Szanowni Państwo,

modernizacja i rewitalizacja starych, a często zabytkowych budynków, jest nieocenionym elementem współczesnej przestrzeni architektonicznej. Czy tak popularny trend jak powoływanie budynków do nowego życia, jest istotnie tylko modą czy może koniecznością? Jak zmiana charakteru budynku wpływa na jego postrzeganie i czy da się wyprzeć jego poprzednią funkcję?

W Polsce coraz więcej mówi się o wykorzystywaniu starych budynków i nadawaniu im nie tylko nowej funkcjonalności, ale i nowego charakteru. Podczas Forum 4RE – Refurbishment, Rebranding, Relaunch, Recommercialisation, organizowanym przez powermeetings.eu, które odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. w Warszawie, rozmawiać będziemy o wszystkich aspektach ,,nowego życia budynku’’.

Zarys tematyczny konferencji, przedstawia się następująco

 • panel I: Nowe życie budynku – moda czy konieczność?
 • panel II: Funkcja i funkcjonalność istniejących budynków – zmienić czy zostawić?
 • panel III: Zmiany, zmiany, zmiany – zakres, opłacalność i zwrot z inwestycji?
 • panel IV: Case studies

Wśród zaproszonych prelegentów i gości, widnieją nazwiska reprezentantów największych firm deweloperskich oraz inwestorskich, co czyni konferencję prestiżowym wydarzeniem. Do udziału zapraszamy m.in. właścicieli nieruchomości, zarządców, dostawców produktów i usług dla nieruchomości, oraz wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Spodziewamy się bardzo interesującej dyskusji i jesteśmy przekonani, że spotkanie istotnie przyczyni się do poszerzenia wiedzy uczestników i wymiany interesujących wniosków.

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Aktualności

Jacek Grunt – Mejer, Miasto Stołeczne Warszawa

Miło nam poinformować, że Pan Jacek Grunt-Mejer, Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. rewitalizacji, weźmie udział w konferencji w charakterze prelegenta.

Marcin Iskra, Dzielnica Praga-Północ m.st. Warszawa

Miło nam poinformować, że Pan Marcin Iskra, zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, weźmie udział w konferencji w charakterze prelegenta.

Małgorzata Nowosielska, Angel Poland Group

Miło nam poinformować, że Pani Małgorzata Nowosielska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Angel Poland Group, weźmie udział w konferencji w charakterze prelegenta.

Marcin Obijalski, Urząd Miasta Łodzi

Miło nam poinformować, że Pan Marcin Obijalski, Dyrektor Biura ds. Rewitalizacji w Urządzie Miasta Łodzi, weźmie udział w konferencji w charakterze prelegenta.

Piotr Ratajczyk, Grupa Konkret

Miło nam poinformować, że Pan Piotr Ratajczyk, Dyrektor Operacyjny w Grupie Konkret weźmie udział w konferencji w charakterze prelegenta.

Znamy termin I edycji Forum 4RE, czyli nowe życie budynku

Pierwsza edycja Forum 4RE, czyli nowe życie budynku, już 24 kwietnia 2018  w Warszawie! Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej

Program

24 kwietnia 2018
8.30 - 9.30

Rejestracja uczestników

9.30 - 11.00

Panel I: Drugie życie budynku – moda czy konieczność?

 

11.00 - 11.30

Przerwa kawowa

11.30 - 13.00

Panel II: Funkcja i funkcjonalność istniejących budynków – zmienić czy zostawić?

 

13.00 - 14.00

Lunch

14.00 - 15.30

Panel III: Zmiany, zmiany, zmiany – zakres, opłacalność i zwrot z inwestycji?

 

15:30 - 17:00

Panel IV: Case studies

17:00

Zakończenie konferencji i networking

Zaproponuj temat i osobę, którą chciałbyś usłyszeć

Prelegenci

Marcin Iskra

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Marcin Iskra

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Prawnik z doskonałą znajomością struktur warszawskiego samorządu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista z zakresu zamówień publicznych, prawa autorskiego i prasowego. Doradca w zakresie prawa gospodarczego ze szczególnym uwzględnieniem procesów komercjalizacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach prywatnych, spółkach skarbu państwa oraz w administracji samorządowej.

Piotr Sawicki

Zastępca dyrektora Biura Architektury i Planowania Przestrzennego m.st. Warszawy

Piotr Sawicki

Zastępca dyrektora Biura Architektury i Planowania Przestrzennego m.st. Warszawy

Architekt i urbanista. Do końca 2016 roku wspólnik i prezes zarządu w biurze projektowym SAWAWA oraz sekretarz OW SARP (Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich). Obecnie zastępca dyrektora Biura Architektury i Planowania Przestrzennego m.st. Warszawy, odpowiedzialny m.in. za Studium Miasta i Program Rewitalizacji.

