepłowniczej, cementowej
 • Aspekty ekologiczne towarzyszące procesom termicznego przekształcania odpadów i ich wykorzystania
 • Rodzaje paliw alternatywnych, technologie
 • Modele współpracy pomiędzy władzami samorządowymi, sektorem komunalnym a potencjalnymi inwestorami

Uczestnikami Konferencji są przedstawiciele urzędów regulujących rynek, władz samorządowych jak również osoby reprezentujące przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowi odbiorcy energii, dostawcy i producenci paliw alternatywnych, podmioty kontrolujące jakość paliw alternatywnych, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze, a także przedstawiciele jednostek sektora publicznego i przedsiębiorstwa sektora komunalnego.

Poprzednie edycje Konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem wsparły takie firmy i instytucje jak: Amec Foster Wheeler, EQUIPO, Wessling, AIG, MZGOK w Koninie, Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych O/Opole, BMH Technology, PWB, Doosan Lenjes, MOBRUK S.A., Agrex-Eco Sp. z o.o., Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR Sp. z o.o., Energopiast Sp. z o.o., Grupa Ożarów S.A., Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Kancelaria Banasik, Woźniak i Wspólnicy Sp. K., ENERGOPROJEKT-KATOWICE, PUHP LECH Sp. z o.o. w Białymstoku, Eko-Biomasa Sp. z o.o., Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsku, PEC Wałbrzych, MPEC Olsztyn, Green Bussines Norway, Luxor, TransKrusz, CONTEC.

Prelekcje w trakcie konferencji wygłoszą przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm działających w branży oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej pierwszego dnia konferencji zapraszamy na uroczystą kolację, która będzie doskonałą okazją do dalszej dyskusji oraz wymiany doświadczeń jak również zawarcia nowych kontaktów biznesowych.

Warto zarezerwować termin 14-15 czerwca 2018 już dziś i dołączyć do nas w Krakowie!

 

Zapraszam do udziału,

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Aktualności

Zapraszamy do współpracy przy organizacji IV Konferencji WTE!

Zapraszamy do współpracy! Dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcieliby dołączyć do grona Partnerów IV Konferencji nt. paliw alternatywnych poprzez wystąpienie, zamieszczenie reklamy, rezerwację stoiska itp….

Znamy już termin IV Konferencji nt. Paliw Alternatywnych!

Miło nam poinformować, iż IV edycja Konferencji: Paliwa Alternatywne – Waste to Energy – Energia z Odpadów  powermeetings.eu odbędzie się w dniach 14 – 15 czerwca…

Zobacz więcej

Program

14 czerwca 2018
9:00-9:45

Rejestracja i poranna kawa

9:45-10:00

Oficjalne otwarcie

Wystąpienia Gości Honorowych

10:00-11:30

Otoczenie regulacyjne inwestycji związanych z zagospodarowaniem odpadów, wytwarzaniem paliw alternatywnych oraz uwarunkowania ich wykorzystania do produkcji energii elektrycznej i ciepła

11:30-12:00

Przerwa kawowa

12:00-13:30

Nowoczesne technologie, instalacje do produkcji, badanie jakości

13:30 - 14:30

Lunch

14:30-15:30

Panel dyskusyjny: Wykorzystanie odpadów przemysłowych i wysokokalorycznych frakcji odpadów komunalnych / paliw alternatywnych na potrzeby produkcji energii w sektorze ciepłowniczym i energetycznym

15:30-16:30

Instalacje do termicznego przekształcania odpadów – doświadczenia z realizacji założeń w Polsce, najciekawsze wdrożenia i przykłady dobrych praktyk w zakresie wykorzystania odpadów do produkcji energii i ciepła

18:00-22:00

Uroczysta kolacja

15 czerwca 2018
10:00 - 13:00

Warsztaty

13:00 - 14:00

Lunch

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Adam Kampa

Wiceprezes Zarządu
Tauron Wytwarzanie S.A.

Adam Kampa

Wiceprezes Zarządu
Tauron Wytwarzanie S.A.

Absolwent:

 • Wydziału Mechaniczno – Energetycznego Politechniki Wrocławskiej.
 • Polsko-Amerykańska Szkoła Biznesu – Program Executive MBA: Central Connecticut State University, USA / Politechnika Wrocławska

Wcześniej: Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. CHP Plant Development Manager / Manager ds. rozwoju elektrociepłowni, związany z Fortum od 2007 roku. Nadzorował realizację największej i najnowocześniejszej inwestycji firmy Fortum w Polsce – budowę elektrociepłowni w Częstochowie (projekt „Multifuel CHP Częstochowa”). Do 2016 r. odpowiedzialny za rozwój i realizację projektów Fortum w Polsce, polegających na budowie nowych źródeł wytwarzania energii, m.in. wielopaliwowej elektrociepłowni w Zabrzu (projekt – „Multifuel CHP Zabrze”).

Partnerzy poprzedniej edycji

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

1390

Warunki uczestnictwa

 • Koszt udziału jednej osoby w Konferencji:

  1 390,00 PLN netto + VAT dla osób zgłoszonych / wpłat dokonanych do 7.06.2018 r.
  1 590,00 PLN netto + VAT dla osób zgłoszonych / wpłat dokonanych od 8.06.2018 r

 • Konferencja będzie prowadzona w języku polskim.
 • Opłata za udział w konferencji obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie konferencji typu: lunch, kawa, herbata, woda. Udział w kolacji w dniu 14.06.2018
 • Opłata nie obejmuje rezerwacji noclegu.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Warunkiem wstępu na konferencję jest dokonanie wpłaty przed spotkaniem na konto: powermeetings.eu, Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A.; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed konferencją, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed konferencją zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed konferencją i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.
 • Osoby, które nie odwołają swojej rejestracji, a nie wezmą udziału w konferencji, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacji z konferencji należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w konferencji nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie konferencji oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz  terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

Poprzednie edycje

location

 

 

Lokalizacja

Kraków

Katowice

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży