Marta Wybrańska, ‎Avestus Real Estate

Marta Wybrańska, ‎Avestus Real Estate

Pani Marta Wybrańska, ‎Leasing Director w ‎Avestus Real Estate, wystąpi w panelu poświęconym Rynkowi wg najemców i wynajmujących.

Marta Wybrańska posiada ponad 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce
i Europie. W Avestus Real Estate odpowiada za koordynację procesów leasingu powierzchni biurowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, współpracę z agentami nieruchomości i najemcami oraz koordynację działań PR i marketingowych. Wcześniej związana z Neinver Polska, gdzie na stanowisku International Leasing Director odpowiadała za polskie portfolio centrów handlowych i outletowych, jak również leasing projektów zlokalizowanych w Europie Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie zdobyła również, pracując dla TriGranit (kompleks budynków biurowych B4B oraz Centrum handlowe Bonarka City Center), Kulczyk Silverstein Properties (obiekty biurowe), GTC Galeria Kazimierz (przygotowanie oraz realizacja działań marketingowych dla centrum, realizacja procesów leasingu).

Jest członkiem międzynarodowej organizacji Royal Institution of Chartered Surveyors. Podsiada tytuł magistra z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi uzyskany na Uniwersytecie Warszawski, jest również absolwentką studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej, na Akademii Górniczo – Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.