Współautor m.in. przebudowy Traktu Królewskiego w Warszawie, otoczenia Stadionu Narodowego i innych przestrzeni publicznych oraz zespołów zabudowy; laureat kilkunastu konkursów architektonicznych i urbanistycznych.

Władysław Grochowski

Prezes i współwłaściciel Grupy Arche

Władysław Grochowski

Prezes i współwłaściciel Grupy Arche

Prezes i współwłaściciel rodzinnej firmy deweloperskiej Arche, która przerodziła się w Grupę Arche. Absolwent szkoły filmowej, hodowca danieli. Urodzony optymista kochający ludzi i świat.

Tworzy polską sieć hoteli głownie w obiektach zabytkowych. W ostatnim czasie otworzył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i drugi etap Pałacu i Folwarku w Łochowie. W trakcie przygotowań do przyjęcia gości są Koszary Góra Kalwaria.

Marzy się mu sieć hoteli – jeśli nie największych, to najbardziej oryginalnych. Przez życie prowadzi go zasada, aby nie powielać cudzych pomysłów, dlatego każda inwestycja, której się podejmuje, musi być wyjątkowa.

Marcin Obijalski

Dyrektor Biura ds. Rewitalizacji, Urząd Miasta Łodzi, Departament Architektury i Rozwoju

Marcin Obijalski

Dyrektor Biura ds. Rewitalizacji, Urząd Miasta Łodzi, Departament Architektury i Rozwoju

Urodzony 25 lutego 1977 r. we Włocławku. Absolwent Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Tytuł licencjata na specjalizacji Integracja Europejska oraz tytuł magistra na specjalizacji Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

Podyplomowe studia z zakresu Prawa Samorządu Terytorialnego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego.

Międzynarodowy certyfikat w zakresie metodyki zarządzania projektami PRINCE2 Practitioner.

W latach 2002-2006 członek Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Europejskich, wchodzącego w skład Komitetu Monitorującego Narodowy Plan Rozwoju.

Autor i koordynator projektów unijnych z zakresu wspierania rozwoju przedsiębiorczości, w ramach których powstały na terenie województwa łódzkiego 44 firmy oraz z zakresu aktywizacji społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

W latach 2003-2007 certyfikat akredytacji przy Krajowym Systemie Przygotowań do Funduszy Strukturalnych.

Od 2008 roku ekspert w zakresie oceny projektów w dziedzinie Umacnianie społeczeństwa obywatelskiego, w tym wsparcie organizacji pozarządowych oraz partnerów społecznych i gospodarczych (ocena ponad 250 projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).

Od 2012 roku ekspert opiniodawca do spraw oceny strategii wdrażania projektów innowacyjnych oraz walidacji produktów finalnych w obszarze Dobre rządzenie oraz Zatrudnienie i Integracja Społeczna przy Centrum Projektów Europejskich.

W latach 2012 – 2013 Zastępca Dyrektora w Wydziale Budynków i Lokali UMŁ, odpowiedzialny m.in. za realizację programu remontowego „Mia100 Kamienic” obejmującego kompleksowe remonty kamienic komunalnych.

Dyrektor powstałego w październiku 2013 r. Biura ds. Rewitalizacji
i Rozwoju Zabudowy Miasta (obecna nazwa „Biuro ds. Rewitalizacji”) odpowiedzialnego za realizację Programu „Mia100 Kamienic” oraz przygotowanie i koordynację procesu rewitalizacji, w tym wdrożenie regulacji wynikających z ustawy o rewitalizacji z października 2015 roku.

Od września 2016 Koordynator Rewitalizacji zgodnie z Programem Rewitalizacji Łodzi 2026+.

Od 2015 roku ekspert ds. oceny projektów w ramach PO WER przy Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Projektów Europejskich.

Jacek Grunt-Mejer

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. rewitalizacji

Jacek Grunt-Mejer

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. rewitalizacji

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. rewitalizacji. Psycholog, absolwent Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych UW, autor bloga „Strefa Piesza”, ekspert zajmujący się zrównoważonym transportem, przestrzenią publiczną oraz bezpieczeństwem pieszych i rowerzystów. Współpracuje z Najwyższą Izbą Kontroli, Sejmem, Ministerstwem Rozwoju i Infrastruktury. Od września 2015 roku koordynuje wdrażanie Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy oraz prowadzi zajęcia w School of Ideas na Uniwersytecie SWPS

Piotr Ratajczyk

Dyrektor Operacyjny, Grupa Konkret

Piotr Ratajczyk

Dyrektor Operacyjny, Grupa Konkret

Piotr Ratajczyk – dr nauk ekonomicznych, zaczynał swoją przygodę z budownictwem jeszcze w firmie Exbud (później Skanska). Związany z Grupą Konkret od 2013 roku, początkowo jako Dyrektor ds. Rozwoju, obecnie jako Dyrektor Operacyjny.

Odpowiedzialny w Grupie Konkret za projekt Modlin.

Małgorzata Nowosielska

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Angel Poland Group – obszar południe.

Małgorzata Nowosielska

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Angel Poland Group – obszar południe.

Z czołowym deweloperem w Polsce segmentu PREMIUM związana od początku jej istnienia. Absolwentka studiów wyższych i podyplomowych w zakresie zarzadzania nieruchomościami w Krakowie.

Zaczęła pracę w 2003 roku w momencie powstania grupy Angel jako studentka studiów zaocznych. Pracę zaczynała jako PA Zarządu jako pierwsza i jedyna osoba w firmie. Wraz z rozwojem działalności grupy deweloperskiej, zajmowała się sprzedażą poszczególnych projektów mieszkaniowo – komercyjnych grupy, rozpoznawalnych wkrótce w całej Polsce jako wytyczne do tworzenia nowych standardów w budownictwie mieszkaniowym: Angel Plaza, Angel City, Ovo –Hilton Wrocław, Angel Wawel a obecnie Angel Stradom.

Katarzyna Lemańska

Leasing & Marketing Director, Europejski

Katarzyna Lemańska

Leasing & Marketing Director, Europejski

Partnerzy

Organizator

Firma powermeetings.eu działa na rynku energetycznym już od ośmiu lat. Wyłoniła się z firmy SC Consulting powstałej w 2004 roku i mającej na celu organizację profesjonalnych konferencji oraz szkoleń na rynku nieruchomości komercyjnych. W trakcie 12 lat istnienia zorganizowaliśmy ponad 350 wydarzeń (najczęściej autorskich), goszcząc prawie 30 tysięcy specjalistów.

Zespół powermeetings.eu odpowiedzialny jest za badanie rynku, dobór najbardziej aktualnych tematów i organizację spotkań w trakcie których skupiamy się zarówno na przekazaniu najlepszej wiedzy merytorycznej jak i kojarzeniu nowych partnerów biznesowych.

We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy przygotowaliśmy wiele ważnych i cennych wydarzeń. Wśród nich znajdują się również wydarzenia cykliczne, które już na stałe wpisały się
w kalendarze spotkań branżowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym organizatorem Forum, Konferencji, Seminariów, Szkoleń i Warsztatów zarówno otwartych jak i zamkniętych dla szeroko pojętego sektora energetycznego.

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Partner Merytoryczny

Patronat medialny

Patronat medialny

Patronat medialny

Zobacz więcej

Rejestracja

Lub wypełnij formularz online:

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość uczestników
 


Cena netto: PLN + VAT za osobę
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN

Uczestnik 1

Uczestnik 2

Uczestnik 3

Uczestnik 4

Uczestnik 5

990
 • Koszt udziału jednej osoby w Forum: 990 PLN netto
 • Forum będzie prowadzone w języku polskim.
 • Opłata za udział w Forum obejmuje: uczestnictwo, materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie Forum typu: lunch, kawa, herbata, woda.
 • Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Podane powyżej terminy oznaczają daty wpłat należności.
 • Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy powermeetings.eu a Zgłaszającym.
 • Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem Forum na konto: powermeetings.eu,  Al. Jerozolimskie 27, 00-508 Warszawa; NIP 952-139-65-83; MBANK S.A; 56 1140 2004 0000 3502 7600 2231
 • W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą email lub tradycyjną na podany adres.
 • Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed Forum, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed Forum zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed Forum i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
 • Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy – zmiana powinna być zgłoszona najpóźniej na 3 dni przed Forum.
 • Rezygnacji z Forum należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
 • Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w Forum nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Od nieterminowej zapłaty powermeetings.eu przysługują odsetki ustawowe.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie Forum oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany lokalizacji oraz terminu.
 • powermeetings.eu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.
location

Lokalizacja

Warszawa

Kontakt

Inne wydarzenia dla branży